Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Aleksoto darželis-mokykla, Antanavos g. 17,

o lopselio grupe yra?
Atsakyti
QUOTE(Lince J @ 2008 02 04, 13:43)
o lopselio grupe yra?

Šiandien kaip tik kalbėjau su viena mama, sakė, kad tik nuo 3 metų vaikus priima ten.
Atsakyti
Labai norėčiau išgirsti nuomonę apie Aleksoto darželio grupes, kuri geriausia trimečiui.
Galvojame nuo rudens lankyti šešta grupę (Auklėtoja Inga, atrodo gera), bet sąlygos vaikams pasirodė šiaip sau: lovos tarybinės, vienas kambarys, tualetas prastas, žodžiu ne kokios sąlygos.
Laukiu atsiliepimų.
Atsakyti
gal lankote montessori grupe? mes keliaujame į šį darželį nuo rudens.
Atsakyti
Mano drauges abu vikuciai- berniukai lanko si darzeli, ji patenkinta, siulo ir man nueiti uzsirasyti i eile, nors mano mazei dar tik 3 menesiai, sako didele eile. Bet reiks nueiti apziureti ten viska paciai, nes is pasakojimu nekazka atrodo. O man tai arti, patogu butu.
Atsakyti
Gal kas jau pradejot lankyt nuo rugsejo? Kokie ispudziai ax.gif
Atsakyti
Mamytės, kurių vaikučiai lanko šį darželį, atsiliepkit. Labai norisi išgirsti Jūsų nuomonę.
Ar tiesa, kad naikina mokyklą ir daro tik darželį? Galbūt tikrai atsiras daugiau vietų mažiukams? Mūsų vaikui dar nėra 3 (gimtadienis prieš pat Kalėdas), ar priimtų jį į šį darželį?
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2008 10 02, 11:52)
Mamytės, kurių vaikučiai lanko šį darželį, atsiliepkit. Labai norisi išgirsti Jūsų nuomonę.
Ar tiesa, kad naikina mokyklą ir daro tik darželį? Galbūt tikrai atsiras daugiau vietų mažiukams? Mūsų vaikui dar nėra 3 (gimtadienis prieš pat Kalėdas), ar priimtų jį į šį darželį?

Tam darzely yra laisvu vietu ir manau kad tikrai priimtu kad ir nera 3 metu, nes visos grupes misrios ir grupese tikrai yra vaiku kuriems dar tik po 2,5 m. ir pan. 4u.gif Nuvaziuokit pasikalbekit su vedeja ir manau gausit vieta. Mes be jokiu kysiu pradejom lankyt, bet mums jau 3 yra 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Kite, už atsakymą. O kaip sekasi naujam darželinukui? Ar patinka darželyje? Kaip Tau pačiai įspūdis? Apšviesk truputį. Vis ramiau, kai bent kiek informacijos turi apie tuos namus, kuriems patiki savo brangiausią turtą beveik visai dienai...
Atsakyti
Maniškiui tai labai patinka daržely, bet dar tik savaite kaip lankom. Ir šiaip pats darzelis man nieko pasirode, nors aš jų nedaug mačius blush2.gif Pirmom dienom name gasdino mišrios grupės, bet jau apsipratau ax.gif , na kol kas visai patenkinta, kaip bus toliau pamatysim. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kite @ 2008 10 02, 13:55)
Maniškiui tai labai patinka daržely, bet dar tik savaite kaip lankom. Ir šiaip pats darzelis man nieko pasirode, nors aš jų nedaug mačius  blush2.gif Pirmom dienom name gasdino mišrios grupės, bet jau apsipratau  ax.gif , na kol kas visai patenkinta, kaip bus toliau pamatysim.  smile.gif



Sveikos mamytes, gal kas turite daugiau info apie ši darželį
labai domina kokios aukletojos ten dirba? Ar vykdoma kokia veikla? ar neziurimas televizoroius visa diena kaip kituose darzeliuose? Gal vaikuciai papasakoja kurie ilgiau lanko?
Atsakyti
Labai norėtųsi išgirsti "šviežių" įspūdžių apie šį darželį: kaip vaikai jaučiasi mišriose grupėse, ar personalas geranoriškas, ar tenkina maitinimas ir t.t.
Prieš kelias dienas buvau nuvažiavusi į šį darželį. Susitarėm, kad nuo lapkričio 4 d. pradėsim leisti ten sūnų. Šiek tiek nerimauju ir noriu pasiruošti tam.
Su vedėja nieko konkrečiai neaptarėm - sakė skirs į tą grupę, kurioje tuo metu bus laisvų vietų. Apie Montesori grupes net kalbėti nenorėjo - jos perpildytos ir dar didžiulės eilės laukiančiųjų. Patarė tik pasiimti laisvą savaitę, kad galėtume vaiką pradžioje pasiimti po kelių valandų ar pusdienio. Dar psiūlė prieš kokią savaitę pradėti girdyti valerijonus. Jei atvirai, man toks pasiūlymas nelabai... Norėčiau, kad vaikas jaustųsi ramus ir saugus dėl to, kad jį supa geri ir nuoširdūs žmonės, o ne dėl vaistų poveikio. Ir nieko nesakė, ką reikia turėti tą pirmą dieną - tapkutes, gal kokius asmeninius indus, rankšluostėlį ir pan.
Atsakyti