Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto papildai sportuojantiems

QUOTE(Vicious Vici @ 2013 05 28, 14:32)
O kur sakiau, kad nevartoti? Yra pilna švariai gaminančių kompanijų, tik esmė ta, kad reikia mokėti etiketes skaityti, rinktis, o ne tikėti 'visagale reklama'. Pagal jas juk ir coca-cola nuostabiausias gėrimas, o McDonald's puikiausias restoranas biggrin.gif
Bet aišku, jūsų pasirinkimas, vartokite, jei jums svarbu tik kaip atrodysite jaunystėje, o senatvėje norėsite vien tik prieš daktarus demonstruotis wink.gif

Tai jeigu galite kažką geresnio parekomenduoti, laukiam patarimų smile.gif juk tam čia ir diskutuojame
Atsakyti
QUOTE(spoily @ 2013 05 28, 16:13)
Tai jeigu galite kažką geresnio parekomenduoti, laukiam patarimų  smile.gif juk tam čia ir diskutuojame

Tai, kad neturiu ką rekomenduoti iš to, ką jūs vartojate, nes nesuprantu jūsų tikslų. Jei būtumėte profesionalios sportininkės, tai neprašytumėte rekomendacijų internete, o jei nesate, tai kam jums gėrimai visokie ir kitas šlamštas? Jei nėra savos gyvybinės energijos mėgėjiškam sportui, tai rimtai užsiimti sveikata ir organizmo stiprinimu, atstatymu reiktų. O jei norite proteino, nes nevalgote ankštinių, mėsos, riešutų ir pan., tai arba valgykite arba rinkitės 100 proc. natūralų proteiną, daugų daugiausia su pora natural flavors jame.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 05 29, 08:20)
Tai, kad neturiu ką rekomenduoti iš to, ką jūs vartojate, nes nesuprantu jūsų tikslų. Jei būtumėte profesionalios sportininkės, tai neprašytumėte rekomendacijų internete, o jei nesate, tai kam jums gėrimai visokie ir kitas šlamštas? Jei nėra savos gyvybinės energijos mėgėjiškam sportui, tai rimtai užsiimti sveikata ir organizmo stiprinimu, atstatymu reiktų. O jei norite proteino, nes nevalgote ankštinių, mėsos, riešutų ir pan., tai arba valgykite arba rinkitės 100 proc. natūralų proteiną, daugų daugiausia su pora natural flavors jame.

Todėl, kad sportuojant intensyviai sporto salėje net ir ne profesionalumo siekiant, raumenys pavargsta ir tam, kad jie greičiau atsistatytų po treniruotės reikia gerti aminą. Jei nori, kad formuotųsi raumenys, reikia vartoti baltymus. Aminas apsaugo raumenis nuo jų irimo. Todėl papildus vartoja ir žmonės kurie nori būti tvirti, sveiki ir gražūs dėl savęs. Žinoma, kad gali bandyti visas medžiagas gauti su maistu, bet tai yra labai sunku. Aš asmeniškai bandydama taupyti, nes geri papildai daug kainuoja, nevartoju bent jau kol kas proteino ir bandau valgyti kiaušinių, višienos, varškės kuo daugiau. Bet mano treniruotės sunkios ir intensyvios. Aš pati dėl savęs siekiu kuo geresnių rezultatų. Todėl ir vartoju. Man tai juokingos kai kurių žmonių nuomonės. Parūkyt kartais galima, išgert alaus savaitgaliais galima, o va papildai tai didžiausias nuodas, ne ne ne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 05 29, 12:46)
Todėl, kad sportuojant intensyviai sporto salėje net ir ne profesionalumo siekiant, raumenys pavargsta ir tam, kad jie greičiau atsistatytų po treniruotės reikia gerti aminą. Jei nori, kad formuotųsi raumenys, reikia vartoti baltymus. Aminas apsaugo raumenis nuo jų irimo. Todėl papildus vartoja ir žmonės kurie nori būti tvirti, sveiki ir gražūs dėl savęs. Žinoma, kad gali bandyti visas medžiagas gauti su maistu, bet tai yra labai sunku. Aš asmeniškai bandydama taupyti, nes geri papildai daug kainuoja, nevartoju bent jau kol kas proteino ir bandau valgyti kiaušinių, višienos, varškės kuo daugiau. Bet mano treniruotės sunkios ir intensyvios. Aš pati dėl savęs siekiu kuo geresnių rezultatų. Todėl ir vartoju. Man tai juokingos kai kurių žmonių nuomonės. Parūkyt kartais galima, išgert alaus savaitgaliais galima, o va papildai tai didžiausias nuodas, ne ne ne  lotuliukas.gif

Tai iš tokių 'sportininkų' tai be abejo, kad juokinga biggrin.gif Bet lygiai taip pat juokinga iš tų, kurie vaidina, kad labai viską balansuoja, žino daug, renkasi nepigius, konsultuojasi su kažkuo, bet vistiek kerta dažiklius wink.gif
Viso tai, ko tu nori gauti ir vartoti yra ir natūralių formų, tai koks tikslas vaidinti kietą ir pirkti su dažikliais? cool.gif
Be to, sportininkai dar ir brangius bei švarius multi naudoja, žuvų taukus ir pan. Tikrai ne tik atseit vien 'sporto papildus'.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 05 29, 12:52)
Tai iš tokių 'sportininkų' tai be abejo, kad juokinga biggrin.gif Bet lygiai taip pat juokinga iš tų, kurie vaidina, kad labai viską balansuoja, žino daug, renkasi nepigius, konsultuojasi su kažkuo, bet vistiek kerta dažiklius wink.gif
Viso tai, ko tu nori gauti ir vartoti yra ir natūralių formų, tai koks tikslas vaidinti kietą ir pirkti su dažikliais? cool.gif
Be to, sportininkai dar ir brangius bei švarius multi naudoja, žuvų taukus ir pan. Tikrai ne tik atseit vien 'sporto papildus'.

Jo, tikrai, nuėjau pati sau nusipirkau papildus ir pradėjau kietą laužt cool.gif ko tu čia prie tų dažiklių priskretai? Tuo metu sporto salėje tai buvo pats geriausias variantas, nes tai nebuvo vien BCAA, tai buvo visas kompleksas, su lašeliu taurino, kreatino, kas dar ir jėgų suteikia ir širdies darbą pareguliuoja. BCAA tokio efekto kaip pilnas amino komplektas neduos. Dzin man ant tų tavo dažiklių, su maistu per gyvenimą n kartų daugiau prisivalgėm tų dažiklių ir nieks nenumirė nuo to. Nu ir vartoju aš dar ir tuos multi vitavimus, mineralus, kalcį, magnį, tai gal ir dėl to kieta turėčiau jaustis? O gal dar ir parodyt kokius vitaminus geriu, nes gal ir nuo jų užsilenksiu? Gal ir dažiklių yra lotuliukas.gif
Papildyta:
P.s. apskritai nesuprantu iš kur ištraukei kad šitose:
http://shop.fitsport...aspari-aminomax
yra tų dažiklių. Nei ant dėžutės, nei internete nerandu tokios info biggrin.gif bet tiek jau to biggrin.gif jei ir yra tų dažiklių, ir sekantį kart tuos pačius pirksiu, nes aš nieko nesuvokianti sportininkė durnelė irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 05 29, 15:16)
P.s. apskritai nesuprantu iš kur ištraukei kad šitose:
http://shop.fitsport...aspari-aminomax
yra tų dažiklių. Nei ant dėžutės, nei internete nerandu tokios info  biggrin.gif  bet tiek jau to  biggrin.gif  jei ir yra tų dažiklių, ir sekantį kart tuos pačius pirksiu, nes aš nieko nesuvokianti sportininkė durnelė  irnesakyk.gif

Tikėk tu lietuvių vertimais daugiau doh.gif biggrin.gif
http://www.napernutr...tabs_p_148.html
Ingredients: Protein Blend (Whey concentrate, Micellar Casein, Whey Protein Hydrolysate), Taurine, Creatine Monohydrate, Glutamine, BCAA Blend (Leucine, Isoleucine, Valine).
Other ingredients: Coating (Dextrin, Dextrose Monohydrate, Soy Lecithin, Sodium Carboxymethylcellulose, Sodium Citrate), Stearic Acid, Magnesium Stearate, Silicon Dioxide.

O dėl kasdienio maisto, tai kas verčia rinktis su dažikliais? g.gif Suprantu, kad gana ribotas produktų pasirinkimas lieka, atmetus visus dažiklius, skaniklius ir kvėpiklius ir t.t., bet juk lieka. Kūrybingai į tai žiūrint galima labai skaniai ir sveikai maitintis, netgi šiandieniniame pasaulyje. Svarbiausia yra kiek savo myli, kiek pati sau rūpi ir kiek dėl savęs stengiesi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 05 29, 15:20)
Tikėk tu lietuvių vertimais daugiau doh.gif  biggrin.gif
http://www.napernutr...tabs_p_148.html
Ingredients: Protein Blend (Whey concentrate, Micellar Casein, Whey Protein Hydrolysate), Taurine, Creatine Monohydrate, Glutamine, BCAA Blend (Leucine, Isoleucine, Valine).
Other ingredients: Coating (Dextrin, Dextrose Monohydrate, Soy Lecithin, Sodium Carboxymethylcellulose, Sodium Citrate), Stearic Acid, Magnesium Stearate, Silicon Dioxide.

O dėl kasdienio maisto, tai kas verčia rinktis su dažikliais? g.gif Suprantu, kad gana ribotas produktų pasirinkimas lieka, atmetus visus dažiklius, skaniklius ir kvėpiklius ir t.t., bet juk lieka. Kūrybingai į tai žiūrint galima labai skaniai ir sveikai maitintis, netgi šiandieniniame pasaulyje. Svarbiausia yra kiek savo myli, kiek pati sau rūpi ir kiek dėl savęs stengiesi wink.gif

Kuris būtent iš šių igridientų yra dažiklis? Nežinau aš.
Kalbu per gyvenimą. Abejoju ar visą gyvenimą visi taip jau sveikai maitinosi. biggrin.gif
Atsakyti
Ziuriu dauguma komentaru apie karnitina ir kokteilius, siek tiek kitokios informacijos idesiu smile.gif

Egidijaus Tutkaus (Lietuvos Olimpinio Centro kineziterapeutas) sraipsnis "Laisvieji radikalai, antioksidantai"

Tiems kas patinges skaityti pagrindiniai momentai:
1. "Aktyvūs radikalai skatina entropijos (nestabilumo) augimą biologiniuose audiniuose, kas sukelia patologines būkles, greitesnį organizmo senėjimą ir mirtį"
2. "Intensyviai sportuojant, (...) sutrinka normalūs oksidinimo kontrolės reguliavimo procesai ir prasideda nekontroliuojamas laisvųjų radikalų susidarymo procesas. Įtakojant laisviesiems radikalams susidaro toksiniai junginiai, kurie ardo ląstelių membranas ir išderina bioenergetinius procesus."
3. "Sportinėje praktikoje kaip antioksidantai vartojami:
- Vitaminai C, A, B15, β-karotinas,
- Adaptogenai (ženšenis, eleuterokokas, elnių ragų ištrauka „pantokrinas“)
- Medus ir žiedadulkės
- Ginko-biloba
- Hipoksenas, ubichinonas, selenas, enzimai, citoflavinas, gintarinė rūgštis.
Reikia pažymėti, jog antioksidantų veikimas priklauso ne tik nuo jų savybių, bet ir nuo kitų medžiagų, reikalingų jų veikimui."
4. "Raumenų silpnumas – dar vienas vitamino C nepakankamumo požymis, susijęs su karnitino sintezės sulėtėjimu. Žinoma, kad karnitinas vaidina svarbų vaidmenį transportuojant riebiąsias rūgštis į mitochondrijas, tuo prisidedant prie energijos gamybos."


As sportuoju 6-7 kartus per savaite ir naudoju tokius papildus:
Rytais vietoj pusryciu baltymu kokteilis i kurio sudeti ieina sojos baltymai (geriausiai isiavinami baltymai), visi vitaminai, mineralai, amino rugstys.
Po treniruociu vitaminas C, multivitaminai arba ziedadulkes, kad gauti antioksidantus.
Pora kart i metus papildomai mineralu kompleksai, nes nemazai ju netenkama su prakaitu.
Karta i metus heliurono rugsties kursas sutepti sanariams. Ir pora kart i metus chondoirtinas su gliukozaminu irgi sanariams. Cia profilaktiskai, kad i senatve netureti problemu.
Na taip pat reikia ir sirdim pasirupinti, nes ji tikrai nemazai dirba mano treniruociu metu - zuvu taukai, L-Argininas karta ar du per metus.
Jei einu i kelias treniruotes is eiles pasiimu energetini gerima su ADX7 technologija, patentuota, sukurta sportinikams.

As nenaudoju jokiu sintetiniu ar nesubalnsuotu papildu, nes anksciau ar veliau viskas atsilieps sveikatai!

Jei kam idomu, cia galima rasti papildu sarasa ka leidzia Olimpinis komitetas naudoti - Kiolner sarasas

Atsakyti
Oho, kiek naudojat visokių papildų - išties panašu, kad reikia-nereikia, bele gert smile.gif
Atsakyti
Sveikos!

Sudomino ir mane L-Carnitinas. Jei konkreciau tai sitas
http://www.maistassp...?cid=33861#tab2

Bandau dabar pagal sudeti suprasti kiek tu gramu vienoje dozeje, raso 2000 mg. Ar tai pakankamas kiekis vienai treniruotei?

Gal kas galetu pakomentuoti siuos papildus arba pasiulyti geresnius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetulia @ 2013 06 11, 16:18)
Sveikos!

Sudomino ir mane L-Carnitinas. Jei konkreciau tai sitas
http://www.maistassp...?cid=33861#tab2

Bandau dabar pagal sudeti suprasti kiek tu gramu vienoje dozeje, raso 2000 mg. Ar tai pakankamas kiekis vienai treniruotei?

Gal kas galetu pakomentuoti siuos papildus arba pasiulyti geresnius?  4u.gif

O jezus kokia baisi sudėtis, net nupurto nuo tokios bjaurasties. Tai tiesiog nesiderina su sportu ir sveiko žmogaus sąvoka schmoll.gif Bet aišku, jei jūs tikite reklamomis ir negalvojate kaip gyvensite senatvėje, tai pirksite... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 06 11, 21:35)
O jezus kokia baisi sudėtis, net nupurto nuo tokios bjaurasties. Tai tiesiog nesiderina su sportu ir sveiko žmogaus sąvoka schmoll.gif Bet aišku, jei jūs tikite reklamomis ir negalvojate kaip gyvensite senatvėje, tai pirksite... smile.gif



na kodel taip,juk mergaite nieko nesupranta todel ir klause mirksiukas.gif lygiai taip pat ir as nieko nesuprantu dar apie papildu sudetis.pamate kad daug l karnitino uzrasyta ir mano kad gerai,jus imkit ir paaiskinkit kur blogis sudetyje ir i ka ziureti reikia renkantis.taip pasidalinsit savo ziniomis,kitas apsviesit,ant teisingo kelio uzvesit ir bus daug dekingu mergyciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti