Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Aleksoto darželis-mokykla, Antanavos g. 17,

QUOTE(AGI @ 2008 10 16, 09:52)
Labai norėtųsi išgirsti "šviežių" įspūdžių apie šį darželį: kaip vaikai jaučiasi mišriose grupėse, ar personalas geranoriškas, ar tenkina maitinimas ir t.t.
Prieš kelias dienas buvau nuvažiavusi į šį darželį. Susitarėm, kad nuo lapkričio 4 d. pradėsim leisti ten sūnų. Šiek tiek nerimauju ir noriu pasiruošti tam.
Su vedėja nieko konkrečiai neaptarėm - sakė skirs į tą grupę, kurioje tuo metu bus laisvų vietų. Apie Montesori grupes net kalbėti nenorėjo - jos perpildytos ir dar didžiulės eilės laukiančiųjų. Patarė tik pasiimti laisvą savaitę, kad galėtume vaiką pradžioje pasiimti po kelių valandų ar pusdienio. Dar psiūlė prieš kokią savaitę pradėti girdyti valerijonus. Jei atvirai, man toks pasiūlymas nelabai... Norėčiau, kad vaikas jaustųsi ramus ir saugus dėl to, kad jį supa geri ir nuoširdūs žmonės, o ne dėl vaistų poveikio. Ir nieko nesakė, ką reikia turėti tą pirmą dieną - tapkutes, gal kokius asmeninius indus, rankšluostėlį ir pan.

blink.gif blink.gif
net nebandyciau vaiko vaistais girdyt schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 16 spalio 2008 - 09:07
QUOTE(rds @ 2008 10 16, 10:05)
blink.gif  blink.gif 
net nebandyciau vaiko vaistais girdyt  schmoll.gif

Aš irgi laikausi tokios nuomonės. Verčiau mėginsiu su vaiku kalbėtis, aiškinti jam. O paskui bus matyti, kas ir kaip. Juk skiriasi ir vaikai, ir aplinka, į kurią jie papuola, ir pati situacija.
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2008 10 02, 12:52)
Mamytės, kurių vaikučiai lanko šį darželį, atsiliepkit. Labai norisi išgirsti Jūsų nuomonę.
Ar tiesa, kad naikina mokyklą ir daro tik darželį? Galbūt tikrai atsiras daugiau vietų mažiukams? Mūsų vaikui dar nėra 3 (gimtadienis prieš pat Kalėdas), ar priimtų jį į šį darželį?

as girdejau kad bus panaikinta mokykla ir bus atidarytos kelios grupes lopselinukams nuo kito rudens.
Atsakyti
Įdomu, kaip ten su ta grupių "specializacija" - etnografinė, muzikin ė ir t.t. Pakomentuokit, prašau.
Atsakyti
Siandien buvome uzsuke tai galima pasirinkti i kokia grupe nori: dailes, muzikos, sporto, montesori. Nezinau ar yra dar daugiau grupiu. Apie lopseli nieko neminejo, kad bus. Uzrase mus tik i darzeli nuo 2010 metu.
Atsakyti
O kiek iš viso grupių yra šiame darželyje? Pirmas įspūdis, kad jis gana didelis, toks "konvejerinis".
Man taip norisi išgirsti "gyvą" nuomonę iš dabartinio šio darželio darželinuko tėvų, kad vėl drįstu kelti temą į viršų ir tikėtis, kad ją pastebės daugiau mamų.
Atsakyti
Mes, galima sakyti, esam šio darželio "šviežiena".
Aš net neabejodama pasirinkau jį, nes pati buvau jo viena pirmųjų auklėtinių biggrin.gif Mano asmeniniai atsiminimai superiniai. Sesuo ten irgi buvo ir mokyklą tą pradinę baigė. Apie jos uždarymą tik kalbos sklando - kiek jos realios klausimas, nes direktorė į smulkmenas nesileido.
Aplinka paprasta, bet visur švaru. Langai pakeisti. Šilta, tvarkinga. Nuo to kaip greit vaikas "įsivažiuos" priklauso daug veiksnių... Ta pati gera auklėtoja vienam laaabai gera, kitam netinka - juk žmonių biolaukai gali nesutapti mirksiukas.gif
Į šį darželį visi labai stengiasi papulti, nes rekomendacijos geros.
Aš juo patenkinta.
Atsakyti
Užsirašėm ir mes neseniai į šį darželį nuo 2010 m.ž. Direktorė nepatiko visiškai, na bet ne su ja vaikas bus, svarbiausia, kad gautume gerą auklėtoją wink.gif
Atsakyti
Mes irgi vaikstom i si darzeli, dar tik pora menesiu, viskas dar nauja...
Siaip darzelis tai tikrai tvarkingas ir svarus. Prabangos nereikia noreti, gi ne privatus ir nekainuoja menesiui pora tukstanciu. Nepatinka tik, kad bobules is gretimu daugiauksciu savo suniukus kartais po darzelio teritorija vedzioja. Nors kiemsarge saziningai kiekviena ryta ir su sluota ir su grebliu lauke darbuojasi (savo akimis ne karta maciau), bet mums jau du kartus "pasiseke" i suniuko kaka ilipti. Aisku, cia ne darzelio kalte, o tu zmoniu, kurie leidzia savo augintiniams dergti kur papuola, bet sakiau, neduok die pamatysiu kokia zmogysta su pavadeliu... gun_bandana.gif bash.gif
Aukletojos kaip visur. Zmones kaip zmones. Draugiskus santykius reikia palaikyti. Zodziu, diplomatija...
O savo maziaus jokiais vaistukais negirdziau, tiesiog pirma savaite budavom iki pietu kartu, gal aukletojom tas ir nepatiko, bet po savaites apsiprate buvom abu. Aisku sunku savo brangenybe palikti nezinomoje vietoje, nepazistamiems zmonems, aukletojos gi ne mociutes, bet jei jau syki apsisprendem lankyti darzeli tai... Man daug baisiau visokios epidemijos a la vejaraupiai ar virusiniai meningitai... brrr...
Atsakyti
Ačiū, mamos, kad atsiliepėt. Ką gi, nuo kitos savaitės ir mes būsim "šviežiena". Aš vis dar neapsisprendžiu, ar geriau pirmomis dienomis kartu su vaiku būti, ar palikti jį trumpesniam laikui. Manau, kad spręsiu vietoje, gal kartu su auklėtoja. Labai tikiuosi, kad pavyks.
O dėl ligų - čia jau nieko negalim įtakoti. Aišku, labai norėtųsi, kad į darželį visos vestume tik sveikus vaikučius, kad kitų neužkrėstume. Bet kažin, ar tai pasiekiamas idealas. Kita vertus, ne tik darželyje, bet ir bet kur gatvėje galima pasigauti virusą. Aš irgi labai bijau dėl ligų. Belieka tikėtis, kad jo imunitetas jau šiek tiek sustiprėjęs...
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Mes ruosiames gyventi Dobilu gatvej.Turiu du vaikucius:vienas lanko mokykla,o kitas darzeli.Gal Galite pasakyti koks artimiausias darzelis ir mokykla yra nuo Dobilu gatves?Visiskai nesusigaudau blush2.gif Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Palikau savo mažių pirmą kartą kelioms valandoms. Jį paskyrė į aštuntą grupę. Na, prisipažinsiu, įsivaizdavau viską šiek tiek kitaip. Maniau, kad auklėtoja bent šiek tiek pasidomės vaiku, paklausinės apie jį. Deja, apart vardo daugiau nieko nereikėjo... Ir paprašė, kad greičiau išeičiau, nes pas juos ateina kitos grupės stebėti auklėtojų darbo. Na, tikiuosi, kad čia tik tokia situacija pasitaikė. Gal sugrįžus pasiimti vaiko viskas bus kitaip... Labai viliuosi.
O vaikas, tai kaip laukinis nuskuodė į grupę, pripuolė prie žaislų ir nekreipė į mane jokio dėmesio. Išeinant padarė "ate" ir viskas. Tik bijau, kad taip nesitęs ilgai...
Gal atsilieps kuri mamytė, kurios vaikutis eina į aštuntą grupę?
Atsakyti