Įkraunama...
Įkraunama...

Essence kosmetika

Man tos pudros blizgejimas wub.gif visai kaip filme (nors knyga man labiau patiko) wub.gif tikrai imsiu seselius (la push o forks) ir sidabrini nagu laka wub.gif zodziu su mano norais imciau visa kolekcija doh.gif ir visai nesvarbu, kad draugas pasake "NE" blizganciai kosmetikai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fairynlovely: 28 birželio 2010 - 20:42
QUOTE(indreabtf @ 2010 06 28, 20:11)
Čiū, pažiūrėsiu produktus, nes vokiškai nelabai suprantu  blush2.gif

Nu aš irgi netobulai, kiek mokykloj mokina tik biggrin.gif
Bet susišnekėt esu mėginus, praktika labai daug priduoda thumbup.gif


QUOTE(fairynlovely @ 2010 06 28, 21:36)
Man tos pudros blizgejimas  wub.gif visai kaip filme (nors knyga man labiau patiko)  wub.gif tikrai imsiu seselius (la push o forks) ir sidabrini nagu laka  wub.gif zodziu su mano norais imciau visa kolekcija  doh.gif

Na sidabrinis nagų lakas gal visai nieko, bet stengiuos neapsikraut dideliu kiekiu kosmetikos, geriau mažiau negu daugiau, optimalus nagų lakų skaičius - 10. Vieną pabaigi, ir gali dairytis kito, nes juos sunku pabaiginėt, geriau įvairovė, ir neturėti vienodų spalvų, tada ir skaičiaus nereikės daug mirksiukas.gif
Atsakyti
tiesa pasakius is essence esu turejusi, gal tik kokius 3 - 4 produktus. O seip kaip essence nagu lakas is viso laikosi? nenutrupa po pusdienio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 06 28, 21:49)
tiesa pasakius is essence esu turejusi, gal tik kokius 3 - 4 produktus. O seip kaip essence nagu lakas is viso laikosi? nenutrupa po pusdienio?  g.gif

Nea, visai gerai laiko
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 06 28, 21:43)
Nu aš irgi netobulai, kiek mokykloj mokina tik biggrin.gif
Bet susišnekėt esu mėginus, praktika labai daug priduoda  thumbup.gif

Na sidabrinis nagų lakas gal visai nieko, bet stengiuos neapsikraut dideliu kiekiu kosmetikos, geriau mažiau negu daugiau, optimalus nagų lakų skaičius - 10. Vieną pabaigi, ir gali dairytis kito, nes juos sunku pabaiginėt, geriau įvairovė, ir neturėti vienodų spalvų, tada ir skaičiaus nereikės daug  mirksiukas.gif

Oho, kiek daug, o man optimalus nagų lakų skaičius - 1 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 06 28, 22:01)
Oho, kiek daug, o man optimalus nagų lakų skaičius - 1  biggrin.gif

na, pas mane tas skaičius dar mažės, nes yra panašių spalvų, vis dėlto klasika - šviesiai rožinė arba persikinė, visuomet susinaudoja ax.gif
Šiaip norėčiau sumažinti bent iki 5, nes ryškesnes spalvas retai naudoju, tai pasiskolinu iš draugės smile.gif
1 tai mažoka rolleyes.gif
Atsakyti
kad jau apie nagu laka kalba uzejo ax.gif ar yra sratas nagu lako buteliuke? na toks kai lakas nusistovi pakratai ir issimaiso g.gif puikiai gelbeja kai kuriuos nagu lakus, nes su laiku jie nusistovi doh.gif
Atsakyti
Pirmą kartą esu labai patenkinta essence produktu. Crazy about color blush. wub.gif Nesulyginsi su tuo moonligt (?) shimmeriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 06 28, 22:24)
Pirmą kartą esu labai patenkinta essence produktu.  Crazy about color blush. wub.gif



Bet tu ji viena tepi ar ant kazko? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
ai dabar ant skaistalų užvanojau biggrin.gif o šiaip tai ant skruostų ir tepliosiu visada. Įdėjau foto kaip atrodo ant odos. Dedu ir čia Sakiau nusipirksiu dar kelis, nes kaip supratau tai nauja kolekcija ateina ir senosios nebelieka. Nu man labai patiko wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 28 birželio 2010 - 21:30
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 06 28, 22:28)
ai dabar ant skaistalų užvanojau biggrin.gif  o šiaip tai ant skruostų ir tepliosiu visada. Įdėjau foto kaip atrodo ant odos. Dedu ir čia  Sakiau nusipirksiu dar kelis, nes kaip supratau tai nauja kolekcija ateina ir senosios nebelieka. Nu man labai patiko wub.gif
user posted image



g.gif ane.. tai mazu ir man reik du griebt, nes dar poto nebebus unsure.gif nu tikrai faini kai bandziau ant rankos
Atsakyti
Laaabai grazu. wub.gif Tik visiskai nepritariu skaitytai nuomonei,kad panasu i Mythik meteoritu efekta, nes belizgesio pakankamai, ant vis veido neisivazduoju
Atsakyti