Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės".

QUOTE(Baltike @ 2010 06 16, 15:39)
Kadangi ir aš su labai pailga patalpa "žaidžiau", tai toks patarimas: tamsios spalvos optiškai sieną priartina, šviesios atitolina. Todėl, jei gerai vonios formą įsivaizduoju, kad ją bent kiek pataisyti, tai jums kaip tik reiktų tamsias plyteles dėti gale, o šviesias šonuose. O ten kur plotai maži, aš dekoro apskritai linkusi nedėti.


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 16, 16:44)
SANIA, man pirmas sviestuvas thumbup.gif , na ten jau mano stilius biggrin.gif . Ir kiek tokia kainuoja, jei ne paslaptis........

Kaina tai "juokinga", todel ir abejoju kaip jis atrodis gyvai g.gif Va cia jos randasi
http://kaja.com.pl/c...roducts_id=2079
Is tos pardes esam jau nusipirke sviestuva laiptineje. Nusiziurejom ir darbo kambariui. Kainos ten labai geros. Keleta tokiu paciu maciau ir Lt, tai kaina zymiai didesne nei Pl doh.gif
Papildyta:
Va sita kabo pas mus laiptineje

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sania @ 2010 06 16, 14:54)
Kaina tai "juokinga", todel ir abejoju kaip jis atrodis gyvai g.gif Va cia jos randasi
http://kaja.com.pl/c...roducts_id=2079

Kas cia litais gaunasi ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 16, 17:03)
Kas cia litais gaunasi ax.gif  ?

Priklauso nuo kurso. Daugiau litais nesigaus...
Atsakyti
vat cia idetos abidvi vonios tokios kaip mano:
http://www.supermama...;#entry38247456

nu bet toj kvadratinej cia labai daug pakeitimu padaryta.....
o toje ilgojoj gan idomiai padaryta galine siena g.gif
Atsakyti
Labutis,
Na vyras mane sendien sunervino tai negaliu bash.gif tiek darbu laukia,o jis sau sumaste su draugeliais atsipalaiduoti,dukrite uzmigdziau ir galvoju jis pabus namie o as leksiu i namuka pasidarbuoti,bet kur tau doh.gif ant tiek nera zmogui noro kuo greiciau susitvarkyti namuka doh.gif va issiliejau biggrin.gif

QUOTE(Rytine Kava @ 2010 06 14, 21:19)
Tai gal kokiu foto butu kada is statybu vietos ax.gif ?

Tai kad dar nelabai yra ka fotkinti blush2.gif nufotkinciau kaip pasidarem wc ,bet kad dar apsvietimas nepajungtas ir neis kokybiskai nufotkinti ax.gif

QUOTE(Taikute @ 2010 06 16, 12:37)
Siandien pradedu ruostis plaukimui su baidarem, penktadieni ryte isplaukiam varysim Minija iki uosvio sodybos Kartenoje, o poto pirtele ir visi kiti smagumai  drinks_cheers.gif  tai savaitgaliui dingsiu is "eterio"  4u.gif Svarbu, kad oras butu  thumbup.gif

Tai smagumynai nusimato thumbup.gif

QUOTE(sania @ 2010 06 16, 13:20)
Merginos, kaip jum sita liustarka....ar neatrodo labai jau apkarstyta tais stikliukais g.gif  Gyvai man jos neteko matyt, bet vyras sian zada paziuret. Mastau gal svetainej ir valgomajam ja det. Galima pasirinkt 3,5,6 gaubtu g.gif

user posted image


Va sita man mielesne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzesika: 16 birželio 2010 - 15:30
O gal kas jau ruosetes malkas ziemai,po kiek perkat,kokias? gal kur nebrangiai gaunat? nes kiek pastebejau tai vasara ju kainos sukylo unsure.gif
Atsakyti
nu as dabar galvoju,o kodel as kampine vonia pasirinkau g.gif gal kas pasidalinsite mintim,kokia vonia renkates (rinksites), turit? Aciu 4u.gif

ir dar klausimas- kas turite dvigubas kriaukles- kaip daznai naudojates abiem is karto? mes kai dabar gyvenam visai be kriaukles vonioj, tai man ir vienos atrodo per akis butu, bet gal as klystu g.gif gal draugiskai sustoje rytais kartu dantis valotes, ar prausiates g.gif

o su tom plytelem tamsiom sviesiom gal ir susimaisiau,kazkur buvau girdejus apie tai, bet ne iki galo tikriausiai blush2.gif nu pabandysim ir pamatysim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 16 birželio 2010 - 17:02
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 16, 18:56)
nu as dabar galvoju,o kodel as kampine vonia pasirinkau  g.gif gal kas pasidalinsite mintim,kokia vonia renkates (rinksites), turit? Aciu  4u.gif

o su tom plytelem tamsiom sviesiom gal ir susimaisiau,kazkur buvau girdejus apie tai, bet ne iki galo tikriausiai  blush2.gif nu pabandysim ir pamatysim  biggrin.gif



Pas manes tai jau kampine stovi wink.gif Man patinka dideles vonios, kai i kampa gali atsisesti kai reikia, o ir maziui mano patinka paplaukioti, man tai jos patogesnes tik tiek wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2010 06 16, 18:00)
Pas manes tai jau kampine stovi wink.gif Man patinka dideles vonios, kai i kampa gali atsisesti kai reikia, o ir maziui mano patinka paplaukioti, man tai jos patogesnes tik tiek wink.gif


tai ilgis tos vonios koks- 1,70? tai ir paprastos tokio ilgio yra g.gif o kada reikia atsisesti i ta kampa? na kojas plaunant g.gif bet tam reikalui pas mus bide tarnaus... o siauresne paprasta vonia ant 30cm- tai ir nemazai erdves susitaupo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2010 06 16, 15:29)
Labutis,
Na vyras mane sendien  sunervino tai negaliu bash.gif tiek darbu laukia,o jis sau sumaste su draugeliais atsipalaiduoti,dukrite uzmigdziau ir galvoju jis pabus namie o as leksiu i namuka pasidarbuoti,bet kur tau doh.gif ant tiek nera zmogui noro  kuo greiciau susitvarkyti namuka    doh.gif  va issiliejau biggrin.gif

Gi reik ir pailseti kartais ax.gif . Maniskio tai dabar su pagaliu nenuvarytum pailseti blink.gif , kad nepersistengtu g.gif

QUOTE(indruciukas @ 2010 06 16, 16:56)
nu as dabar galvoju,o kodel as kampine vonia pasirinkau  g.gif gal kas pasidalinsite mintim,kokia vonia renkates (rinksites), turit? Aciu  4u.gif

ir dar klausimas- kas turite dvigubas kriaukles- kaip daznai naudojates abiem is karto? mes kai dabar gyvenam visai be kriaukles vonioj, tai man ir vienos atrodo per akis butu, bet gal as klystu  g.gif gal draugiskai sustoje rytais kartu dantis valotes, ar prausiates  g.gif

Kampine, patinka, kazkaip atrodo bus patogiau, standartine ikyrejus, tai va g.gif

Galim ir kartu, nereik eilej stovet biggrin.gif

QUOTE(Taikute @ 2010 06 16, 17:00)
Pas manes tai jau kampine stovi wink.gif Man patinka dideles vonios, kai i kampa gali atsisesti kai reikia, o ir maziui mano patinka paplaukioti, man tai jos patogesnes tik tiek wink.gif

Gal gali nuoroda imest, kokia pirkot bigsmile.gif
Cia kampas, kur zemesne dalis, tipo kaip suoliukas?

QUOTE(indruciukas @ 2010 06 16, 17:06)
  g.gif o kada reikia atsisesti i ta kampa?

Jei dviviete kampine, tai pafantazuok biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 06 16, 18:56)
nu as dabar galvoju,o kodel as kampine vonia pasirinkau  g.gif gal kas pasidalinsite mintim,kokia vonia renkates (rinksites), turit? Aciu  4u.gif

ir dar klausimas- kas turite dvigubas kriaukles- kaip daznai naudojates abiem is karto? mes kai dabar gyvenam visai be kriaukles vonioj, tai man ir vienos atrodo per akis butu, bet gal as klystu  g.gif gal draugiskai sustoje rytais kartu dantis valotes, ar prausiates  g.gif

o su tom plytelem tamsiom sviesiom gal ir susimaisiau,kazkur buvau girdejus apie tai, bet ne iki galo tikriausiai  blush2.gif nu pabandysim ir pamatysim  biggrin.gif


-del vonios, tai maza is manes patareja biggrin.gif Labai retai naudojuosi as vonia. Va dabartiniame name gyvenu beveik metai, o naudojau as ja tik 2 kartus doh.gif Ja dejau viena del vaiku. Pas mus si Ravak
http://www.ravak.lt/?page=campanula

- Pas mane dviguba ir tuo labai dziaugiuosi. Kadangi vonia dalijames visi(t.y. vaikam atskiros nera), tai ir vietos visiem uztenka prie kriaukles thumbup.gif
Atsakyti