Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka ekologiška kosmetika

toliau kalbėsime apie Vokietijoje gaminamą ekologišką sertifikuotą Dr.Hauschka kosmetiką drinks_cheers.gif

user posted image user posted image

Paskutinė tema yra čia smile.gif

Informacija apie šią kosmetiką internete:
Dr. Hauschka puslapis vok. klb.
Dr. Hauschka puslapis angl. klb

Lietuvoje įsigyti galima:Šv. Stepono 6, Vilnius - parduotuvėje ŽaliaŽalia bei Vilniaus PC Mada parduotuvėje "Grožio alėja" (antras aukštas) bei PC Gedimino 9 esančioje Vokiečių vaistinėje smile.gif

Pirkti internetu:
vokiečių e-parduotuvė Natractiv, taip pat Hannover Biologisch tinklapyje. Šio gamintojo produkcija taip pat prekiauja internetiniai UK tinklalapiai, bendrai užsakymams jungiamės tik šiame bloge - temoje apie tai nediskutuojama smile.gif

sėkmės ir informatyvių pokalbių 4u.gif

Atsakyti
niu zinokit galiu pasakyt, kad nezinau tiksliai kas, bet sutvarke man odos riebaliuka truputi, anksciau buvo misri i riebuma, o dabar misri normali, maziau riebaluojas T zona. o naudojau facial toner, aliejuka normalizuojanti, dar turiu jo truputi ir svarainiu miniuka turejau, anksciau jis man buvo per riebus, bet dabar vos ne kaip tik, noriu dar pabandyt roziu light, tik nzn kaip reikia atsilaikyt nenusipirkus blush2.gif , nes dar turiu kitu kremuku nepabaigtu blush2.gif
tik truputi dar kemsas poros, gal kas gali patart kaip su ta problema kovot, ka galeciau panaudot g.gif
Atsakyti
Atejau pasiguost (o gal ir sulaukt komentaru, pasiulymu) del 'Cleansing milk' - man jis laabai prastas kaip makiazo valiklis. Naudoju pagal instrukcija: ant padrekinto veido tepu pienelio, pasimozoju ir nuplaunu, BET... sluostantis veiduka visas ranksluostis lieka purvinas nuo pudros doh.gif Simtakart geresnis ir pigesnis EarthScience 'a-d-e creamy cleanser' prausiklis, kuris labai maloniai nuplauna veiduka ir kuriuo labai lengvai nusivalo visas makiazas (tiek pudra, tiek tusas). Nors tusa Dr.Hauschka nuplauna gerai, bet tikrai nevisiskai lengvai. Dabar senoje temoje susiradau keleta atsiliepimu apie sita pieneli, tai kazkuri raso, kad reikia pirma juo nuvalyt (t.y. nepraust juo), bet kad ne taip rasoma instrukcijoj. Ar cia patirtis tokia per bandymus atejus? g.gif

Vyrui vis pasiguosdavau, kaip man jis nepatinka, tai jis pabande ir sake labai malonus prausiklis - aisku jam nereikai nieko nuplovinet, tai kaip prausiklis geras. Nesidazius ir man jis patinka, bet kaip sakiau makiazo valymui jis visiskai netinkamas. ax.gif

user posted image

O vat 'volume mascara' tusas superinis wub.gif Na ne sventems, bet kadieniniam pasidazymui liuksiskas - jau turbut 5-6 menesius naudoju ir nepakites nei kvapas, nei dazymas. Suprantu, kad reiketu ismest (paprastai tusus ismetu po 3men), bet nekyla ranka. biggrin.gif
Atsakyti
Seniau naudodavau dr.H. CC ir labai patikdavo, bet va pries pora menesiu kai vel panaudojau, tai isbere.. po to padariau pertrauka (berimas dingo) ir po kurio laiko vel panaudojau ir vel isbere doh.gif teko atsisveikint su CC verysad.gif nezinau kodel taip oda sureagavo, nes anksciau lyg neberdavo g.gif
Atsakyti
Merginos, gal meginote dienini paakiu kremuka, kokie atsiliepimai, vertas pinigu sumos?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 07 27, 23:27)
Seniau naudodavau dr.H. CC ir labai patikdavo, bet va pries pora menesiu kai vel panaudojau, tai isbere.. po to padariau pertrauka (berimas dingo) ir po kurio laiko vel panaudojau ir vel isbere  doh.gif  teko atsisveikint su CC  verysad.gif  nezinau kodel taip oda sureagavo, nes anksciau lyg neberdavo  g.gif


Man taip irgi buvo ax.gif , panaudojus apie savaitę labai patiko smile.gif , tačiau vėliau ėmė berti ir niežėti. Padariau pertrauką ir bandžiau vėl, dėja vėl tas pats doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2010 07 28, 14:20)
Man taip irgi buvo ax.gif , panaudojus apie savaitę labai patiko smile.gif , tačiau vėliau ėmė berti ir niežėti. Padariau pertrauką ir bandžiau vėl, dėja vėl tas pats doh.gif .

drinks_cheers.gif senai naudojau, bet man pamenu ir taip buvo, zadejau vel dabar pirkt, bet dabar tai jau nepirksiu tikrai doh.gif
Atsakyti
o man labai tinka, jau trecia pakuote uzsisakiau
Atsakyti
Merginos gal kuri jau isbandete naujoves dekoratyvines? bigsmile.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 18, 14:24)
Merginos gal kuri jau isbandete naujoves dekoratyvines? bigsmile.gif

ooo kaip idomu bigsmile.gif idomu kaip tas pirmas.. jis turi blizgiu daleliu ar cia bus tas pats kaip seniau naudodavom (stikliniam buteliuke) tik pakuote pasikeite? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 18, 15:16)
ooo kaip idomu  bigsmile.gif idomu kaip tas pirmas.. jis turi blizgiu daleliu ar cia bus tas pats kaip seniau naudodavom (stikliniam buteliuke) tik pakuote pasikeite?  g.gif

Ir man idomu, nors ziurejau buteliuke irgi yra.... labai sudomino manesis, tuomet 2 spalvyciu bronzantas bei rinkinukas i kuri ieina zydri seseliukai bigsmile.gif
Atsakyti
nezinau, ar yra Lietuvoje Dr. Hauschka gerbeju klubas, mes toki ikureme facebooke - Dr. Hauschka Lietuvoje. Grupe dar nauja, bet bandome dalintis naujienomis, informacija, patarimais, patyrimais, kaip atradome sia kosmetika, ka jau isbandeme mirksiukas.gif kvieciame prisijiungti 4u.gif
Atsakyti