Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko kankino pykinimas, vėmimas?

Man taip pat prasidėjo nuo 5 savaitės, dabar 7 savaitę baiginėjam, ir pykina ištisą dieną. Reikia kažkaip mums susiimti ir atkentėti tą laikotarpį smile.gif
Atsakyti
mane pykino iki 5men.vidurio nuo visko, net nuo reklamu apie zalia mesa doh.gif
Atsakyti
Mane pykino nuo pradziu iki 6 men doh.gif , jau antra sav kaip nieko thumbup.gif . Vemdavau rytais ir nuo zalios mesos arba nuo zuvies. Seip lb padedavo anyziniai saldainukai 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(jbaniukaityte @ 2010 07 10, 14:33)
Man taip pat prasidėjo nuo 5 savaitės, dabar 7 savaitę baiginėjam, ir pykina ištisą dieną. Reikia kažkaip mums susiimti ir atkentėti tą laikotarpį smile.gif


Mes irgi baiginejam 7 savaite, bet kuo toliau, tuo blogiau... pykinimas vis dideja, bloga visa diena, ypac vakarais verysad.gif verysad.gif dar tie karsciai prasidejo doh.gif laikykimes, reikia iskesti. vis tikiuosi, kad nuo 12 sav situacija pageres smile.gif
Atsakyti
Mes irgi labai laukiam sėkmingai perkopti II trimestrą smile.gif
Atsakyti
Pirmojo nestumo metu kankinausi iki 20 sav.
Dabar dar kartais pavemiu, bet jau legviau. Dabar man 17 nestumo savaite.
Atsakyti
o man buvo taip 4u.gif mano darbe prasidejo bugas - visi vemia viduriuoja daug darbo... as nevemiau bet pykino visa diena, taip dvi sav. tada ligos darbe pasibaige o mane kaip pykino taip ir pykina... velavo kelias dienas mm, nuejau i parde nusipirkau NT ir ryskus pliusas nestuke.gif pykino visa pirma trimestra, bet gal tik kelis kartus tevemiau, tik prabudus uzkart turedavau suvalgyt kanors kad nepykintu, bet darbe visada taip nuo 9-11val. bloga budavo skubiai suvalgydavau kazka ir praeidavo bigsmile.gif kartais ir dabar negerumai uzeina tik as jau zinau kad turiu valgyt (uzkrimst ka) ne reciau kaip kas 3val.
tai va katik atsikeliau ir blynu prisikepiau ir tik dabar pavalgius eisiu praustis bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti
Ojojo........... Niu jus ir pykina blink.gif Nezinau kaip jus istverete,vaje vaje................ Mane pykino tik viena diena, bet taip smarkiai,jog lotuliukas.gif galvojau atiduosiu galus doh.gif Ryte net bijojau atsimerkti, bet atsikeliau ir nieko, net gyvent norejosi lotuliukas.gif
Atsakyti
na as neatsimenu, nuo kada mane pradejo pykint, mazdaug nuo 8 savaites ir nustojo tik 15 savaite.. aisku, gyvent nesinorejo... pykinimas buvo istisa para, tik gerai, kad nevemiau.. numeciau 10kg.. aisku, nemalonu, bet kazkada tai praeina...
Atsakyti
Pirmojo nestumo metu pykino nuo 8 iki 20 sav ir vemiau visa ta laika po 5-8 kartus per diena. O ypac savaitgaliais, nezinau kodel. Geriau imbiero tabletes, bandziau kramsnoti kanors, bet rezultatu nebuvo. Tikrai buvo labai sunku islauti ta laika. Dabar vel laukiuosi, bet dar tik 5 sav ir su siaubu laukiu sito "malonumo". Bijau, nezinau, kaip reikes istverti vemima, juk dabar mazaja reikia rupintis, negalesiu kiaura diena gulet apsikabinus klozeta. Bet, pastebejau tendencija, kad laukiantis antro vaiko po nedideles pertraukos (pametinuko) daug kam vemimas buna silpnesnis arba jau nebebuna. Gal galite patvirtinti ar paneigti? Labai idomu butu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BITOOTE @ 2010 08 09, 20:08)
Pirmojo nestumo metu pykino nuo 8 iki 20 sav ir vemiau visa ta laika po 5-8 kartus per diena. O ypac savaitgaliais, nezinau kodel. Geriau imbiero tabletes, bandziau kramsnoti kanors, bet  rezultatu nebuvo. Tikrai buvo labai sunku islauti ta laika. Dabar vel laukiuosi, bet dar tik 5 sav ir su siaubu laukiu sito "malonumo". Bijau, nezinau, kaip reikes istverti vemima, juk dabar mazaja reikia rupintis, negalesiu kiaura diena gulet apsikabinus klozeta. Bet, pastebejau tendencija, kad laukiantis antro vaiko po nedideles pertraukos (pametinuko) daug kam vemimas buna silpnesnis arba jau nebebuna. Gal galite patvirtinti ar paneigti? Labai idomu butu... ax.gif


buna visaip, galit ir visai nevemti, bet as pastebejau kad pykina nuo tam tikru kvapu.juos pasalinkite ir gal nereiks vemti, isliks tik pykinimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2010 08 14, 13:49)
buna visaip, galit ir visai nevemti, bet as pastebejau kad pykina nuo tam tikru kvapu.juos pasalinkite ir gal nereiks vemti, isliks tik pykinimas smile.gif

del kvapu tai tikrai taip, as budavo uzuosdavau grybu su grietinele padaza ir iskart supykindavo (o pries nestuma taip megau...) doh.gif tik pasiseke, nes taip nei karto ir nevemiau biggrin.gif , o nestumas jau ipusejo, tai, matyt, nebeteks smile.gif
visoms, kurias pykina 4u.gif
Atsakyti