Įkraunama...
Įkraunama...

Gera juvelyrinių dirbinių taisykla

QUOTE(_Only_ @ 2009 07 29, 13:04)
Sveikos mamytes  4u.gif
ir man iskilo problema  rolleyes.gif parsiunte MB dovanu zieduka, bet jis man per didelis  verysad.gif nesiau taisyti i Justiniskes, tai pasake, kad mazinant gali iskristi akmenukas, o garantijos del to neduoda, tai pabijojau, galvojau kur kitur paieskoti..kaina ten sake butu nuo 35lt. Skaiciau, kad siulete i Rotundo g (tik kainos nemazos) ir Lvovo g..Tai i kazkuria is situ bandysiu nesti, tik gal zinote kiek mazdaug ir cia ir cia kainuotu sumazinti?  rolleyes.gif

Siandien buvau uzejusi Rotundo g., bet nesutaise man zieduko verysad.gif pasake, kad geriau nieko nedaryti, taip ir liksiu nesusimazinusi dabar verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2009 07 31, 11:02)
labai neaiskiai parasei,kurioje IKI.as nesiau IKI Luksio g.tai tikrai geras juvelyras,gerai pataiso,kainos  normalios tikrai.Klausinejausi apie gamyba ,tai patare ka daryti.

Nezinau kaip parasyti kuri blush2.gif ta kur eiguliuose, salia ukmerges gatves, netoli ziedo.. Cia tikriausiai apie ta pacia kalbame arba klystu ax.gif
Atsakyti
atsitiko nelaime, iskrito akute is suzadetuviu ziedo verysad.gif verysad.gif gal kas gali patart kur klaipedoj rast auksaranki meistra??
Atsakyti
QUOTE(-->BLOOONDINKA<-- @ 2009 08 14, 13:41)
atsitiko nelaime, iskrito akute is suzadetuviu ziedo  verysad.gif  verysad.gif  gal kas gali patart kur klaipedoj rast auksaranki meistra??

aš esu žieduką su pamesta akute tvarkiusi juvelyrinėje, vėtrungės pastato šone, iš tos pusės kur picerija mirksiukas.gif , bet tai buvo prieš porą metų, įdėjo naują akmenuką kuris laiko iki šiol smile.gif
Atsakyti
Man irgi reikia susitvarkyti kelis auksinius žiedus. O svarbiausia vestuvinį... :-( Nusipirkom su sužadėtiniu žiedelius. Manasis, kai matavausi, atrodė geras, bet, kai rankos sušąla, ir pirštai suplonėja, jis pasidaro per laisvas. Bijau, kad pamesiu. Reikės mėgint kur nors taisyt. Patogiausia arčiau namų. Gal netyčia žinot Justiniškėse kokį gerą ir nebrangininką juvelyrą??

Velnias, tos, kurios mėginot mažinti žiedus su akimis, labai jau pesimistiškai mane nuteikiate verysad.gif Jau man ir sužadėtuvių žiedo nesumažino, tad nenešioju. Jis toks visas iš gėlyčių padarytas. Nunešiau į taisyklą, tai sako: "Jis tau visas subyrės, jei bandysiu kažką daryti." Negi taip beviltiška.
Turiu kelis tokius senoviškus, labai man patinkančius, žiedus, bet, jeigu man jų nemažins... Negi reikės plot krūvą pinigų ir prašyt, kad tokius pačius, tik mažesnius, pagamintų?
Vargas su plonais piršteliais verysad.gif

Dar klausimas galbūt labiau nusimanantiems - kaip atpažinti, kad juvelyras grąžina žiedą su tuo pačiu brangakmeniu?
Atsakyti
Labutis, as noriu paklausti patarimo. Turiu balto aukso ziedeli su briliantu ir reikia, kad man ji padidintu puse dydzio. Ar Rotundo, arba Lvovo gatvej esantys meistrai tai padarytu? Gal kas zinot, kuris is ju yra profesionalesnis? Jei ne, gal kas zinot auksiniu ranku meistra, kuris tai sugebetu padaryti? Labai laukiu atsakymo. smile.gif smile.gif
Atsakyti
Niu kas man gali padeti siuo klausimu? Kur meistrai geresni Lvovo ar Rotundo gatveje? Vis dar laukiu jusu pagalbos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievaa @ 2009 10 19, 16:14)
Kur meistrai geresni Lvovo ar Rotundo gatveje?

Kaip kam ax.gif Pvz., mano kolegė yra labai patenkinta juvelyro, dirbančio Akropoly, darbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangre_azul @ 2009 10 06, 12:35)
Man irgi reikia susitvarkyti kelis auksinius žiedus. O svarbiausia vestuvinį... :-( Nusipirkom su sužadėtiniu žiedelius. Manasis, kai matavausi, atrodė geras, bet, kai rankos sušąla, ir pirštai suplonėja, jis pasidaro per laisvas. Bijau, kad pamesiu. Reikės mėgint kur nors taisyt. Patogiausia arčiau namų. Gal netyčia žinot Justiniškėse kokį gerą ir nebrangininką juvelyrą??

Velnias, tos, kurios mėginot mažinti žiedus su akimis, labai jau pesimistiškai mane nuteikiate  verysad.gif Jau man ir sužadėtuvių žiedo nesumažino, tad nenešioju. Jis toks visas iš gėlyčių padarytas. Nunešiau į taisyklą, tai sako: "Jis tau visas subyrės, jei bandysiu kažką daryti." Negi taip beviltiška.
Turiu kelis tokius senoviškus, labai man patinkančius, žiedus, bet, jeigu man jų nemažins... Negi reikės plot krūvą pinigų ir prašyt, kad tokius pačius, tik mažesnius, pagamintų?
Vargas su plonais piršteliais  verysad.gif

Dar klausimas galbūt labiau nusimanantiems - kaip atpažinti, kad juvelyras grąžina žiedą su tuo pačiu brangakmeniu?



As Jusu vietoje butent taip ir padaryciau-is esamu ziedu pagaminciua ar tai tokius pat ar panasius ar visai ko naujo. Nebukit skriaga, nepagaiklekit pora simtu litu uz tinkama dydi, nes sumazinti daznaiusiai subyra, o is padidintu iskrenta akutes:(
Bent jau mano tokia patirtis, tai visai nesinori kad ir kiti taip pat nudegtu:)
Sekmes apsisprendziant:)
Atsakyti
Taip, tikra tiesa, ziedus su akutem geriau nemazint, nes pamesit akutes:((
Atsakyti
sveikos, turiu problemele iskrito is auskaro perliukas doh.gif ir as ji pameciau verysad.gif , gal zinot juvelyra kuris dirba su perlais, kad galetu man surasti panasu perliuka ir idetu? ar geriau reikia eiti i bet koki juvelyrikos salona ir klausti?
Atsakyti
Sveiki, nežinau ar būtent čia galiu ieškoti patarimų, bet jeigu ką nesupykit , gal kas galės visgi pagelbėti ax.gif
Mano draugui sudužo Calvin Klein laikrodzio stikliukas verysad.gif ,
Laikrodukas atrodo taip. Kiek apvažiavo, niekur neapsiima tvarkyti, pakeisti stikliuko Gal galėtumėte rekomenduoti kokį meistrelį, kuris daro stikliukus, ar kokią taisyklėlę kur galėtų pagelbėti. Labai būsiu dėkinga už rekomendacijas aciuks.gif
Atsakyti