Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko kankino pykinimas, vėmimas?

mane pykino nuo ryto iki vakjaro iki 11 savaites dabar retkarciais isrankusis leliukas pasireiskia doh.gif galvojau numirsiu kaip pykino darbe alyvuges su petrazolem pakavom tai po darbo tiesiai i tuoleta nes taip jau nekenciu dabar petrazoliu,svaros kvapas labai pykina kur anksciau ariel ziauriai kvepejo dabar taip pykina dusos zeles ir t.t negaliu pakesti verysad.gif na sunku sunku kaip taip pykina nei valgyt norisi gaminti nei tvarkytis tik tuoleta apsikabinus sedeti doh.gif bet dabar jau dazniausiai valgau ka noriu ir dziaugiuosi auganciais kilogramais smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginte222 @ 2010 06 17, 10:33)
Sveikos nėštukės, man jau keturi mėnesiai nėštumo, o aš vis dar ne ryte, bet atėjus į darbą, apie 9-10 valandą vemiu, paskutiniu metu reguliariai kiekvieną rytą, namuose suvalgau kokios varškės, ją suviršikina, darbe atsigeriu tik vandens, suvalgau kokį obuolį ar bananą ir po kiek laiko prasideda.. Ar čia normalu? Kada Jūs nustojote vemti? Žinau, kad daugumos išvis net nepykina,bet mane...nors pirmi du mėnesiai buvo ramesni, tik pykino, antrus du mėnesius neapseinu be vėmimo  verysad.gif


deja, bet pazistamas atvejis. nepaguosiu, as vemiau po 5-10 kartu per para nuo 5 iki 14 savaites, paskui dar dvi savaites mazdaug po karta kasdien.
valgiau tik bulves, net nuo vandens vemdavau, nes jausmas, kad isgeriau aliejaus.... bet istveriau. i ligonine nevaziavau, ginekologe kazkaip nesiule. visa ta laika pragulejau lovoje, turejau salia pasidejusi kibira, nes iki wc tiesiog nespedavau nubegti.... i virtuve negalejau kojos ikelti, apsivemdavau iskart nuo kvapu.... laukdavau, kol vyras gris is darbo ir bulviu iskeps, iki tol kramsnodavau viena kita krekeri, ar jau paruostu bulviu doh.gif lauke pykindavo nuo kaimynu kurenamu malku, pora kartu irgi vemiau nuo to kvapo.

isgyvenau smile.gif ir mazyle gime sveika (paskui tik bedeliu buvo, bet visiskai nesusije su mano pykinimais).

dziaugiuosi, kad si nestuma ne karto nevemiau, sleikstulys visa diena jauciasi, bet tikrai ne toks, net ner ka lygint. jei butu kaip su pirma, nezinau, turbut buciau negyva jau, nes auginu 9 men mazyle siuo metu, o ja ir nesiot reikia, ir demesio duot, ir maitint, ir t.t.t.

tiesa, pirma nestuma nedirbau ir nuolat gulejau lovoje, atsigavau tik antra trimestra. jei butu reikeje dirbti, buciau arba pati isejusi is darbo, arba, jei imanoma, visus 4 menesius pasiemusi biuleteni. gydytoja buvo paskyrusi gulima rezima.
Papildyta:
QUOTE(maskanyte @ 2010 06 18, 07:59)
Sveikos busimos mamytes! Kai pagalvoju jog gali pykinti net iki 4men. mane ima siaubas blink.gif . Aciu dievuj mano mazasis dziaugsmelis nestuke.gif ,manes nekankino ilgai ax.gif . 10sav. vena diena papykino ir viskas.Tik per ta diena galvojau atiduosiu galus. unsure.gif . Bet isgyvenau!!!!!!!!!! lotuliukas.gif

4u.gif nepyk, bet... 4u.gif labai "dideli" zygdarbi padarei, kad net viena pykinima isgyvenai...kitos tikrai 9 menesius pravemia... 4u.gif
Atsakyti
Vemiau kiekviena ryta pirmus 4 menesius , tik atsimerkus, begdavau i tualeta doh.gif , kartais ir vakarais. Diena pykindavo nuo visko, numeciau 5 kg. Bet po to viskas susitvarke 4u.gif .
Atsakyti
Ppapasakosiu juokinga situacija, kuri atsitiko man. Suzinojusi, kad laukiuosi, nuejau pas gine, ji pasake, kad saugociau save, o galiu valgyt kiek noriu ir ka noriu thumbup.gif . Na, tikriausiai mane sie zodiziai labai paveike, tai ta diena kai grizau is gines, nenustodama valgiau kol galu gale nakti prasidejo lakstymai i tualeta, taip vemiau, kad net dabar baisu prisiminti, kita diena negalejau pasikelti is lovos. Taigi po to vieno nezmonisko vemimo galvojau, negi dazniau taip bus, bet stai mums jau 18sav. ir jokio pykinimo, jokio vemimo, tikriausiai atkentejau ta viena karta uz visa nestuma biggrin.gif
Atsakyti
Aš tiek su pirmu, tiek dabar su antru nė karto nevėmiau, tik pykindavo nuo labo ryto iki 22 val., kai tik nustodavo vakare pykinti iš karto labai užsimanydavau valgyti, o pykino gal nuo kokios 5 sav., kai suėjo 12 sav. atrodo "ranka nuėmė" smile.gif Atsibudau ryte ir jokio pykinimo smile.gif Tada ir apetitas atsirado blush2.gif
Užuojauta visom, kuriom tokia sunki pradžia, bet nieko, viskas kas bloga kažkada baigiasi. Stiprybės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrutux: 01 liepos 2010 - 10:30
Vėmiau ir baisiai pykino nuo 5 iki 14 sav. kažkur, vėmiau baisiai daug, tikrai daugiau nei 5 kartus per dieną doh.gif
Maniau, kad jau man galas, ir silpna ir pykina, tik lovoj gulet ant šono tegalėjau
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2010 06 18, 03:30)
Tas pykinimas labai individualus . Su pirmu pykino pirmą trimestrą. Dabar irgi pykina stipriai,bet visu paros metu.Ypač vakarais  g.gif .
Pradžioj padėjo rytinis valgymas lovoje.Tik atsimerkus reik ką nors suvalgyt. Tada galima iš lovos ropštis.Bet dabar ir tai nepadeda.

Draugę su pirmu prapykino visą neštumą  doh.gif .7 mėn net svorio numetė... O su antru nuo 10 sav. tik pradėjo ir baigėsi apie 17sav.Dabar kuo puikiausiai jaučiasi.

O imbierą ir man siūlė.Neišbandžiau tik tablečių. Sakė jei labai pykins nusipirk.Bet nepirkau  g.gif

Imbieras -tikras stebuklas.Nelabai aš jo mėgau, bet pykinimas privertė pamėgti, ir visai nieko, svarbu,kad sumažina pykinimą smile.gif
Mane pykina nuolat, nuo ryto iki vakaro, bet kol kas vėmusi esu tik 1 k., slabnumas nežmoniškas nuo to pykinimo, o maistas irgi ne visada malonus širdžiai atrodo smile.gif Labai laukiu kol tai pasibaigs smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jbaniukaityte: 03 liepos 2010 - 10:15
mane pykindavo mazdaug 5-10 sav., bet nevemiau, o tik toks sleikstulys buvo, paskui staiga praejo smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Turejau ir as sia problema... nuo 6 sav vemiau istisai, nebesuskaiciuodavau kiek kartu per diena... Lasino lasalines, teko guleti ir ligonineje del nesciuju toksikozes... Apie 18 sav susitvarke viskas... Viso to "gerio" rezultatas - 6 kg ir isvaizda kaip ligones, o ne nescios moters.
Atsakyti
su pirmu mane prapykino visus 9 menesius,labai labai pykino,bet nuejus i tualeta nevemdavau,tiesiog pykino istisai be vemino 4u.gif bet ir tai buvo siaubas ...
Atsakyti
man 5sav ir 6dienos.tai siandien pasventinau darbe wc cool.gif
Atsakyti
Sveikutes, mums 7 sav., o mane pykina jau nuo 5 sav.
Pirma savaite pykindavo tik kelis kartus per diena, o dabar beveik visa laika... verysad.gif nepykina tik tuomet, kai valgau ar ka nors kramtau smile.gif pavalgius po pusvalandzio vel prasideda... labai vargina unsure.gif
Atsakyti