Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto papildai sportuojantiems

QUOTE(Pumpum @ 2013 05 21, 22:17)
Jei treniruotės intensyvios daugiau kardio tipo, tai naudokit izotoninius gėrimus prieš/per/po. Ten greito pasisavinimo angliavandeniai kurie suteikia greitos energijos treniruotei ir padeda išlaikyti jėgas po jos  smile.gif  aš naudoju dviratį minant, aminą geriu kasdien antras mėnuo, greit baigsiu ir darysiu pertrauką. Nuo amino kažkaip nepajaučiau kad daugiau energijos būtų  smile.gif  nemanau kad nuo baltymų priaugs svoris. Tiesiog baltymų sunku suvalgyti reikiamą kiekį su maistu, o baltymai pagrindinis raumenų formavimosi šaltinis, bet kad neišsipūsi tai tikrai  smile.gif  pasikonsultuok su treneriu ar pardavėju kai pirksi.

Aš daugiau su svoriais dirbu,ryškinu raumenys smile.gif Ačiū už atsakymą 4u.gif
Papildyta:
Gal kas turi atsiliepimų apie Gaspari Nutrition AminoMax 8000? Ar tinka moterims? Dar mačiau pas MB SuperPump Max biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spoily @ 2013 05 22, 06:39)
Aš daugiau su svoriais dirbu,ryškinu raumenys smile.gif  Ačiū už atsakymą 4u.gif
Papildyta:
Gal kas turi atsiliepimų apie Gaspari Nutrition AminoMax 8000? Ar tinka moterims? Dar mačiau pas MB SuperPump Max biggrin.gif

aš gaspari aminą vartoju smile.gif aišku kad tinka. tik sakė vietoj 8 tablečių po 6 naudot kaip merginai. tai 2 kart per dieną po 3 smile.gif ir kaina puiki, nes kad ir kainuoja ten virš 100, atsiperka nes jų užtenka ~2mėn smile.gif
Atsakyti
Labai dėkinga ir informatyvi tema. Kaip tik pradedu sportuoti ir sveikai maitintis, tai čia labai daug informacijos atrasiu. Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spoily @ 2013 05 22, 05:39)
Aš daugiau su svoriais dirbu,ryškinu raumenys smile.gif  Ačiū už atsakymą 4u.gif
Papildyta:
Gal kas turi atsiliepimų apie Gaspari Nutrition AminoMax 8000? Ar tinka moterims? Dar mačiau pas MB SuperPump Max biggrin.gif



as siuo metu geriu, mano atsiliepimai labai geri 4u.gif nepalyginsi koks raumenu atsigavimas vartojant ir kaip budavo nevartojant. tik va mergytes raso kad gere prie treniruote ar ismeto i du kartus,na pas mane raso gerti po treniruotes ir visas 8 iskarto..
Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2013 05 22, 20:31)
as siuo metu geriu, mano atsiliepimai labai geri 4u.gif  nepalyginsi koks raumenu atsigavimas vartojant ir kaip budavo nevartojant. tik va mergytes raso kad gere prie treniruote ar ismeto i du kartus,na pas mane raso gerti po treniruotes ir visas 8 iskarto..

O man treneris tuos pačius aminus sakė gert po 6 dalinant po 3, prieš ir po treniruotės. Kitus aminus per pačią treniruotę reikia vartot. Taip kad skiringai smile.gif na ryt paskutinę porciją sugersiu ir ilsėsiuos smile.gif šeštadienį būsiu baigus naują programą ir reiks vėl naujos, tai žiūrėsiu prieš ir po nuotraukas, bet jau ir dabar pastebiu kad labai pasikeičiau per tokį trumpą laiką, žymiai daugiau nei per daugiau nei metus kai nieko nevartojau ir mitybos neprižiūrėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 05 22, 22:31)
O man treneris tuos pačius aminus sakė gert po 6 dalinant po 3, prieš ir po treniruotės. Kitus aminus per pačią treniruotę reikia vartot. Taip kad skiringai  smile.gif  na ryt paskutinę porciją sugersiu ir ilsėsiuos  smile.gif  šeštadienį būsiu baigus naują programą ir reiks vėl naujos, tai žiūrėsiu prieš ir po nuotraukas, bet jau ir dabar pastebiu kad labai pasikeičiau per tokį trumpą laiką, žymiai daugiau nei per daugiau nei metus kai nieko nevartojau ir mitybos neprižiūrėjau  smile.gif

Per kiek laiko pasimatė rezultatai? smile.gif nes aš irgi pastebėjau,kad be papildų ir tinkamos mitybos viskas labai labai užtrunka doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Pumpum @ 2013 05 22, 22:31)
O man treneris tuos pačius aminus sakė gert po 6 dalinant po 3, prieš ir po treniruotės. Kitus aminus per pačią treniruotę reikia vartot. Taip kad skiringai  smile.gif  na ryt paskutinę porciją sugersiu ir ilsėsiuos  smile.gif  šeštadienį būsiu baigus naują programą ir reiks vėl naujos, tai žiūrėsiu prieš ir po nuotraukas, bet jau ir dabar pastebiu kad labai pasikeičiau per tokį trumpą laiką, žymiai daugiau nei per daugiau nei metus kai nieko nevartojau ir mitybos neprižiūrėjau  smile.gif

O po treniruotės dar geriat baltiminį kokteilį?
Atsakyti
QUOTE(spoily @ 2013 05 23, 07:52)
Per kiek laiko pasimatė rezultatai?  smile.gif  nes aš irgi pastebėjau,kad be papildų ir tinkamos mitybos viskas labai labai užtrunka doh.gif
Papildyta:

O po treniruotės dar geriat baltiminį kokteilį?

Sportavau iki tol apie metus ir du mėnesius. Rezultatai jautėsi tame kad pastiprėjau, ištvermė pagerėjo, šiek tiek matėsi presas. O sutvarkius mitybą ir pradėjus gert aminą pradėjau matyti rezultatus po 2 savaičių pirminius. Dabar jau praėjo 3 mėnesiai naujos sporto programos ir 2 mėnesiai mitybos ir amino, tai esu visai patenkinta tiek savo pilvu, tiek nugara ax.gif labai visad vargstu su rankom nes jos niekad nebuvo ryškios. Bet net ir tos sukaupus pradėjo ryškėt biggrin.gif dabar amino kurį laiką nebegersiu nuo ryt nes baigiau kursą. Tai dabar jau tik stebėsiu ką mitybą gali smile.gif po treniruotės kokteilio negeriu, tiesiog grįžus suvalgau vištienos su daržovėm, arba kiaušinio baltymų, arba varškės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 05 23, 23:35)
Sportavau iki tol apie metus ir du mėnesius. Rezultatai jautėsi tame kad pastiprėjau, ištvermė pagerėjo, šiek tiek matėsi presas. O sutvarkius mitybą ir pradėjus gert aminą pradėjau matyti rezultatus po 2 savaičių pirminius. Dabar jau praėjo 3 mėnesiai naujos sporto programos ir 2 mėnesiai mitybos ir amino, tai esu visai patenkinta tiek savo pilvu, tiek nugara  ax.gif  labai visad vargstu su rankom nes jos niekad nebuvo ryškios. Bet net ir tos sukaupus pradėjo ryškėt  biggrin.gif  dabar amino kurį laiką nebegersiu nuo ryt nes baigiau kursą. Tai dabar jau tik stebėsiu ką mitybą gali  smile.gif  po treniruotės kokteilio negeriu, tiesiog grįžus suvalgau vištienos su daržovėm, arba kiaušinio baltymų, arba varškės  smile.gif

Pumpum, o kaip susitvarkėtt mitybą? Ką keitėt? Kaip prieš tai maitinotės? Gal galite bent trumpai..
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2013 05 27, 08:43)
Pumpum, o kaip susitvarkėtt mitybą? Ką keitėt? Kaip prieš tai maitinotės? Gal galite bent trumpai..

Keičiau kardinaliai biggrin.gif valgiau viską kas papuola, nes "neina į kūną" biggrin.gif bet kadangi jokio ryškumo nebuvo reikėjo susiimt. Tai sumažinau angliavandenius iki kiek sugebėjau smile.gif 1 kūno kg reikėtų kad pasiekti maximalaus rezultato reikėtų 1g angliavandenių ir 1,8g baltymų. Kadangi sveriu vos 55, tai čia žiauriai mažai gaunasi tų angliavandenių biggrin.gif taigi mano vieninteliai angliavandeniai tapo avižinė košė iš ryto ir liesas jogurtas, bei daržovės, retais atvejais koks vaisius. Na bent jau taip stengiuosi. Būna nuklydimų kartais ir suvalgai ką nors neleistino. Taigi valgau angliavandenius tik ryte ir prieš treniruotę. Po to valgau kiaušinių baltymus, varškę, vištieną smile.gif varškę sau leidžiu valgyt su uogiene, vištieną skanint prieskoniais (tik mažesniais kiekiais nei buvau įpratusi) ir pasidaryti salotų, nes varžyboms nesiruošiu. Jei ruoštis varžyboms tai negalėčiau nė to biggrin.gif dabar esu patenkinta tuo, kaip atrodau thumbup.gif pirminius ryškėjimo rezultatus pastebėjau gal jau po 2 savaičių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 05 21, 22:17)
Jei treniruotės intensyvios daugiau kardio tipo, tai naudokit izotoninius gėrimus prieš/per/po.

O kam vartoti tokį brudą? g.gif Negaila skrandžio?
Papildyta:
QUOTE(spoily @ 2013 05 22, 07:39)
Gal kas turi atsiliepimų apie Gaspari Nutrition AminoMax 8000?

Dar vienas brudas, su keliais 'kitais ingredientais', kurie kenkia rolleyes.gif Negaila žmonėms inkstų, kepenų... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 05 28, 11:14)
O kam vartoti tokį brudą? g.gif Negaila skrandžio?
Papildyta:

Dar vienas brudas, su keliais 'kitais ingredientais', kurie kenkia rolleyes.gif Negaila žmonėms inkstų, kepenų... rolleyes.gif

Tam ir vartoti, nes pvz minant dviratį daugiau nei 50km savo maximaliu tempu stinga energijos, norisi valgyti. O geriant tą "brudą" galima greitai įgauti šiek tiek energijos. Beje, ir tą "brudą" reiktų pirkti ne maximoje spalvotą, o ten kur parduoda normalius papildus, ir pirkti milteliais be skonio, tada jokio "brudo" ten nebūna. Gaspari papildai puikūs. O geriant bet kokius papildus reikia gerti žymiai daugiau vandens. Beje, tada daugiau ir norisi, bent jau man. Vanduo reikalingas tam, kad nepasižeistų inkstai. Nesutikau gyvenime žmogaus dar, kuris būtų susivaręs ką nors dėl papildų. Juk tai tas pats, kas gerti vitaminų kapsules, kurios irgi anot jūsų turėtų suėst inkstus ir kepenis. Nes papilduose tiesiog yra tų medžiagų, kurių sunku suvartoti pakankamą kiekį su maistu. Jūs nevartokit, jei jums gaila organų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 05 28, 12:47)
Tam ir vartoti, nes pvz minant dviratį daugiau nei 50km savo maximaliu tempu stinga energijos, norisi valgyti. O geriant tą "brudą" galima greitai įgauti šiek tiek energijos. Beje, ir tą "brudą" reiktų pirkti ne maximoje spalvotą, o ten kur parduoda normalius papildus, ir pirkti milteliais be skonio, tada jokio "brudo" ten nebūna. Gaspari papildai puikūs. O geriant bet kokius papildus reikia gerti žymiai daugiau vandens. Beje, tada daugiau ir norisi, bent jau man. Vanduo reikalingas tam, kad nepasižeistų inkstai. Nesutikau gyvenime žmogaus dar, kuris būtų susivaręs ką nors dėl papildų. Juk tai tas pats, kas gerti vitaminų kapsules, kurios irgi anot jūsų turėtų suėst inkstus ir kepenis. Nes papilduose tiesiog yra tų medžiagų, kurių sunku suvartoti pakankamą kiekį su maistu. Jūs nevartokit, jei jums gaila organų  thumbup.gif

O kur sakiau, kad nevartoti? Yra pilna švariai gaminančių kompanijų, tik esmė ta, kad reikia mokėti etiketes skaityti, rinktis, o ne tikėti 'visagale reklama'. Pagal jas juk ir coca-cola nuostabiausias gėrimas, o McDonald's puikiausias restoranas biggrin.gif
Bet aišku, jūsų pasirinkimas, vartokite, jei jums svarbu tik kaip atrodysite jaunystėje, o senatvėje norėsite vien tik prieš daktarus demonstruotis wink.gif
Atsakyti