Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko kankino pykinimas, vėmimas?

Sveikos nėštukės, man jau keturi mėnesiai nėštumo, o aš vis dar ne ryte, bet atėjus į darbą, apie 9-10 valandą vemiu, paskutiniu metu reguliariai kiekvieną rytą, namuose suvalgau kokios varškės, ją suviršikina, darbe atsigeriu tik vandens, suvalgau kokį obuolį ar bananą ir po kiek laiko prasideda.. Ar čia normalu? Kada Jūs nustojote vemti? Žinau, kad daugumos išvis net nepykina,bet mane...nors pirmi du mėnesiai buvo ramesni, tik pykino, antrus du mėnesius neapseinu be vėmimo verysad.gif
Atsakyti
mums dar tik 7 savaites, o mane pykina non stop visa diena. pavemiu 2-3 kartus, bet pats pykinimas issilaiko visa diena. Jau numeciau 4 kg.
Prasau patarymu, kaip malsinti pykinima? Nekenciu imbiero- todel sios arbatos tikrai negaliu gert
Atsakyti
O nuo kada tas pykinimas prasideda? Mums 9 savaites, bet manes dar nepykina g.gif
Atsakyti
QUOTE(beatka1983 @ 2010 06 17, 15:42)
mums dar tik 7 savaites, o mane pykina non stop visa diena. pavemiu 2-3 kartus, bet pats pykinimas issilaiko visa diena. Jau numeciau 4 kg.
Prasau patarymu, kaip malsinti pykinima? Nekenciu imbiero- todel sios arbatos tikrai negaliu gert


Pazystama situacija verysad.gif
Mane du menesius taip prapykino (prasidejo nuo sestos ar septintos savaites), istisa para, net nakti doh.gif Isbandziau viska kas tik galetu padeti, bet taip ir neradau. Taip ir prakentejau visa ta laika. Numeciau nemazai svorio. Jau man baisu buvo palike del pilvinuko savo, bet aciu Dievui tyrimai visada buvo geri.
Pabandykit is ryto dar neatsikelus is lovos suvalgyti kokiu dziuveseliu, sako kitoms tai padeda. Ir pasiieskokit informacijos internete apie tai. Tikrai rasit, isbandysit ir gal jums pades. Ir zinokit visalaik vistiek taip nebus, praeis ir uzsimirs sis negalavimas. Ir tada jau tik dziaugsites savo pilvuku nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 17, 16:08)
O nuo kada tas pykinimas prasideda? Mums 9 savaites, bet manes dar nepykina  g.gif


Tai gal visai ir nepykins visa nestuma, taip daznai buna mirksiukas.gif
Atsakyti
Abu nėštumus mane pykino maždaug tris mėn. Per pirmąjį net ligoninėj dėl to gulėjau. Mano patarimai iš patirties:
-nuolat kažką kramsnoti ir gurkšnoti mažais kąsneliais ir gurkšneliais. Jūsų tikslas neprarasti vandens, mineralų ir maistinių medžiagų. Kuo daugiau jų neteksite, tuo labiau pykins.
-valgyti tik tai, nuo ko nepykina ir kas nesmirda, nekelia šleikštulio. Jei valgysit tuo metu bjaurų maistą, kad ir koks jis sveikas-subalansuotas-ekologiškas ar tt. būtų, išvemsit ir nulis naudos.
-galit bandyt visokius imbierus ar būna spec. lašiukai. Mane asmeniškai nuo tų lašiukų pykino, tai nebesikankinau.
-jei vemiat dažnai, važiuokit į ligoninę lašelinių - atstatys skysčius ir mineralus.
Atsakyti
Tas pykinimas labai individualus . Su pirmu pykino pirmą trimestrą. Dabar irgi pykina stipriai,bet visu paros metu.Ypač vakarais g.gif .
Pradžioj padėjo rytinis valgymas lovoje.Tik atsimerkus reik ką nors suvalgyt. Tada galima iš lovos ropštis.Bet dabar ir tai nepadeda.

Draugę su pirmu prapykino visą neštumą doh.gif .7 mėn net svorio numetė... O su antru nuo 10 sav. tik pradėjo ir baigėsi apie 17sav.Dabar kuo puikiausiai jaučiasi.

O imbierą ir man siūlė.Neišbandžiau tik tablečių. Sakė jei labai pykins nusipirk.Bet nepirkau g.gif
Atsakyti
mane kazkur antra ir trecia menesi irgi pykino nuo labo ryto iki vakaro, kai pabundu iki pakol uzmiegu..ir padedavo visada ko nors uzvalgymas, nes jeigu ilgiau pavaiksciodavau tusciu srandziu arba gerdavau vandens tik, vemdavau tuo vandeniu ar tulzim.. o maista rinkausi toki su kuo maziau prieskoniu, priedu, tarkim varske, grikiai ir dar labai gerai budavo gerti vandeni su citrina, ta rugstele turbut padedavo.. pykinimas jau beveik dinges..bet vemimas...tik padaznejo, o laukiau 4 menesio, su viltim kad tai baiksis, bet deja blush2.gif
As tai galiu istverti, svarbu cia nieko blogo nereiskia smile.gif
Atsakyti
Sveikos busimos mamytes! Kai pagalvoju jog gali pykinti net iki 4men. mane ima siaubas blink.gif . Aciu dievuj mano mazasis dziaugsmelis nestuke.gif ,manes nekankino ilgai ax.gif . 10sav. vena diena papykino ir viskas.Tik per ta diena galvojau atiduosiu galus. unsure.gif . Bet isgyvenau!!!!!!!!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
mane pykino ir buvo silpna nuo 5 iki 11 savaites, bet tai budavo nuo ryto iki vakaro, nieko negaledavau daryti, galima sakyti, kad taip ir pragulejau ta laikotarpi, numeciau apie 8 kg, nes mazai ka galejau valgyti ir tai nedidelem porcijom, o kai jau pripratau kaip maista rinktis tai ir baigesi visi pykinimai, tikriausiai del to, kad hormonai pradejo tvarkytis
Atsakyti
vemdavau iki 5 men vakarais. smile.gif
Atsakyti
Kai kurios pravemia visus devynis doh.gif
Atsakyti
Su pirmaja vemiau bevek 3 men scare.gif , o dabar beveik 5, net valgyti ar gerti nieko negalejau, tai svoris ne augo , o krito, net 7 kg nusivemiau doh.gif , lasaliniu reikdavo i savaite po karta.... uh koks sunkus nestumas schmoll.gif
Atsakyti