Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko kankino pykinimas, vėmimas?

O sakes doh.gif žinau ka reiškia tas pykinimas Kiekviena ryta tasydavausi ir taip 3men Po to praeidavo nuo piragaiciu riebiu sviestiniu lotuliukas.gif
Kame pasekmeje usiauginau svorio nežmoniška kieki biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
O mane pradejo pykinti nuo 5 su puse savaites, dabar man 8 sav ir 4 dienos ir kazko nebepykina doh.gif tai pradedu prisigalvoti visokiu nesamoniu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DomingoFaustas @ 2010 08 18, 20:49)
O mane pradejo pykinti nuo 5 su puse savaites, dabar man 8 sav ir 4 dienos ir kazko nebepykina  doh.gif  tai pradedu prisigalvoti visokiu nesamoniu unsure.gif

Nieko neprisigalvok 4u.gif ,dziaukis kad netenka kankintis ir jautiesi gerai 4u.gif
Atsakyti
pykino kazkur iki 4 men.po to dingo,dbr lyg vel pradeda pykinti nors jau 35 sav,keistai kazkaip... schmoll.gif
Atsakyti
mane pykino nuo 5-6 sav., o labiausiai tai 9-11 sav, ypac vakarais doh.gif
dabar jau 13 savaite ir beveik nebepykina, jauciu silpna sleikstuli, bet jau zymiai geriau rolleyes.gif
Atsakyti
Na man jau baiginėjasi 13 savaitė - bet sleikstuliukus karts nuo karto jauciu ir paziaugciojo. Zinoma viskas eina į gerą, nes pradžioje buvo visai negerai.
Atsakyti
Mane nuo 5 savaitės kankina lengvas pykinimas, bet jis tęsiasi beveik visą dieną, tik kartais jo nebūna. Tad džiaugiuosi, kad kai miegu - nepykina biggrin.gif Beje su pirmu vaiku išvis nepažinau ką tai reiškia. Tik nežinau ar neateis pas mane ir rimtesnis pykinimas, labai to nenorėčiau ax.gif
Atsakyti
O manes ne karto taip ir nesupykino smile.gif
Atsakyti
Labai jus uzjauciu ir suprantu ka tai reiskia, nes mane pykino iki 20 savaiciu. Ryte budavo dar nieko, bet apie 15 val. prasidedavo baisus sleikstulys iki kol miegot nueidavau. Buvo kosmaras. Ir kas baisiausia, niekam nepasiguosi. Visi gydytojai sakydavo, ai tai normalu doh.gif Niekas nepadejo, nei lasiukai nei nusiteikimas doh.gif O su 20-ta savaite viskas dingo thumbup.gif Stiprybes jums 4u.gif
Atsakyti
Lygiai prieš metus mane irgi kamavo tokia būsena(pykinimas).Gal kam pades mano patirtis- tuo laikotarpiu aš buvau gyva apelsinais. Tik juos galėjau valgyti.
Sveikatytės visoms besikankinančioms - laimė, tai laikina mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(alioška @ 2010 08 22, 17:52)
Lygiai prieš metus mane irgi kamavo tokia būsena(pykinimas).Gal kam pades mano patirtis- tuo laikotarpiu aš buvau gyva apelsinais. Tik juos galėjau valgyti.
Sveikatytės visoms besikankinančioms - laimė, tai laikina  mirksiukas.gif .

o alergija vaikiukui neissivyste nuo didelio aplesinu kiekio? nes kiek zinau su aplesinais reikia atsargiai...

mane pykino iki 4men...o dabar jei nepavalgau is pacio ryto, taigi tik atsikelusi visada skubu i saldytuva biggrin.gif
Atsakyti
Mane pykino 10-14 savaites, puikiausiai padedavo vos nubudus sulciulpiama saldaine, kaskaip nuramindavo skrandi, bet reikedavo net nelipus is lovos ja deti i burna ax.gif
Atsakyti