Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

QUOTE(Burka @ 2010 06 22, 14:27)

Liamuna,gal galit imest schemute tos kepurytes,kur krikstynom nerta?



13 zinute (tik bryliu pagal save darau, na ir aisku akiu skaiciu pagal dydi koreguoju) 4u.gif
Atsakyti
Mano naujienėlė jūsų teismui .... ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 06 22, 15:19)
Mano naujienėlė jūsų teismui .... ax.gif


super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 06 22, 11:48)


Naujokė aš pas jus temoj, bet tikiuosi įsilieti į jūsų gretas smile.gif Nemokėjau nerti dar prieš porą savaitėlių, bet nusprendžiau išmokti knygą pasiėmus tongue.gif  ir va kas gavosi smile.gif šiaip pati labai džiaugiuosi, nes tai pirmas mano nėrinys wub.gif


super thumbup.gif saunuole wub.gif

QUOTE(tute28 @ 2010 06 22, 16:19)
Mano naujienėlė jūsų teismui .... ax.gif


nereali thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Tute-labai grazu,ir spalvyte,ir mergyte wub.gif Ir jeei gali imesk rasciuka,kitiems metams kaupiu naujus rastus,nes siais jau nustojau nert,ner kam nesiot pas mane.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 06 22, 16:19)
Mano naujienėlė jūsų teismui .... ax.gif


Jungiuosi prie girianciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 06 22, 14:28)

Ačiū 4u.gif

QUOTE(natuliona @ 2010 06 22, 14:30)
super   thumbup.gif saunuole  wub.gif
nereali  thumbup.gif  wub.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Nenyte82 @ 2010 06 22, 14:51)
Tute-labai grazu,ir spalvyte,ir mergyte wub.gif Ir jeei gali imesk rasciuka,kitiems metams kaupiu naujus rastus,nes siais jau nustojau nert,ner kam nesiot pas mane.

http://irishka2007.g...s0-ca6Zj&zoom=8 Rėmiausi 401 rašteliu. Ir ten kur tinklelis, tai vienoj eilėj dvi kilputes nėriau iš keturių akučių, kitoj tris iš trijų akučių. Jei sugalvosi nert, klausk paaiškinsiu smulkiau. mirksiukas.gif O sakai šiemet nebenersi, nėr kam nešiot. O tai kas kitą met nešios g.gif Ar tik ko neplanuoji bigsmile.gif Ar mergina išaugs ir naujas nersi?

QUOTE(Brigitte @ 2010 06 22, 14:54)
Jungiuosi prie girianciu  wub.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 22 birželio 2010 - 16:25
QUOTE(tute28 @ 2010 06 22, 16:19)
Mano naujienėlė jūsų teismui .... ax.gif

kaip gražu ir kruopštu wub.gif

ir dar dėkoju jums už pagyras 4u.gif tai tikrai pirmas mano blynas, nesu nėrus seniau, na tik mokyklos laikais pynutes biggrin.gif kažkaip mezgimas man labiau prie širdies, bet nerti irgi panorau nors kiek pramokti ir visai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 22 birželio 2010 - 16:58
QUOTE(tute28 @ 2010 06 22, 15:24)

http://irishka2007.g...s0-ca6Zj&zoom=8 Rėmiausi  401 rašteliu. Ir ten kur tinklelis, tai vienoj eilėj dvi kilputes nėriau iš keturių akučių, kitoj tris iš trijų akučių. Jei sugalvosi nert, klausk paaiškinsiu smulkiau. mirksiukas.gif  O sakai šiemet nebenersi, nėr kam nešiot. O tai kas kitą met nešios g.gif  Ar tik ko neplanuoji  bigsmile.gif  Ar mergina išaugs ir naujas nersi?



Aciu uz rastuka :4u:Ale nelabai as ji iziuriu,reikia padidkes lotuliukas.gif
Ne ne,nieko neplanuoju lotuliukas.gif Kita vasara jau bus panele paaugus,tai nauju kepuriu reikes.O ir siulu jau neturiu,baltu dar biski,o kitu tik mazi likuciai,kurie tiktu tik papuosimui.Jei grisiu atgal i cia,tai is LT siulu uzsivesiu ir vel nersiu,o jei liksim LT tai ten irgi nersiu,nes daug draugiu ir giminaiciu mergaiciu yra,bus kam nesiot.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 06 22, 16:19)
Mano naujienėlė jūsų teismui .... ax.gif

labai labai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenyte82 @ 2010 06 22, 18:26)
Aciu uz rastuka :4u:Ale nelabai as ji iziuriu,reikia padidkes lotuliukas.gif

Va ir aš neįžiūriu labai, bet ten labai aišku ax.gif stulpeliai su užmetimu, pumpuriukai iš trijų pinelės kilpelių, kiek stulpelių matosi. O tarp tų eglučių dariau pyneles iš dviejų akučių. Vat ir viskas. mirksiukas.gif Jei nuspręsi tokią nert, parašyk, papaišysiu ir paaiškinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, as irgi prisiduodu. neseniai perpratau kaip tos kepures neriamos, nes anskciau be schemos ne is vietos blush2.gif dabar jau supratau blush2.gif
user posted image
Atsakyti