Įkraunama...
Įkraunama...

Essence kosmetika

QUOTE(myglle @ 2010 06 19, 19:05)
as turiu violetini,spalvos neduoda jokios, ta spats kaip permatomas blizgis.

bet nėra labai tirštas,ar yra? g.gif aš tai rožinio noriu biggrin.gif

QUOTE(Inspiratative @ 2010 06 19, 19:32)
matet kokie prikrauti ir dideli Essence stendai? doh.gif  kaip pavydziu bigsmile.gif

aš irgi pavydžiu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
As tai is Eclipse kolekcijos noriu rozinio ir to kur tik su blizguciais lupu blizgio, akiu seseliu visu ir nagu lako to juodo su blizguciais ax.gif
O is viso Kaune kas nors mate tas naujas dvi kolekcijas, ar cia dar tik Vilniuj atsirado? g.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2010 06 19, 20:20)
As tai is Eclipse kolekcijos noriu rozinio ir to kur tik su blizguciais lupu blizgio, akiu seseliu visu ir nagu lako to juodo su blizguciais ax.gif
O is viso Kaune kas nors mate tas naujas dvi kolekcijas, ar cia dar tik Vilniuj atsirado? g.gif


Kaune akropoli yra 4u.gif
Atsakyti
gal matete kur sita daikta pirkti Lietuvoje? jis nagu dailei skirtas wub.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 06 19, 20:44)
gal matete kur sita daikta pirkti Lietuvoje? jis nagu dailei skirtas  wub.gif


Niekad neteko matyt, manau, kad nera. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintut77 @ 2010 06 19, 21:34)
Kaune akropoli yra  4u.gif

Tai pagal viska turetu buti jau tada visose Eurokos ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2010 06 19, 21:38)
Tai pagal viska turetu buti jau tada visose Eurokos ax.gif  g.gif

aha, bet as tik akropolio eurokoj buvau rolleyes.gif
Atsakyti
Kauno Akropoly yra tik Crazy abourt colour 4u.gif Kur galima rasti Sun delicious?
Atsakyti
Kas pirkot iš Sun club kolekcijos, tai ji išdėliota prie Crazy about kolekcijos ar kažkur atskirai stende? smile.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, Clear&matt pudra maskuoja ar ne?.. g.gif
Beje, naja temelė thumbup.gif

Šiandien pasipirkau XXXL shine 12nr, vienintelis gulėjo tai čiupau.. biggrin.gif Dar juodą pieštuką pajamiau akims.. ax.gif

Tiesa, Kissable_lips ar papirkai tuos dvispalvius rudus šešėlius?.. bigsmile.gif
Ir gal kuri naudojote smokey eyes šešėlius?..Kokie atsiliepimai būtų?..Šiandien žiūrėjau tokius, norėjau paimti ale susilaikiau.. ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patrakusi: 20 birželio 2010 - 00:12
QUOTE(Saulės-Siela @ 2010 06 19, 19:32)
graziaplauke Eveliina,kokias spalvytes pirkai?
bigsmile.gif

dekui, bet mano plaukai tai nera grazus blush2.gif pirkau dvi spalvytes 04 crazy me ir 03 addicted to blue, kolkas abiem patenkinta, o kaip bus veliau. nzn 4u.gif
user posted image berods pirmas (nr 04_ ir vidurinis (nr 04)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 20 birželio 2010 - 00:30
QUOTE(Eveliina @ 2010 06 20, 00:26)
dekui, bet mano plaukai tai nera grazus  blush2.gif pirkau dvi spalvytes 04 crazy me ir 03 addicted to blue, kolkas abiem patenkinta, o kaip bus veliau. nzn 4u.gif
user posted image berods pirmas (nr 04_ ir vidurinis (nr 04)


nesikuklink,tikrai grazus. wub.gif
man rodos as tas pacias spalvytes irgi papirkau smile.gif 4u.gif ir kolkas irgi patenkinta.jau istestavau ir brezdama i waterline,ir viskas puiku thumbup.gif
Atsakyti