Įkraunama...
Įkraunama...

Draugauti su išsiskyrusiu vyru.

QUOTE(_buterfly_ @ 2010 10 05, 10:43)
labai idomu paskaityti kaip moteris nusiteikusios pries issikyrusius vyrus, bet ar kuri pagalvojate, kad ir vyrai ta pati gali mastyti apie issikyrusias moteris ir nenoreti su jomis susideti smile.gif  turbut ne viena uzsiputotu, kad isiskyrusi moteris yra gera ir t.t. ir kodel ji negali susirasti vyro, bet jos taip pat gali buti nurasomos kaip ir vyrai, taip kad siulyciau niekada nespjauti i ta sulini, is kurio gali tekti gerti pacioms smile.gif  4u.gif


Na aš nesu nusistačiusi prieš išsiskyrusius vyrus, bet pastebėjau, kad vyrai vengia susipažinti su išsikyrusiomis moterimis turinčiomis vaikų. Nesiruošiu aš jų užkrauti jiems ant sprando, pati galiu juos išlaikyti. Nebūna jie ištisą parą su manimi ir nesiruošiu jų į pasimatymus vestis.
Atsakyti
QUOTE(Maarit @ 2010 10 06, 16:22)
Na aš nesu nusistačiusi prieš išsiskyrusius vyrus, bet pastebėjau, kad vyrai vengia susipažinti su išsikyrusiomis moterimis turinčiomis vaikų. Nesiruošiu aš jų užkrauti jiems ant sprando, pati galiu juos išlaikyti. Nebūna jie ištisą parą su manimi ir nesiruošiu jų į pasimatymus vestis.


Vyrams daug lengviau... Isskyres jis ar ne, o jei dar uzdirba (net amzius nesvarbu) - gali rinktis nuo savo vienmetes su vaiku ar be iki kone nepilnametes stangriu uzpakaliuku ir be vaiku... Ypac siais laikais.. kai 19m mergaitei jos bendraamzis nelabai ka gali pasiulyti...
Atsakyti
moterys galvoja pirmiausiai apie vaikus ir ziuri kaip jiems geriau, todel su belenkuo ir nesusideda... vyrai - anuo galu renkasi, uz tai ir 19metes su stangriais uzpakaliukais atsiranda pasoneje, tik va kazin ar ilgam... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juodojix @ 2010 10 07, 10:58)
moterys galvoja pirmiausiai apie vaikus ir ziuri kaip jiems geriau, todel su belenkuo ir nesusideda... vyrai - anuo galu renkasi, uz tai ir 19metes su stangriais uzpakaliukais atsiranda pasoneje, tik va kazin ar ilgam... 4u.gif

ne visi vyrai tik tuo galu renkasi..
Atsakyti
QUOTE(juodojix @ 2010 10 07, 11:58)
moterys galvoja pirmiausiai apie vaikus ir ziuri kaip jiems geriau, todel su belenkuo ir nesusideda... vyrai - anuo galu renkasi, uz tai ir 19metes su stangriais uzpakaliukais atsiranda pasoneje, tik va kazin ar ilgam... 4u.gif

cia man kazkodel kvepia izeistos moters mintimis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2010 10 07, 11:21)
cia man kazkodel kvepia izeistos moters mintimis lotuliukas.gif

labiau gal nusivylusios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juodojix @ 2010 10 07, 11:58)
moterys galvoja pirmiausiai apie vaikus ir ziuri kaip jiems geriau, todel su belenkuo ir nesusideda... vyrai - anuo galu renkasi, uz tai ir 19metes su stangriais uzpakaliukais atsiranda pasoneje, tik va kazin ar ilgam... 4u.gif

Nesamone .Vyrai ne visi dairosi i sesiolikines .Kiti antrasias issirenka brandesnes ,nei buvo pirmosios .
Atsakyti
jei vyras issirinko antra tai pirmoji buvo klaida lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2010 10 07, 11:53)
jei vyras issirinko antra tai pirmoji buvo klaida  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2010 10 07, 12:53)
jei vyras issirinko antra tai pirmoji buvo klaida  lotuliukas.gif

O gal jis per prastas buvo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juodojix @ 2010 10 07, 11:26)
labiau gal nusivylusios  doh.gif



O gal vyras dar neabejingas pirmąjai, gal jam malonu , kai ji arti g.gif

O jūs, akivaizdžiai matosi, kad nepasitikit net savimi. jei būtumėt garantuota ir užtikrintai tikėtumėt savuoju, nebijotumėt g.gif
Gal geriau reikėjo paaukoti sumokėtą avansą negu eikvoti savo nervus. bet ir vyras nematė reikalo jums tokio reikšmingo dalyko pasakyti blink.gif
O sunkumas ir yra tai, kad draugaudama ar ištekėdama , už išsiskyrusio gauni dar visą kraitį- exę, vaikus, jo buvusi ir būsimą gyvenimą bigsmile.gif
Kažkuri gerai rašė, kad nebūna gyvenimo dviese g.gif
O kad padeda buvusiai žmonai ir vaikams, manau kad yra sveikintinas reikalas. galit neabejoti tokiais vyrais, išsiskirs ir su jumis taip gražiai elgsis. Čia niekam kokrečiai netaikau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benek: 07 spalio 2010 - 11:51
QUOTE(benek @ 2010 10 07, 12:42)
O gal vyras dar neabejingas pirmąjai, gal jam malonu , kai ji arti  g.gif

O jūs, akivaizdžiai matosi, kad nepasitikit net savimi. jei būtumėt garantuota ir užtikrintai tikėtumėt savuoju, nebijotumėt g.gif

va, kai taip pradedi mastyti, kad gal jam malonu, kad gal jam dar kazkas, tai is kur tas pasitikejimas bus net ir savimi... bandau gyventi su tuo kraiciu, bet nzn, pati save grauziu, nieko gero tikriausiai is to neiseis... o garantuota del vyro tikriausiai niekada ir nebusiu blush2.gif
Atsakyti