Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija vašku

QUOTE(Gitagita @ 2011 06 19, 21:59)
o po depiliacijos vasku, per kiek laikovel plaukeliai pasimato? Pvz ant koju?


man pradeda kaltis po ~2sav ir tada nesvietiskai niezti doh.gif nekenciu sito etapo...
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 06 20, 08:37)
man pradeda kaltis po ~2sav ir tada nesvietiskai niezti  doh.gif nekenciu sito etapo...



Kiekvienam skiringai auga plaukai, buna nuo 3 savaiciu iki 4 savaiciu, dar kai pradedate depiliuotis tik pirma karta tai yra po 2 sav, nes kito etapo plaukai pradeda augti paskui jie pradeda reteti nes tam ir yra daromas isrovimas vadinamas depiliacija plauka rauti su plauko svoguneliu (vadinamu saknimis).
Atsakyti
Mergytes, padekit smile.gif . Per kiek laiko plaukeliai uzauga iki depiliacinio ilgio( kokiu 4 mm) biggrin.gif , kalbu apie bikini zona cool.gif . Visada skusdavau peiliukais, bet jau pabodo doh.gif . Ar per 2 sav uzaugs tuos 4 mm?
Atsakyti
Kuri pati depiliuojates su cukraus pasta? Kaip ja verdate? kokie rezultatai? smile.gif
Aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxtina @ 2011 06 15, 21:54)
PADEKIT!!! Kaip pasalinti vasko likucius nuo odos?? Man buvo atlikta depiliacija vasku grozio salone ir siandien pastebejau (praejus mazdaug savaitei), kad ant koju like vasko likuciu. Bandziau ir sildyt visaip ir trint ir su aliejuku valyt, nieks nepadeda  verysad.gif  KA DARYYT? Nejuokais sunerimau.. Negi dabar teks laukt metus, kol oda atsinaujins ar kazkaip kitaip stebuklingai nusigrems?..  verysad.gif

Na is bedos turetu nuimti elementarus aliejus arba vandeniui atsparaus makiazo valiklis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(benyte @ 2011 06 22, 23:22)
Mergytes, padekit smile.gif . Per kiek laiko plaukeliai uzauga iki depiliacinio ilgio( kokiu 4 mm) biggrin.gif , kalbu apie bikini zona cool.gif . Visada skusdavau peiliukais, bet jau pabodo doh.gif . Ar per 2 sav uzaugs tuos 4 mm?

Ziurint, kaip auga. Bet per 2 sav.gali ir neuzaugti. Vienoms tik kaltis pradeda per 2 sav..
Atsakyti
QUOTE(Roxtina @ 2011 06 15, 22:54)
PADEKIT!!! Kaip pasalinti vasko likucius nuo odos?? Man buvo atlikta depiliacija vasku grozio salone ir siandien pastebejau (praejus mazdaug savaitei), kad ant koju like vasko likuciu. Bandziau ir sildyt visaip ir trint ir su aliejuku valyt, nieks nepadeda  verysad.gif  KA DARYYT? Nejuokais sunerimau.. Negi dabar teks laukt metus, kol oda atsinaujins ar kazkaip kitaip stebuklingai nusigrems?..  verysad.gif



nusipirkau sita, bet dar neisbandziau, savaitgali bandysiu, tai parasysiu, jei dar domina
http://www.proco.lt/...d=101&detal=885
Atsakyti
QUOTE(ditax @ 2011 09 07, 22:04)
nusipirkau sita, bet dar neisbandziau, savaitgali bandysiu, tai parasysiu, jei dar domina
http://www.proco.lt/...d=101&detal=885

Tai vaska salina bet koks aliejukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitagita @ 2011 06 19, 23:14)
suprantu, bet plius minus....nes skusti tai kas antra diena butinai reikia....


plaukas ataauga per tris savaites, todel iprastai moteris depiliuojas karta per menesi, plius yra kelios plaukelio augimo fazes vieni auga kiti miega

Papildyta:
QUOTE(benyte @ 2011 06 22, 23:22)
Mergytes, padekit smile.gif . Per kiek laiko plaukeliai uzauga iki depiliacinio ilgio( kokiu 4 mm) biggrin.gif , kalbu apie bikini zona cool.gif . Visada skusdavau peiliukais, bet jau pabodo doh.gif . Ar per 2 sav uzaugs tuos 4 mm?

uztenka nesuskusti kelias dienas maximumsavaite kad atlikti bikinio depiliacija, o jeigu kalbant apie depiliacija cukrumi uztenka vos keliu milimetru
Atsakyti
QUOTE(benyte @ 2011 06 22, 23:22)
Mergytes, padekit smile.gif . Per kiek laiko plaukeliai uzauga iki depiliacinio ilgio( kokiu 4 mm) biggrin.gif , kalbu apie bikini zona cool.gif . Visada skusdavau peiliukais, bet jau pabodo doh.gif . Ar per 2 sav uzaugs tuos 4 mm?

jeigu buvo skusta, tai per savaite tikrai uzaugs smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kas galit papasakoti kaip atlikti kojų depiliaciją su karštu vašku namie, nusipirkau vaško, pašildžiau, išsimozojau abi kojas, o likusią vakaro dalį draskiau vaško likučius... Padėkit man "negramatnam" žmogui blink.gif

ačiū
Atsakyti
QUOTE(matrioska80 @ 2011 10 17, 21:02)
Sveikos,

gal kas galit papasakoti kaip atlikti kojų depiliaciją su karštu vašku namie, nusipirkau vaško, pašildžiau, išsimozojau abi kojas, o likusią vakaro dalį draskiau vaško likučius... Padėkit man "negramatnam" žmogui blink.gif

ačiū


Pirmiausiai nereikia iskart teplioti visu koju mirksiukas.gif Pradekit pvz nuo vienos kojos apacios po nedideli ploteli ir sistemingasi kilkit i virsu. Taip neatves vaskas ant jusu ir nelipsite visa 4u.gif
Atsakyti