Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(vanesax @ 2010 06 21, 13:39)

pirmoji nuteikia ramiau ir romantiskiau 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Marcela* @ 2010 06 21, 13:42)

Krosnele pirma man grazi. Antros tos gelytes smulkios greit nusibos  blush2.gif



QUOTE(IvetaJ @ 2010 06 21, 13:47)
Man asmeniškai pirmoji, nes antra jau labai marga ax.gif



QUOTE(Svarstykle @ 2010 06 21, 13:49)


Vanesax, man pirma krosnele grazesne 4u.gif



QUOTE(vida777 @ 2010 06 21, 13:55)
pirmoji nuteikia ramiau ir romantiskiau  4u.gif .


Aciu merginos uz nuomones wub.gif Kaip ir vieningai , pirma biggrin.gif
Atsakyti
Ir asz pirma krosnele balsuociau 4u.gif
Atsakyti
Mn pirma krosnele smile.gif
bet siiap abi zavingos mirksiukas.gif
del uzuolaidu, tai jei kam reikia turiu super duper siuveja, tai ja pasiklaisuiu manau, ka pasiulys ta, tik kad labai daug langu tai blaskausi pati ko noret. Miegamajam galvoju sonuose daryt surisamas , gal ir dienines uzdesiu del jaukumo. na kazkas tokio, cia tik modeliukas kazkas panasaus butu. irgi mastom nerinisu det ant sonu, sako siuveja kad bus nerealiausios ir vienetines blush2.gif
user posted image
Mergaites kambary gal kokias austrietes nes langai abu istrizi
user posted image
arba kazkaip surisinet. dar galvoju nerinio suosta kazkaip dekoruot apacia.
virtuvej irgi kazkokias tokias gal
user posted image

o va salione ten kur valgomasis stalas bus laaabai noriu tokiu
user posted image
va prie to mazesnio lango.
user posted image

o va jau kur durys vaiksciot iseit i terasa tai klaustukas didelis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2010 06 21, 16:23)
o va jau kur durys vaiksciot iseit i terasa tai klaustukas didelis. smile.gif


O ar ta balta (be tapeto) saliono siena jau isbaigta, ar dar kas bus su ja daroma? Ir ar koki kilima ir baldus, tiek kietus tiek minkstus jau esi numaciusi, bent spalvine ju gama, nes juk kazkoks rysys ir su jais turetu buti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 21 birželio 2010 - 19:49
QUOTE(mamagabi @ 2010 06 21, 20:48)
O ar ta balta (be tapeto) saliono siena jau isbaigta, ar dar kas bus su ja daroma? Ir ar koki kilima ir baldus, tiek kietus tiek minkstus jau esi numaciusi, bent spalvine ju gama, nes juk kazkoks rysys ir su jais turetu buti g.gif

na taip siena toiki air bus, pas mane daug kur toksienos. jau merginos mate, nes dejau i tema savo namo foto, baldai bus sviesus, dar iki ju man toli smile.gif
ziuriu i savo svetaine ir neisivaizduoju kokiu baldu noriu. bet sakaiu kai pradesiu ieskot tada ir pamatysiu ko noriu.
va cia kita siena mano salono
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2010 06 21, 15:23)
Miegamajam galvoju sonuose daryt surisamas


nezinau ka patart ,zyliuk unsure.gif paciai man tos uzuolaidos galvos skausmas. Tik galiu pasakyti, kad toks variantas koki tu numaciusi miegamajame, pas mus svetaineje, o toki koki numaciusi svetaineje, as kazko panasaus noriu miegamajame .
Svetaineje prie tokiu baldu kokie pas mus, niekaip neisivaizdavau prabangiu uzuolaidu, tai ir rinkausi tokias kaimiskas. Taipogi esu nusipirkusi lininio nerinuko, bet vis blaskausi ir neuzsiunu, man rodosi, kad nevisai su atspalviu pataikiau. Esu maciusi kazkokiam zurnale su nerinuku, labai mielai atrode.
Miegamajame butinai keisti turiu, nes esamos atkeliavusios is buto, visai tiktu, bet ryskiai pertrumpos, niekaip nesugalvoju ko noriu, teisingiau vis neatrandu, kad tik pamacius suprasciau "va ko man reikia". Tai , kad nepirkti bet ko, kol kas verciuosi su tom kurios kabo.
tiesa, svetaineje is pradziu ant kiekvieno lango kabinau tik po viena surisama, toki tik kaip akcenta, bet maniskiui toks variantas matyt ne visai suprantamas pasirode, nes vos ne kasdien klausia, kada antras uzsakysiu biggrin.gif Turejau proga isitikinti, kad man jos visai patinka, kad nieko kito tinkamesnio neuzmaciau, tai dabar jau drasiai uzsakinesiu ir antras biggrin.gif
Atsakyti
Ivairiems skoniams 4u.gif :

http://www.google.de.../...&tbs=isch:1

http://www.in-huelle...ild_0709_08.jpg

http://www.google.de.../...&tbs=isch:1
Atsakyti
Sveikos , noriu jusu patarimo
nusipirkau tokia lentyna C & D style ir niekaip nenusprendziu ar man jos reikia smile.gif
ji kabintusi virs salos, butu statoma kazkas grazauus, kokiu gelyciu ir pan, bet bijau ar neuzgos man virtuves, nera kaip geriau nupaveiksluot kol nepakabinta, bet gal suprasit kas prie ko cia smile.gif
user posted image
stalvirsio dar neturim smile.gif ir siai interjeras dar bile koks smile.gif
o va jau savo tureklus noriu parodyt, bet dar porankio nera, kada nors su laiku uzsidesim.
user posted image

user posted image

matosi mano perdekoruotas suolas, buvo rudas smile.gif

user posted image
na dabar kilimine danga desis ant laiptu smile.gif
Atsakyti
Laba gražu. Ypač tas kampas, kur stovi suolas smile.gif O rėmelius gaminot ar yra tokių pirkti?
O virtuvės tai tikrai pakabinama lentyna manau neužgoš. Žinoma, jei bus dedama su saiku ax.gif
Lauksime kitų nuotraukyčių .
4u.gif
QUOTE(zyliukas @ 2010 07 04, 13:13)
nusipirkau tokia lentyna C & D style ir niekaip nenusprendziu ar man jos reikia smile.gif
ji kabintusi virs salos, butu statoma kazkas grazauus, kokiu gelyciu ir pan, bet bijau ar neuzgos man virtuves, nera kaip geriau nupaveiksluot kol nepakabinta, bet gal suprasit kas prie ko cia smile.gif
Atsakyti
remelius dariausi pati, na pirkau Tome philips ale tokei balti, tai as juos pasisendinau persidaziau ir kaspinukus uzdejau smile.gif

Duris jau sudejo , bet staktu neturim. ryt pafotkinsiu keleta kampeliu su interjero detalytem smile.gif tik ju dar nedaug smile.gif
Del lentynos turiu jau viena pliusiuka smile.gif ka kitos manot?
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2010 07 04, 20:08)
remelius dariausi pati, na pirkau Tome philips ale tokei balti, tai as juos pasisendinau persidaziau ir kaspinukus uzdejau smile.gif

Duris  jau sudejo , bet staktu neturim. ryt pafotkinsiu keleta kampeliu su interjero detalytem smile.gif tik ju dar nedaug smile.gif
Del lentynos turiu jau viena pliusiuka smile.gif ka kitos manot?

jei pakabinamu sviestuvu nebus, manau ta lentyna - pats tas rolleyes.gif .
Atsakyti