Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Aleksoto darželis-mokykla, Antanavos g. 17,

užsirašėm ir mes į šitą darželį nuo kito rugsėjo ax.gif paklausė į kokią grupę norit, tai ir nežinojau ką pasakyt doh.gif , tai paaiškino kokios yra, tada pasirinkom muzikinę g.gif dar sakė pasiskambint pavasary, kai bus formuojamos grupės tada viską suderinsim. Darželis visai neblogas atrodo unsure.gif Patarkit į kokią grupę geriausiai prašytis blush2.gif
Atsakyti
mano vyresnėlė lankė šį darželį nuo 3 metukų 4u.gif .Buvo vasarinis vaikas - teko eiti per visas grupes kai jas jungia. Niekur nebuvo bėdų, bet savos auklėtojos jai buvo geriausios. tik grupėj muštukas bernelis buvo tai jį net tėvai bardavo. schmoll.gif ir aš net bariau nes maniškei klūdavo. O jo mamai kas. Savas - gereusias. Tokiems vaikams ir tėvams viskas netinka - aukėtojos, šeimininkės, tėvai. O aš savo pupytę vėl leisiu čia jau užrašiau clap_1.gif
Atsakyti
Mes lankėm jį su vyresne dukra. Viskas puiku buvo bigsmile.gif . Kai tapom priešmokyklinukai į fondą rinkdavo po 5 lt. bet už visas smulkmenas atsiskaitydavo. Patys iš tų fondo pinigu ir pirkom tualetinį,mokslo reikmenis ir kitką. O darželio auklėtojos kurias žinau geros. O ypač mūsų 4u.gif
Atsakyti
Lankome šį darželį.Labai gailiuosi.Intensyviai iešmoke kito.Jau vien aplinka man žiauriai nepatinka, nesuprantu, juk darželis senas ir kasmet vis būtų galima kažką sutvarkyti, o čia totalus skurdas!Savo ausimis girdėjau, kaip kažkuri iš darbuotojų rėkė ant direktorės.Vadinasi, ne tik su ūkiškais reikalais, bet ir su kolektyvu nesusitvarko.Suprantu, kad aš labai kategoriška, ir tikrai negaliu sakyti, kad visos auklėtojos blogos, bet tokių tarybinių laikų darželio, net negalvojau, kad dar gali būti.Lankėme Žvangutį, tai tvarka superinė, darželis nuostabus, o rinkliavos buvo tikrai nedidelės, o už jas buvo tiek daug žaislų, įvairių priemonių priperkama.Darželio sienos ištapytos.Bent jau žinai kur pinigėliai keliauja.Gailiuosi, kad pasidaviau aplinkinių įkalbinėjimams leisti į Antanavos gatvėje esantį darželį.Ir dar, aš griežtai prieš mišrias grupes, jos tinka tikrai ne visiems vaikams.Dukra ėjo ne į mišrią grupę, tai su jais daug daugiau ir kryptingiau dirbama.Žodžiu, pustausi padus ir lekiu pakalbėti su savo buvusiom auklėtojom, gal ką patars.Sėkmės lankančioms šį darželį, o taip pat ir auklėtojoms, nes gaila ir jų, kai tokiomis sąlygomis dirba.
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2007 10 08, 11:13)
Lankome šį darželį.Labai gailiuosi.Intensyviai iešmoke kito.Jau vien aplinka man žiauriai nepatinka, nesuprantu, juk darželis senas ir kasmet vis būtų galima kažką sutvarkyti, o čia totalus skurdas!Savo ausimis girdėjau, kaip kažkuri iš darbuotojų rėkė ant direktorės.Vadinasi, ne tik su ūkiškais reikalais, bet ir su kolektyvu nesusitvarko.Suprantu, kad aš labai kategoriška, ir tikrai negaliu sakyti, kad visos auklėtojos blogos, bet tokių tarybinių laikų darželio, net negalvojau, kad dar gali būti.Lankėme Žvangutį, tai tvarka superinė, darželis nuostabus, o rinkliavos buvo tikrai nedidelės, o už jas buvo tiek daug žaislų, įvairių priemonių priperkama.Darželio sienos ištapytos.Bent jau žinai kur pinigėliai keliauja.Gailiuosi, kad pasidaviau aplinkinių įkalbinėjimams leisti į Antanavos gatvėje esantį darželį.Ir dar, aš griežtai prieš mišrias grupes, jos tinka tikrai ne visiems vaikams.Dukra ėjo ne į mišrią grupę, tai su jais daug daugiau ir kryptingiau dirbama.Žodžiu, pustausi padus ir lekiu pakalbėti su savo buvusiom auklėtojom, gal ką patars.Sėkmės lankančioms šį darželį, o taip pat ir auklėtojoms, nes gaila ir jų, kai tokiomis sąlygomis dirba.

O ką reiškia mišri grupė g.gif
Atsakyti
QUOTE(liuoga @ 2007 10 08, 13:23)
O ką reiškia mišri grupė  g.gif

Kai vienoje grupėje skirtingo amžiaus vaikai.Kai kam labai tinka ir patinka.Deja ne visiems.
Atsakyti
tiesą sakant man irgi nelabai prie širdies mišri grupė blush2.gif bet manau vistiek nors keli bendraamžiai bus, o šešiamečiai jau visi į paruošiamą grupę eina, tai ten jau bus visi vienodo amžiaus.
Paskaičiau Cobrytės atsiliepimą ir galvoju, ar gerai padariau, kad į tą darželį užrašiau g.gif , gal jau kito ieškot unsure.gif
Atsakyti
Užsirašykit arba bent apsilankykit 36-ajam vaikų darželyje mirksiukas.gif Aš gyvenu nuo pat gimimo Aleksote, todėl ir nuomonių apie vieną ar kitą darželį esu prisiklausius atitinkamai.
Maniškė lanko būtent 36 darželį ir aš esu labai patenkinta, ypač tuo, kad darželis mažas, visi, auklėtojos, direktorė, vienas kitą pažįsta, bendravimas betarpiškas, auklėtojos, mano nuomone, geros.
Saviškės, iš tiesų, net nesvarsčiau, ar leisti į aleksoto darželį-mokyklą, ar į tą, į kurį dabar einam. Labiau buvo svarstoma, ar į dabartinį, ar į kokį netoliese darbo.
Nesigailiu, kad pasirinkau 36 darželį.
jis yra prie Aleksoto funikulieriaus.
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2007 10 15, 12:23)
tiesą sakant man irgi nelabai prie širdies mišri grupė  blush2.gif  bet manau vistiek nors keli bendraamžiai bus, o šešiamečiai jau visi į paruošiamą grupę eina, tai ten jau bus visi vienodo amžiaus.
Paskaičiau Cobrytės atsiliepimą ir galvoju, ar gerai padariau, kad į tą darželį užrašiau  g.gif , gal jau kito ieškot  unsure.gif

O kam, jei vaikui tinka ir dar kokį draugą randa, tai tada viskas OK.Tik patarčiau stebėti vaiką, ar su juo pakankamai užsiima, nes mano manymu, darželyje vaikas ne tik prižiūrimas turi būti, bet ir užsiimama su juo pakankamai.Mums pats darželis labai nepatiko, o ir auklėtojoms mūsų berniukas netiko.Išėjau ir nesigailiu ir kitiems šio darželio nerekomenduočiau, jei asmeniškai manęs klaustų, tikrai ne iš geriausių.Tik nenoriu kitų šio darželio auklėtojų įžeisti, nes girdėjau tikrai neblogų yra.
Dėl 36 darželio, tai kiek girdėjau, labai didelės grupės.Ai koks skirtumas, aš ir pavežioti galiu, tik vat jaučiu dabar kur nors patekti bus problema doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobrytė: 15 spalio 2007 - 10:45
QUOTE(katuka @ 2007 10 15, 11:37)
Užsirašykit arba bent apsilankykit 36-ajam vaikų darželyje  mirksiukas.gif

o ten didelė eilė? prieš kiek maždaug laiko reikia užsirašyti, mes planuojam į darželį nuo 2008 rugsėjo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobrytė @ 2007 10 15, 11:41)
O kam, jei vaikui tinka ir dar kokį draugą randa, tai tada viskas OK.Tik patarčiau stebėti vaiką, ar su juo pakankamai užsiima, nes mano manymu, darželyje vaikas ne tik prižiūrimas turi būti, bet ir užsiimama su juo pakankamai.Mums pats darželis labai nepatiko, o ir auklėtojoms mūsų berniukas netiko.Išėjau ir nesigailiu ir kitiems šio darželio nerekomenduočiau, jei asmeniškai manęs klaustų, tikrai ne iš geriausių.Tik nenoriu kitų šio darželio auklėtojų įžeisti, nes girdėjau tikrai neblogų yra.

mes dar tik ruošiamės eiti, todėl ir baugu viskas unsure.gif kaip mažei bus tiks - netiks tos mišrios grupės. Auklėtojoms turėtų būti sunku su visais vieodai užsiimti kai mažiukų lavinimo poreikiai vienoki, didesnių jau kitoki g.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2007 10 15, 11:42)
o ten didelė eilė? prieš kiek maždaug laiko reikia užsirašyti, mes planuojam į darželį nuo 2008 rugsėjo  ax.gif

Nežinau, aš užsirašiau gan anksti, tai mus visai be problemų priėmė. O šiaip gi nuvažiuokit ar pasiskambinkit ir pasiklausit viską.
Tel. turėtų būti 391404, direktorė Irena 4u.gif
Sėkmės 4u.gif

Cobryte, nėra labai didelės grupės, iš tiesų nežinau, kaip didžiukų, bet pas mažiukus, viskas normaliai, tikrai nėra labai daug vaikų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuka: 15 spalio 2007 - 10:50
vis paziuriu ka raso apie musu aukletojas ax.gif vis noriu uzeit padekot 4u.gif
geru dienu perduot smile.gif nespeju g.gif
jurate ir jolita, bukit laimingos 4u.gif geros, nosirzios 4u.gif su sventem smile.gif
Atsakyti