Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

QUOTE(paukščiukas @ 2010 06 21, 17:28)

nėriau pagal šią, tik dar vieną 4eilę nėriau, tokią pat kaip 3-iąją

notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigitte @ 2010 06 21, 17:18)
Aciu visoms uz pagyras  smile.gif 

Skrybelaite standinta skiestu lipalu santykiu 1:3. Bet kai ilgiau pastovejo, tai gniuzdytis nuo savo svorio pradejo. Tankiam neriniui tokio santykio per akis, galbut net 1:4 uztektu, bet tokiam retam sakyciau dar maziau lipala skiest reikejo  g.gif  Bet pradejus gilintis i standinimo subtilybes ir prasiblaskius temoje apie krakmolinima padariau isvada, kad lipalas vistik nera pats geriausias standiklis ilgaamziams gaminiams, nes (cituoju):
1. Sukietėjęs ir vėl gavęs vandens lipalas pabąla. Čia būtent grynas lipalas. Kai dirbama su atskiestu - tuo mažiau matosi, kuo silpnesnis tirpalas. Ir yra galimybė, kad išdžiūvęs visvien bus baltas.
2. Turite turėti omeny, kad lipalas laikui bėgant gelsta. Taigi, balti nutepti grynu lipalu po kurio laiko pagels. Ant spalvotų tai ne taip pastebima.

Tai vat kol kas man paciai didelis galvos skausmas kuom standinti, nes nuo bulviu krakmolo gaminiai irgi gelsta, cukrus man kazkaip nelabai tinkamas atrodo gaminiui, kuris prie kuno liesis, gal su zelatina nieko butu  g.gif  Dabar ieskosiu pirkt gamyklinio skiedziamo "Luga" ar "Higeja" standiklio. Jei gausiu isbandzius ispudziai vel krakmolinimo temoje pasidalinsiu  4u.gif


Aciu uz atsakyma. Net nebuciau pagalvojus apie lipala... Apie zelatina esu girdejus, sako, kad neblogas variantas.

Vakar kaip tik nusipirkau Luga, isbandziau, bet uzmovus kiepkas ant bliuduku ir vazoniuku lotuliukas.gif dziovinu, tai nzn kas gausis... nu ten raso lygint dregnus, bet kiepkas ka ten palyginsi, nebent briliu g.gif

Parasysiu kas gavos smile.gif
Atsakyti
Liamunos drugeliai fantastiski wub.gif nu tikrai nerealiai papuosia kepuryte...kepurytes ir ne ka prastesnes biggrin.gif

As jau truputi apsiraminau su tom kepurytem doh.gif nepranesios panele visu, kiek turi...perejau prie stambesniu mezginiu, palaidinuke neriu...bet speju, kad prie palaidinukes reikes ir kepurytes tos pacios spalvos blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Naujokė aš pas jus temoj, bet tikiuosi įsilieti į jūsų gretas smile.gif Nemokėjau nerti dar prieš porą savaitėlių, bet nusprendžiau išmokti knygą pasiėmus tongue.gif ir va kas gavosi smile.gif šiaip pati labai džiaugiuosi, nes tai pirmas mano nėrinys wub.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 06 22, 10:48)
Sveikutės,

Naujokė aš pas jus temoj, bet tikiuosi įsilieti į jūsų gretas smile.gif Nemokėjau nerti dar prieš porą savaitėlių, bet nusprendžiau išmokti knygą pasiėmus tongue.gif  ir va kas gavosi smile.gif šiaip pati labai džiaugiuosi, nes tai pirmas mano nėrinys wub.gif


labai dailus darbas gavos bigsmile.gif -neitiketina, kad pirmas thumbup.gif thumbup.gif nes maciau pardavinejant gerokai nedialesniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 06 22, 12:00)
labai dailus darbas gavos bigsmile.gif  -neitiketina, kad pirmas thumbup.gif  thumbup.gif nes maciau pardavinejant gerokai nedialesniu biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif As irgi maciau, o mano irgi pirmos buvo zymiai nedailesnes cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheekyyy @ 2010 06 21, 21:53)
Sveikos  smile.gif
Pasirodau su savo mazute kepuryte savo princesytei  biggrin.gif
user posted image


Labai faina, gal gali schemutę įdėt, ar parašyt kaip nėrei, aš kaip tik noriu savo leliukui nert smile.gif
smileja, labai daili kepurytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(reburd @ 2010 06 22, 11:08)
Labai faina, gal gali schemutę įdėt, ar parašyt kaip nėrei, aš kaip tik noriu savo leliukui nert  smile.gif
smileja, labai daili kepurytė  thumbup.gif

Dekui ax.gif
Na bandysiu paaiskint, tik nzn ar suprasi kaip as cia supasakosiu tongue.gif
tai va rastelis buvo user posted image sitoks. Bet as kepurytes dydi matavau pagal pasiuta kepuryte ( pasimatavau kiek tos kepurytes plotis ir td pasimatavau kiek reikia akiu su tam tikrais siulais). Ir mezgiau pacia kepuryte tokiu principu kaip kojines kulna lotuliukas.gif nes kitaip nlb sugalvojau kaip (kadangi cia panasiai gaunasi modeliukas kaip siutos kepurytes su isvirsciom siulem lieliukui). Ir dydi tiesiog matavausi pridedama prie tos kepurytes mirksiukas.gif jei supratai ka norejau pasakyt. O paskiau kai jau visa nusimezge, surinkau akis apacioje ir pora eiliu numezgiau blogosiomis akimis bei sutraukiau akis sonuose kad forma butu kepurytes. Na zinoma is tu paskutiniu eiliu suformavau ir raistukus ( pridedama po 50 akiu is sonu).
Na tikiuosi bent kazkiek aisku ax.gif
Atsakyti
ačiū merginos 4u.gif labai smagu kai įvertinat wub.gif ieškausi naujo raštuko, vėl kibsiu į darbą cool.gif
Atsakyti
Sveikutės, o gal kas turit kepurių schemučių maždaug 8 m. mergaitei rudeniui-žiemai? Būtų geriau, kad virbalais reiktų megzti rolleyes.gif Būsiu labai dėkinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 06 22, 11:48)
Sveikutės,

Naujokė aš pas jus temoj, bet tikiuosi įsilieti į jūsų gretas smile.gif Nemokėjau nerti dar prieš porą savaitėlių, bet nusprendžiau išmokti knygą pasiėmus tongue.gif  ir va kas gavosi smile.gif šiaip pati labai džiaugiuosi, nes tai pirmas mano nėrinys wub.gif



labai grazu, net nepasakyciau kad pirmoji wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2010 06 21, 18:23)
O man vis nera dabar laiko prisest panert,labai geri orai,tai visa laika gamtoj praleidziam cool.gif

Smagu,kad geri orai,o pas mus doh.gif

QUOTE(Cheekyyy @ 2010 06 21, 21:53)
Sveikos  smile.gif
Pasirodau su savo mazute kepuryte savo princesytei  biggrin.gif


Labai miela wub.gif

QUOTE(piene_66 @ 2010 06 22, 10:04)
As jau truputi apsiraminau su tom kepurytem doh.gif nepranesios panele visu, kiek turi...perejau prie stambesniu mezginiu, palaidinuke neriu...bet speju, kad prie palaidinukes reikes ir kepurytes tos pacios spalvos blush2.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif as sian kai pradejau dar viena kepuryte,MB jau itartinai i mane ziuri,kaip i manjake kokia,kaip ir su kaupu jau tu kepuriu turim,ale man taip noris nert blush2.gif

QUOTE(smileja @ 2010 06 22, 10:48)
Naujokė aš pas jus temoj, bet tikiuosi įsilieti į jūsų gretas smile.gif Nemokėjau nerti dar prieš porą savaitėlių, bet nusprendžiau išmokti knygą pasiėmus tongue.gif  ir va kas gavosi smile.gif šiaip pati labai džiaugiuosi, nes tai pirmas mano nėrinys wub.gif

na,as nerime irgi naujoke,bet negaliu neprisidet prie pagyru thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(J@lanta @ 2010 06 21, 14:56)

Burka

VĖŽLIO ŽINGSNIS

Aciu,reiks isbandyt ax.gif

QUOTE(liamuna @ 2010 06 21, 16:33)
1.na zinokit, jokios formules neturiu, tiesiog jau mazdaug atkalus ranka kiek akiu mazdaug reikia kokiai apimciau, tai ir orientojus +/- kazkiek akiu. Idedu juostele nerta kad geriau laikytusi ir tiek.  blush2.gif

2.na jau baikit,  blush2.gif  kiekviena turi savo stiliu, ir kiekviena auksaranke savo sryty yra pati paciausia. As tai is vis gerbiu ir zaviuosi bet kuria moterim kuri moka kazka padaryti savo rankomis, ir ne tik kas liecia mezgima/nerima bet ir kitas srytis. wub.gif

1.Oi,kazi kiek man dar reiks kepuriu nunert,kad nors biski ta orientacija turet ax.gif o su juostele,tai jauc ir man reiks tokia minti nusivogt blush2.gif
2. drinks_cheers.gif

Liamuna,gal galit imest schemute tos kepurytes,kur krikstynom nerta?
Atsakyti