Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo mašinų meistrai

QUOTE(Neo @ 2011 10 19, 07:35)
Buvo vakar pas mus šis meistras, pasikrapštė maždaug 15 minučių ir sutvarkė už 50Lt. Kadangi gedimas buvo nesudėtingas, tai nežinau argerai sutvarkytų sudėtinga, bet man sutvarkė  gerai smile.gif


Sveikos mergaites, buvo ir pas mane tas meistras Valerij. Atvyko, pasake, kad pakeite filtra nulupe 150 lt ir isvaziavo. Ir neduoda jokios garantijos. Iskvetem kita meistra isitikinti- ir pasirodo niekeistas joks filtras o musu senas pavalytas ir sekmingai istatytas. Va tokie buna meistrai.Ne apsigaukite mergaites.Mano kolege taip pat su Valerijum turejo reikalu, po 3 men masino ir vel sugedo.
Atsakyti
As tai pvz stoviu ir ziuriu, ka daro. Sunkoka butu suvaidinti filtro pakeitima, kai ziuri.
Atsakyti
prisiskaiciau,net galva apsisuko.
Turiu ir as vargeli su Gorenje skalbekle,pradejo leisti vandeni,is kazkur lasa,nors tu ka.Nuemem dangti,apziurejom,pasisvitine su prozektoriuku,neisivaizduojam is kur.Kol pumpuoja vandeni,viskas tvarrkoje,pradeda suktis bugnas,ir prasideda.Neismanau ka daryti,kviesti meistra,ar nauja pirkti,gaila man jos...tokia gera masina,nors tyla nepasizymi.
Gal kas turejote panasia problema,ir is i kuri is cia isgirtu meistriuku geriau kreiptis.
Veiksmas Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
Nezinau, ka turite omeny "nuememe dangti", bet dazniausiai reikia atsukti toki dangteli masinos apacioje, kur filtras ir gerai ikisus ranka apieskoti - uztenka sagos ar savarzeles, dar kokios smulkmes, kuri issauktu vandens praleidima. Jei kaip tik ta ir darete, arba ne iti krupsciai darete, arba tikrai jaumeistro reikia...
Atsakyti
QUOTE(vilijandrija @ 2015 03 02, 23:40)
Gal kas turejote panasia problema,ir is i kuri is cia isgirtu meistriuku geriau kreiptis.

Kaip jau rašiau čia, mūsų skalbyklė irgi buvo pradėjusi leisti vandenį, bet pas mus ne lašėdavo, o po skalbimo apačioj šlapia būdavo, balutė atsirasdavo. Kadangi esam "ne prie technikos", tai patys nagų nekišom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilijandrija @ 2015 03 03, 00:40)
prisiskaiciau,net galva apsisuko.
Turiu ir as vargeli su Gorenje skalbekle,pradejo leisti vandeni,is kazkur lasa,nors tu ka.Nuemem dangti,apziurejom,pasisvitine su prozektoriuku,neisivaizduojam is kur.Kol pumpuoja vandeni,viskas tvarrkoje,pradeda suktis bugnas,ir prasideda.Neismanau ka daryti,kviesti meistra,ar nauja pirkti,gaila man jos...tokia gera masina,nors tyla nepasizymi.
Gal kas turejote panasia problema,ir is i kuri is cia isgirtu meistriuku geriau kreiptis.
Veiksmas Vilniuje 4u.gif

Vat ir as turiu problema:
Pradejo masina garsiai veikt,sesuo pasake guoliai pas tave pareja,kveskis meistra.Anyta patare meistreli Ceslova 865802657,skambinau,pasake atvaziuos vakare,neatvaziavo,nes tipo nespejo,pas klienta uztruko.Ir taip 3 dienas vis zadejo.Pagaliau atvaziavo,paziurejo ir sako,-pas jus asis susitrinusi,reikia vezti pas ji,nes vietoj nesutaisys,ir isvis detaliu uzsakyneti reikia.Po 3d.,atveze man skalbimo masina,pajunge paeme 300lt.Dirbo tyliau,bet pradejo is po apacios leist vandeni.Skambinu jam vel,ir dainele ta pati,vis nespeja.Dave man tel.nr. sitam forume mineto Ramuno.Atvaziavo,isarde,sako reikia nukalkint ir isvaziavo.Stovejo masina 4d isardyta.Atvaziavo,surinko paeme 40lt.Pirma kart skalbiau viskas buvo tvarkoj,o antra kart uzpyle man visa vonia(gerai pirmas aukstas,kaimynu rusys 100% uzpyltas,bet nesiskunde)As vel skambint Ramunui,tas iskart pasake nezinau kas ten pas jus yra,skambinkit Ceslovui.Tas su savo daina,as pas klienta,as isvaziaves,ir kas ten galejo atsitikti,as tik guolius pakeiciau(pasirodo ne asis).Vien zodziu nervu sugadinta tiek,kad verkt norisi ziurint i skalbianke.Vat taip ir skalbiu su skuduru po masina,nes neturiu tiek pinigu taisymui atiduoti.O dabar pradejo besukant trasket.Ryt turi ateiti Valerijus,jau motina paskambino,nes atsisakiau taisyti.Ziuresim ka jis ten padarys.
Atsakyti
QUOTE(jurgita0731 @ 2014 11 17, 15:26)
nors daug laiko praėjo nuo šio skelbimo, internete meistų ieškodama, būtten šia rekomendacija pasinaudojau ir nesigailiu--skambinau telefonu iš jūsų nurodyto puslapio http://www.smr.lt/?file=kop1.php
iškviečiau meistrą: vyrukas sutaisė mašiną tikrai  greit: išardė, nustatė gedimą (pakeitė variklio šepetėlius).  Atvyko tokiu laiku  kaip ir žadėjo---nuo skambučio per tris val.
thumbup.gif

Pabandysiu susisiekti, aciu mirksiukas.gif
Maniske irgi uzlinko 3 m nuo pirkimo praejo, nenori perskalauti ir ispilti vandeni:(
Atsakyti
Ka tik isleidau meistrus mirksiukas.gif dziaugiuos, per 5 min.viska sutvarke, nustate gedima thumbup.gif vau, einu plaut patalyne mirksiukas.gif
Rekomenduoju ir aciu mamytei, kuri taip pat rekomendavo 4u.gif
www.smr.lt
remontas@smr.lt
+370 671 49521
Gerai, kad ir pati pastebejau, ka skydelyje rode, kokius skaicius, masina protinga, pati paraso gedima mirksiukas.gif tai ir meistrui buvo viskas aisku rolleyes.gif
Atsakyti
Labai rekomenduoju meistrą KLAIPĖDOJE, radau interneto platybėse: www.kvieskmeistra.lt . Atvažiavo tą pačią dieną, apžiūrėjo, pakeitė kažkokią detalę ir mano mašiniukas vėl veikia! Ir davė garantiją. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neo @ 2011 10 19, 07:35)
Buvo vakar pas mus šis meistras, pasikrapštė maždaug 15 minučių ir sutvarkė už 50Lt. Kadangi gedimas buvo nesudėtingas, tai nežinau argerai sutvarkytų sudėtinga, bet man sutvarkė  gerai smile.gif


Jums pasiseke, o ,man sis meistras Valerij, nieko nepadare. "Pasikrapste" 5 min, sumokejau 150 lt ir viso gero. Po 2 skalbimu ta pati problema. Tik jau taip greitai Valerijus neatvaziavo pakartotinai, reikejo savaite skambint. Atvaziavo, apziurejo pasirodo dar viena bieda rado skalbyklei ir vel moket 160 lt. Tai buciau geriau nauja nusipirkus jei zinociau kad tiek pakloti reikes pinigeliu.
Atsakyti
Kas Kaune zino patikima meistra?
Atsakyti
GERAS SKALBIMO MAŠINŲ MESTRAS KAUNE .DIRBA MŪSŲ ĮMONĖJE , PATIKIMAS.PRAŠOME KONTAKTUS Į A.Ž .
Atsakyti