Įkraunama...
Įkraunama...

Essence kosmetika

kur Vilniuje rasti "Sun Delicious" ir "Crazy about colour" kolekcijas?
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2010 06 21, 17:27)
kur Vilniuje rasti "Sun Delicious" ir "Crazy about colour" kolekcijas?

Abi sias kolekcijas maciau Vilniaus Akropolyje.
Atsakyti
Buvau siandien Mados Eurokose (Vilnius), tai pas juos buvo tik Crazy About Color kolekcija, paklausiau ar neturi ir kitos, tai i mane kaip i durnele paziurejo, a la prisigalvoju cia kazkokiu kolekciju biggrin.gif Taigi Sun Delicious reiks ieskot kitur smile.gif
Prigriebiau stai tokias makiazo valymo serveteles :
user posted image

Akcija joms buvo, tik nepamenu tikslios kainos doh.gif Normaliai ir sausai odai, siaip mano oda misri, bet manau retkarciais pavalant su siom nieko blogo nenutiks wink.gif Pakuote mazyte, tasiuke nesiotis kaip tik thumbup.gif Tik dar nebandziau, vakare galbut pabandysiu smile.gif
Gal yra naudojanciu sias serveteles? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2010 06 21, 19:22)


Akcija joms buvo, tik nepamenu tikslios kainos  doh.gif Normaliai ir sausai odai, siaip mano oda misri, bet manau retkarciais pavalant su siom nieko blogo nenutiks wink.gif Pakuote mazyte, tasiuke nesiotis kaip tik  thumbup.gif Tik dar nebandziau, vakare galbut pabandysiu  smile.gif
Gal yra naudojanciu sias serveteles?  4u.gif

Aš beveik visada šias renkuosi, kai reikia prieš soliariumą makiažą nusivalyti, nors irgi turiu mišrią odą, bet man labai tam reikalui tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(witchcraft @ 2010 06 21, 20:26)
Aš beveik visada šias renkuosi, kai reikia prieš soliariumą makiažą nusivalyti, nors irgi turiu mišrią odą, bet man labai tam reikalui tinka  smile.gif


Kaip jos nuvalo makiaza? 4u.gif Nedirgina odos? Ir gal pamenate kokia ju normali kaina? Jei gerokai skiriasi nuo akcijines ir jei patiks, nusipirksiu daugiau, kol pigesnes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2010 06 21, 19:22)
Prigriebiau stai tokias makiazo valymo serveteles :
user posted image

Akcija joms buvo, tik nepamenu tikslios kainos  doh.gif Normaliai ir sausai odai, siaip mano oda misri, bet manau retkarciais pavalant su siom nieko blogo nenutiks wink.gif Pakuote mazyte, tasiuke nesiotis kaip tik  thumbup.gif Tik dar nebandziau, vakare galbut pabandysiu  smile.gif
Gal yra naudojanciu sias serveteles?  4u.gif


As tokias buvau nusipirkus i kelione, labai patogu ta maza pakuote thumbup.gif Kas liko po keliones, sunaudojau ir namie, kol pasibaigus pieneliui nusipirkau nauja. Visai jos nieko. Nuvalo makiaza, nepalieka jokio tempimo jausmo. Todel per akcija dabar pasiemiau ju dar sekanciai kelionei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2010 06 21, 19:33)
Kaip jos nuvalo makiaza?  4u.gif Nedirgina odos? Ir gal pamenate kokia ju normali kaina? Jei gerokai skiriasi nuo akcijines ir jei patiks, nusipirksiu daugiau, kol pigesnes wink.gif

Man tai nedirgina smile.gif makiaza gerai nuvalo, tik tusa gal vos sunkiau, bet cia turbut su visom taip g.gif O del kainos tiksliai nepasakysiu, gal 4litai su centais unsure.gif Tikrai nepamenu doh.gif
Atsakyti
oho, tiesa sakant nemaciau tokiu sarveteliu g.gif
bet turbut jos kitoj vietoj padetos, ne prie stendu, ane? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(witchcraft @ 2010 06 21, 22:38)
Man tai nedirgina smile.gif makiaza gerai nuvalo, tik tusa gal vos sunkiau, bet cia turbut su visom taip  g.gif O del kainos tiksliai nepasakysiu, gal 4litai su centais  unsure.gif Tikrai nepamenu  doh.gif


Akiu as nesu bandzius su jokiom servetelem valytis unsure.gif Bet gal cia tik mano akys jautrios net ne bet kokiam akiu makiazo valikliui.
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2010 06 20, 00:26)


nupirkau ir as is sios kolekcijos zalia ir melyna piestuka ax.gif jau isbandziau, puikiai brezia ir ilgai laikosi, o jau kokios spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Camea @ 2010 06 22, 07:34)
nupirkau ir as is sios kolekcijos zalia ir melyna piestuka  ax.gif jau isbandziau, puikiai brezia ir ilgai laikosi, o jau kokios spalvos  wub.gif


O as vis dar mastau, pabandyti juos ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2010 06 22, 11:43)
O as vis dar mastau, pabandyti juos ar ne  biggrin.gif

Aš irgi gundausi, bet turbūt susilaikysiu ax.gif O Klaipėdoje jau yra kur nors Sun delicious? Važiuoju ryt keliom dienelėm, labai noriu tos pudros-šokoladuko ax.gif
Atsakyti