Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko kankino pykinimas, vėmimas?

O manes visai nepykino... smile.gif Uztat smagiai auga kilogramai... ax.gif
Atsakyti
Manęs nebekankina, vadinasi pykino visus 4 mėn.
Atsakyti
Aš reguliariai po kelis kartus per dieną vėmiau iki suėjo 4 mėn. (pykino pastoviai- dieną naktį) Būdavo dienų, kai negalėdavo iš lovos išlipti. Galvojau kojas pakratysiu doh.gif biggrin.gif Kaip gera, kai jau nepykina, buvau pamiršus ką tai reiškia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2010 09 13, 14:05)
Aš reguliariai po kelis kartus per dieną vėmiau iki suėjo 4 mėn. (pykino pastoviai- dieną naktį) Būdavo dienų, kai negalėdavo iš lovos išlipti. Galvojau kojas pakratysiu  doh.gif  biggrin.gif  Kaip gera, kai jau nepykina, buvau pamiršus ką tai reiškia  thumbup.gif


wow kokie jau jus dideli thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Nepykino nei vieno karto per visą nėštumą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,


Ar jus pykina/ o 36 nėštumo savaitę? Dažniausiai antroje dienos pusėje... Kol valgau, atrodo, nieko, o paskui prasideda... Ką darote / ėte?
Atsakyti
QUOTE(Marijaa @ 2010 09 15, 10:04)
Sveikos mamytės,
Ar jus pykina/ o 36 nėštumo savaitę?  Dažniausiai antroje dienos pusėje... Kol valgau, atrodo, nieko, o paskui prasideda... Ką darote / ėte?


Sweika, pasikonsultuok su savo gydytoja dėl toksikozės. Neišsigąsk, bet gali būti tokia bėdelė nėštumo pabaigoje 4u.gif
Atsakyti
Mane irgi ta pati problema kankina...Gydytoja sake, kad mano atveju priezastys yra nukrites spaudimas, baime ir stresas del gimdymo, be to, vaikas uzspaudzia skrandi ir kitus vidaus organus...Tai liepe valgyti 6-8 k. per diena labai mazomis porcijomis. Padeda. Zinoma, neuzkandziauju sokoladais ar bandelem, o suvalgau tai kivi, tai obuoli, tai juodos duonos rieke su suriu, tai jogurto....
Atsakyti
Man ne kiekviena vakara pykina, t. y. nereguliariai. Pvz., vakar kai suvalgiau obuoli, atsirado tas pykinimas, nors labai man obuoliuko norejosi smile.gif Gal tiesiog buvau pavargusi, nes kai nakti keliausi, tai jau geriau jauciausi. O ryte vel nieko. Kas keisciausia, tai pirmoj dienos pusej gerai jauciuosi, o po pietu kartais pykina.

Dar pajutau, kad sugrizo "ypatingi" norai. Kai uzsimanau ko nors smile.gif Pvz., cipsu smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes mane irgi pradejo pykinti nuo vakar,tai visa nakti nesimiegojo o siandien is ryto is viso labai blogai jauciuosi net nezinau kreiptis pas gydytoja ar palaukti apsilankymo pas ja ir tada viska pasipasakoti,gal isgerti kokios zoleliu arbateles ar ko,bukit geros patarkit unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
as iki 21 savaites vemiau doh.gif
Atsakyti
man pykinimai pasibaige apie 4 mensi, bet nebuvo jie labai ir baisus...vakarais papykindavo ir vsio, nemalonu zinoma, bet iskenteti galima... smile.gif
Atsakyti