Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos ir jos priedų šalinimas

man operacija darys pirmadieni.darys ne lietuvoje.norejau paklausti gal kuri zinote po kiek dienu galesiu skristi namo.kol las nezinau ne ka ne kaip salins.bet konsultavaus ne su vienu gydytoju,visi sako reikia
Atsakyti
QUOTE(_delete_ @ 2012 11 28, 18:10)
man operacija darys pirmadieni.darys ne lietuvoje.norejau paklausti gal kuri zinote po kiek dienu galesiu skristi namo.kol las nezinau ne ka ne kaip salins.bet konsultavaus ne su vienu gydytoju,visi sako reikia

as JAV, 46 metu.rado gimdoj visokiu baisybiu, daktare paskambino ir pirm as sakinys buvo salinsim gimda.Su kiek zmoniu kalbejau,50/50 vieni sako salinti, kiti sako palikti.tai nieko nesusigaudau.eisiu second opinion 12-11-12.Galvoju ar ne geriau ir pigiau operuotis lietuvoj.Ka manot apie lietuvos daktarus?
Atsakyti
Man gimda pasalino geguzes pabaigoj, ligoninej buvau savaite. Del skrydzio nezinau, neaisku kaip jausites.
Gydytoju, manau, yra geru Lietuvoj. mane kur operavo tai gydytojas is didziosios raides
Atsakyti
Mane pirmadieni isoperavo.kazko vis paskaudena.ir pakraujuoti nori.mane operavo per apacia.jokio pjuvio.jokiu skyluciu.iseme gimda be priedu.sekmadieni gryzau i lietuva.aisku daugiau laiko praleidziu lovoj.bet namuose darau beveik viska.
Atsakyti
QUOTE(_delete_ @ 2012 12 13, 13:07)
Mane pirmadieni isoperavo.kazko vis paskaudena.ir pakraujuoti nori.mane operavo per apacia.jokio pjuvio.jokiu skyluciu.iseme gimda be priedu.sekmadieni gryzau i lietuva.aisku daugiau laiko praleidziu lovoj.bet namuose darau beveik viska.

Sveikit ir mažiau ten tuose namuose viską darykit, mylėkit save. Ar nesake gydytojai, kad kaip sugysit per 2 mėnesius, kaip saugositės, taip visam gyvenimui ir turėsit. Man tai neskaudėjo ir nekraujavo pastoviai. Tik sanatorijoj (jau gal 2 savaitės buvo po operacijos) pasirodė kraujo, tai nulėkiau pas gydytoją. Sakė gal koks šašiukas nukrito, ar nuo limfo masažo kojom spaudimas sukilo ir pasirodė kraujas. Šiaip galit pasirodyti gydytojai, nes mano likimai draugei, kur kartu operavomės, irgi paskaudėdavo, tai pasirodo, kad įsimetė kiaušidžių uždegimas. Sėkmės
Atsakyti
Siandien kaip niekad daugiau kraujuoja.ir dar tas madenimas pilvo apacioj.siaubas kad ko nebutu blogai
Atsakyti
QUOTE(_delete_ @ 2012 12 13, 20:01)
Siandien kaip niekad daugiau kraujuoja.ir dar tas madenimas pilvo apacioj.siaubas kad ko nebutu blogai

Jus nepanikuokit, tiesiog ryt nueikit pasitikrinti ir bus ramu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2012 12 13, 21:36)
Jus nepanikuokit, tiesiog ryt nueikit pasitikrinti ir bus ramu  4u.gif

As 18 diena einu pas rajonine.paziuresiu ka sakys.mat operacija daryta ne lt.
Atsakyti
QUOTE(_delete_ @ 2012 12 14, 15:06)
As 18 diena einu pas rajonine.paziuresiu ka sakys.mat operacija daryta ne lt.

Kaip Jums sekesi?
Atsakyti
O gal yra moteru , kurioms gimda salino del gausiu menesiniu ir tai, akd jokie hormonai, nei jokiso spirales netinka....sad.gif o gausiai kraujuojama....
O gal kazkam yra daryta abliacija?
Atsakyti
Man jau irgi paskirta operacija sausio viduri, tik salins gimda, o visa kita paliks....darys 2 ligoninej Kaune.
Mirena organizmas atmete....taigi, kraujas vel vaziuoja I apacia...einu is proto......iseities neturiu....imsiu gimda lauk, nes negelbeja niekas verysad.gif nors man tik 34. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 19 gruodžio 2013 - 08:10
4u.gif sveikos aš jau 9 diena po gimdos šalinimo operacijos 7 dienoje ištraukė siūlus, kadangi buvo pjūvis šiandien jau nuimsiu pleistrą bigsmile.gif
Atsakyti