Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos ir jos priedų šalinimas

QUOTE(Orchideja @ 2013 12 20, 08:11)
4u.gif sveikos aš jau 9 diena po gimdos šalinimo  operacijos 7 dienoje ištraukė siūlus, kadangi buvo pjūvis šiandien jau nuimsiu pleistrą bigsmile.gif

O dėl ko jums ją salino ir kur darėt operaciją?
Atsakyti
QUOTE(JOGA @ 2013 12 21, 14:52)
O dėl ko jums ją salino ir kur darėt operaciją?

Sveika Joga, man šalino dėl didelės miomos,nes aš dėl jos labai kraujuodavau (labai labai gausios) būdavo mėnesinių ciklas tai hemoglobinas nukrisdavo iki 75 ir operavo su 111 smile.gif aš esu Mažeikietė tai savo ligoninėj ir atliko sako,kad sėkmingai,bet man kažko pučia vidurius nors mažai valgau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchideja @ 2013 12 21, 17:32)
Sveika Joga, man šalino dėl didelės miomos,nes aš dėl jos labai kraujuodavau (labai labai gausios) būdavo mėnesinių ciklas tai hemoglobinas nukrisdavo iki 75 ir operavo su 111 smile.gif aš esu Mažeikietė tai savo ligoninėj ir atliko sako,kad sėkmingai,bet man kažko pučia vidurius nors mažai valgau unsure.gif

Espumisan isgerkit ir judekit. Cia duju vis poveikis tas pilvo putimas. Vienom greiciau praeina kitom ilgiau. As kankinausi apie pora savaiciu. O jei nepraeis reikia kreiptis I gine, nes ga I buti zarnos susisuke. Tada jau blogai.
Atsakyti
Pamirsau paklausti tokio dalyko, ar po operacijos dar kazkiek kraujavote? o kaip menesio begyje, ar nepasirodo jokiu isskyru , tarkim per ovulaicijas ir t.t. nelabai va sito dalyko ikertu, jei vyksta ovuliacija ir kiausinelis plysta, kur ir kaip jis beissilieja, jeigu gimdos nebera...o jei kakleis uzsiutas, tai kur visa tai pasideda.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 27 gruodžio 2013 - 20:48
Sveikos 4u.gif norėjau paklausti po gimdos pašalinimo operacijos kiek laiko negalima sunkiai kelti g.gif
Atsakyti
Štai ir aš jau rašau iš namų, prieš 9 dienas padaryta gimdos šalinimo operacija, kiaušidės ir kaklelis palikti:) Bandysiu pleistro nebesiklijuoti, pjūvį darė per tą patį Cezario pjūvį, kurį jau turėjau. Taigi, jau pilnai šliaužioju po namus.Kadangi gydytoja sakė, kad man puikiai sekasi sveikti, tai pilvo pūtimas pradėjo jau akivaizdžiai mažėti, turbūt dar per kelias dieneles visai baigsis tas pasipūtimas, ypač į vakarą ir nebebus toks, kaip pirmomis dienomis. Daugiau viskas norma. Labai esu dėkinga II ligoninės gyd. L.Kavoliūnienei ir visam ten dirbusiam personalui, kuris prižiūrėjo mane po operacijsos ir rūpinosi tikrai puikiai ir tikrai tik už ačiū thumbup.gif
ps.bijojau klaikiai, nerealiai, siaubingai....prieš operaciją tiesiog panikavau...
bet ačiū Dievui jau viskas praėjo, daber reikia tik saugotis ir sugyti biggrin.gif bei pratintis prie to, kad nebebus klaikių kraujingų mėnesinių, pratintis prie kūno pokyčių.

Po geros savaitės einu į apžiūrą mirksiukas.gif

Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 22 sausio 2014 - 14:41
QUOTE(JOGA @ 2014 01 22, 14:38)
Štai ir aš jau rašau iš namų, prieš 9 dienas padaryta gimdos šalinimo operacija, kiaušidės ir kaklelis palikti:) Bandysiu pleistro nebesiklijuoti, pjūvį darė per tą patį Cezario pjūvį, kurį jau turėjau. Taigi, jau pilnai šliaužioju po namus.Kadangi gydytoja sakė, kad man puikiai sekasi sveikti, tai pilvo pūtimas pradėjo jau akivaizdžiai mažėti, turbūt dar per kelias dieneles visai baigsis tas pasipūtimas, ypač į vakarą ir nebebus toks, kaip pirmomis dienomis. Daugiau viskas norma. Labai esu dėkinga II ligoninės gyd. L.Kavoliūnienei ir visam ten dirbusiam personalui, kuris prižiūrėjo mane po operacijsos ir rūpinosi tikrai puikiai ir tikrai tik už ačiū thumbup.gif
ps.bijojau klaikiai, nerealiai, siaubingai....prieš operaciją tiesiog panikavau...
bet ačiū Dievui jau viskas praėjo, daber reikia tik saugotis ir sugyti  biggrin.gif bei pratintis prie to, kad nebebus klaikių kraujingų mėnesinių, pratintis prie kūno pokyčių.

Po geros savaitės einu į apžiūrą mirksiukas.gif

Sėkmės visoms 4u.gif

4u.gif Sveikos man jau 1,5 mėn.po operacijos,vakar skaudėjo pilvo apačią,o šiandien pasišlapinau skausmingai,kai būčiau po operacijos ir skauda nugarą unsure.gif
Atsakyti
man su tuo slapinimusi irgi idomiai, viena dien skaudziau, kita diena visai gerai....manau dar viduje daug kas ten turi sugyti, todel ir skaudena...beabejo, imanoma ir slapimo taku infekcija... g.gif
o jus dar namie?
Atsakyti
4u.gif Taip dar namuose biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, sakykit, ar neauga jums cistos ant kiaušiddžių toms kurioms pašalinta tik gimda?
Atsakyti
QUOTE(velnyte @ 2014 02 05, 18:22)
Laba diena, sakykit, ar neauga jums cistos ant kiaušiddžių toms kurioms pašalinta tik gimda?

o kodėl turėtų? Stengiuosi sistemingai tikrintis, bet kiaušidės tokia pavojinga vieta, kai nieko nejauti.
Atsakyti
velnyte, o jums auga?
Atsakyti