Įkraunama...
Įkraunama...

Draugauti su išsiskyrusiu vyru.

norėjau pakausti ar yra moterų sukūrusių šeimas su išsiskyrusiais vyrais ir kaip būtent susitaikė ir susitvarkė su ta praeitimi. taip, trikdo, kad ji jau patyręs ir praėjęs viską kas man nauja
Atsakyti
Tau trukdo tavo egoizmas.Neisivaizduoju, kaip turetum ji pazaboti. Gal bamdyk susipazinti su jo vaikais, kitaip atrodys po to.
Atsakyti
Na aš irgi turbūt patarčiau laikui bėgant susipažinti ir susidraugauti su jo vaikais drinks_cheers.gif
Atsakyti
Suprantu tave lb puikiai,pati gyvenu tokiu paciu,todel turi lb myleti ta zmogu islaikytum santykius,nes viskas daug sudetingiau negu kitom porom,nenoriu plestis per daug,tad palinkesiu klausyti savo sirdies.
Papildyta:
QUOTE(Nastya @ 2015 04 11, 14:59)
Na aš irgi turbūt patarčiau laikui bėgant susipažinti ir susidraugauti su jo vaikais  drinks_cheers.gif

Lengva pasakyti,sunku padaryti,lb lb sunku biggrin.gif zinau ka sakau,tikrai ne kekviena to nori ir ne kekvienai pavyksta.
Atsakyti
Niekad nesuprasiu, kam jaunai, netekėjusiai merginai reikalingas diedas,su vaikais iš buvusių santuokų. Kam jums tas vargas? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 04 11, 12:59)
Na aš irgi turbūt patarčiau laikui bėgant susipažinti ir susidraugauti su jo vaikais  drinks_cheers.gif


aš irgi,nes manau,kad nesusidraugavus,arba bent jau nepalaikant normalių santykių su jo vaikais ramybės nebus.Reikia susitaikyti su tuo,kad jis visą gyvenimą važinės pas juos,jie pas jį.
Mano giminėj yra panaši situacija.Bet kažkaip visi labai paprastai į tai žiūrėjo.Labai dar svarbu žinoma,kad vaikų motina nenuteiktų jų prieš jus.Tai jau pusė darbo.
Ir aišku,jei tikrai lb žmogų myli,turi nugalėti nerimą dėl to,kad jis jau tuos santykius praėjęs ,o jums viskas dar nauja.
Sėkmės:)
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2015 04 11, 16:41)
Niekad nesuprasiu, kam jaunai, netekėjusiai merginai reikalingas diedas,su vaikais iš buvusių santuokų. Kam jums tas vargas?  schmoll.gif

Deja,bet sutinku su jusu nuomone visiskai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2015 04 11, 12:41)
Niekad nesuprasiu, kam jaunai, netekėjusiai merginai reikalingas diedas,su vaikais iš buvusių santuokų. Kam jums tas vargas?  schmoll.gif

As irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(edasgi @ 2015 04 11, 14:22)
Lengva pasakyti,sunku padaryti,lb lb sunku biggrin.gif zinau ka sakau,tikrai ne kekviena to nori ir ne kekvienai pavyksta.


Na taip pasakyti lengviau biggrin.gif
Bet visgi, jei jau santykiai rimti tai nori nori teks bent jau susipažinti su tais veikais? g.gif Susidraugauti jau gal kiek sunkiau, dar priklauso nuo vaikų amžiaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(edasgi @ 2015 04 11, 13:22)
Suprantu tave lb puikiai,pati gyvenu tokiu paciu,todel turi lb myleti ta zmogu islaikytum santykius,nes viskas daug sudetingiau negu kitom porom,nenoriu plestis per daug,tad palinkesiu klausyti savo sirdies.

Proto reikia klausyti. Proto. Širdis šauks, kad tu gali.
Problema gali būti, jog vyras nebenorės ryšyje turėti daugiau atžalų. Ypač, jei jau iš ankstenės santuokos 2 - 3 turi.

QUOTE(Isyankar @ 2015 04 11, 14:41)
Niekad nesuprasiu, kam jaunai, netekėjusiai merginai reikalingas diedas,su vaikais iš buvusių santuokų. Kam jums tas vargas?  schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
manau, jeigu moteris salia ne vienadiene, taip sakant rimta draugyste, tai neturetu vyras kazkaip skyrstyti "arba moteris, arba vaikai". turi but visi kartu. nors tai reikalauja nemazai pastangu.
Atsakyti

Sutinku su tavim, vyras turi būti pasiruošęs naujiems santykiams, o tai reiškia, kad su ex. jo nesieja jokios emocijos, kad jis apie ja nekalba ir tuo labiau taves nelygina su ex. Jis turi tave palaikyti, parodyti, kad supranta kaip tu jautiesi ir išsklaidyti tavo abejones..

Atsakyti