Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos ir jos priedų šalinimas

QUOTE(Aimma @ 2014 02 05, 19:29)
o kodėl turėtų? Stengiuosi sistemingai tikrintis, bet kiaušidės tokia pavojinga vieta, kai nieko nejauti.

As taip pat tikrinuosi ir dabar rado cista kiausideje. Todel ir teiraujuos kam yra panasi situacija ir kokias priemones naudojat.
Atsakyti
QUOTE(velnyte @ 2014 02 08, 13:22)
As taip pat tikrinuosi ir dabar rado cista kiausideje. Todel ir teiraujuos kam yra panasi situacija ir kokias priemones naudojat.

o gydytoja nepaaiskino nuo ko ta cista... juk ir be gimdos ovuliacija vyksta...folikulas rezorbuojasi i pilvo ertme, tai nuo ko ta cista ?? Ar siaip koks hormonu disbalansas?
Atsakyti
Noriu užduoti tokį delikatų klausimą, gal kas pasisakys:o kada po operacijos pirma kartą glaudžiau padraugavot su savo vyriškiais ir kokie pojūčiai? Ar kažkur neskaudėjo ir t.t. blush2.gif
Atsakyti
I delikatų klausimą atsakančiųjų nesulaukiau blush2.gif , tai grįškim tada prie cistų...ar kam po operacijos jos kiaušidėse pradėjo formuotis? Beje,ar kažkaip jaučiate kad vyksta ovuliacija.... man kažkaip pirma ovulaicija po operacijso buvo gana ilga ir skausminga viena kiaušidė...lėkiau net tikrintis...dabar eina antroji, jaučiu streikuoja nervai, tai šalta, tai karšta....galvą skauda.... doh.gif Ar kas jaučiat kažkokius pasikeitimus per ciklo vidurį? Bus ne kas, jei nuo tokių metų reikės kankintis.... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 06 kovo 2014 - 13:32
Sveikos,
as turejau cista po gimdos salinimo operacijos. Nieko nedare, stebejo 2 men ir ji pati isnyko. Po gimdos salinimo operacijos dar ilgai jausdavau salcio karscio bangas. Gimda pasalino, priedus paliko po gimdymo uzsilikus placentos likuciui. Po gimdymo praejus men pradejau kraujuoti. Dare pora valymu, bet nesekmingai. Teko salinti gimda. I ligonine atvaziavau su mazakraujyste, nes gerokai nukraujavau po gimdymo sad.gif Po operacijos perpyle krauja, pagulejau reanimacijoj per nakty, sekancia diena state ant koju. Ligoninej praleidau savaite. Viska dariausi pati, kai iseme kateterius is vietu per sulenkimus smile.gif Tiesa, man pjove pilva. Septinta diena iseme siules. Po operacijos praejus 10 dienu jau pati vazinejau su masina. Turiu pripazinti, kad po sitos operacijos jauciausi daug geriau nei po gimdymo fiziskai. Emociskai turbut tik dabar pareina suvokimas kas nutiko, tai buvo 2012 08 pradzioj. Tada man buvo 26 metai. Esu labai dekinga visam personalui uz galimybe paciai auginti savo dukryte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZyGa @ 2014 03 16, 22:03)
Sveikos,
as turejau cista po gimdos salinimo operacijos. Nieko nedare, stebejo 2 men ir ji pati isnyko. Po gimdos salinimo operacijos dar ilgai jausdavau salcio karscio bangas. Gimda pasalino, priedus paliko po gimdymo uzsilikus placentos likuciui. Po gimdymo praejus men pradejau kraujuoti. Dare pora valymu, bet nesekmingai. Teko salinti gimda. I ligonine atvaziavau su mazakraujyste, nes gerokai nukraujavau po gimdymo sad.gif Po operacijos perpyle krauja, pagulejau reanimacijoj per nakty, sekancia diena state ant koju. Ligoninej praleidau savaite. Viska dariausi pati, kai iseme kateterius is vietu per sulenkimus smile.gif Tiesa, man pjove pilva. Septinta diena iseme siules. Po operacijos praejus 10 dienu jau pati vazinejau su masina. Turiu pripazinti, kad po sitos operacijos jauciausi daug geriau nei po gimdymo fiziskai. Emociskai turbut tik dabar pareina suvokimas kas nutiko, tai buvo 2012 08 pradzioj. Tada man buvo 26 metai. Esu labai dekinga visam personalui uz galimybe paciai auginti savo dukryte smile.gif

thumbup.gif kad viskas taip gerai baigesi...man pirma karta po gimdymo 25 metu buvo paruosta operacine isimti gimda, kai nesustabde kraujavimo...bet va , praejo beveik 10 metu, ir aplinkybes vis tiek priverte ja isimti...gerai, tik kad spejau susilaukti 2 vaiku smile.gif
o norejau pasiklausti, o gal dar kažkam uzeina tokios tikrai kaip salcio bangos...nes man jos kazkaip apie ciklo viduri tikrai uzeina, visiem silta, o man labai salta....? Ar yra dar kam nors taip? buna, nakti prabundu slapia....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 17 kovo 2014 - 12:50
Man buvo karscio salcio bangos, bet net neatsekiau kada jos buvo, bet buvo ir praejo smile.gif
Atsakyti
Man jau greit 4 men.po gimdos pasalinimo operacijos ir man prasidejo kraujavimas tepliojantis ar taip turi buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchideja @ 2014 04 06, 15:33)
Man jau greit 4  men.po gimdos pasalinimo operacijos  ir man prasidejo kraujavimas tepliojantis ar taip turi buti? g.gif

Kaklelis užsiūtas, tai iš kur teplioja...na nebent prieš tai turėjote ir geroką mioma ir endometriozę....tai gyd. man sakė, kad pateplioti per mėnesinių laiką tikrai gali....
tfu tfu tfu...man nuo pat operacijos nėra nei dėmelės, kitą savaitę 3 mėn. Manau, jums geriausiai būtų pasirodyti gytotojui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 07 balandžio 2014 - 11:19
QUOTE(JOGA @ 2014 04 07, 11:18)
Kaklelis užsiūtas, tai iš kur teplioja...na nebent prieš tai turėjote ir geroką mioma ir endometriozę....tai gyd. man sakė, kad pateplioti per mėnesinių laiką tikrai gali....
tfu tfu tfu...man nuo pat operacijos nėra nei dėmelės, kitą savaitę 3  mėn. Manau, jums geriausiai būtų pasirodyti gytotojui  ax.gif

Man ir pašalino su didžiule mioma per tiek laiko nieko nebuvo,o dabar teplioja reiks pasirodyti gydytojui blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchideja @ 2014 04 07, 14:05)
Man ir pašalino su didžiule mioma per tiek laiko nieko nebuvo,o dabar teplioja reiks pasirodyti gydytojui blink.gif

Lauksim žinių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchideja @ 2014 04 06, 18:33)
Man jau greit 4  men.po gimdos pasalinimo operacijos  ir man prasidejo kraujavimas tepliojantis ar taip turi buti? g.gif

Buvo. Beje, pasirodė santykių metu. Turbūt irgi po kokių 4 mėnesių. Vos nenumiriau iš siaubo, niekaip nesupratau, kaip, iš kur.... Lėkiau pas operavusią gydytoją, kuri nuramino, kad tai greičiausiai kvailioja hormonai. Deja, taip ir nepaaiškino, kaip, iš kur, nors ir piešė, ir pasakojo. Važiavau pas kitą, bet ir ta nieko nerado. O paskui viskas praėjo. Ovuliaciją lyg ir jaučiau, buvo toks jausmas, kaip prieš menstruacijas. Šalčio ir karščio bangų nepamenu, bet, manyčiau, kad čia tai jau tikrai hormonų blūdijimai. Jei kiaušidės tebėra, o metai neklimaksiniai, tai praeis su laiku. Man buvo pasakyta, kad iki 8 mėnesių organizmas taikosi prie naujų sąlygų. Bet aš patarčiau, kilus kokiems neaiškumams, eiti pas gydytojus, tik gal nepanikuoti, kaip dariau aš. Ir dar. Merginos, labai gerai žinau, kokios baimės kamuoja prieš ir po operacijos. Tema nėra labai aktyvi, gali ir kelias savaites neužklysti čia. O tau neaišku ir baisu čia ir dabar. Rašykit į až. Bent aš tikrai pažadu, jei galėsiu, patarti, pasidalinti savo patirtimi.
Atsakyti