Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

Pasejau siandien Pekino kopustus - pernai tokie visai nieko isaugo smile.gif Dar krapu pasejau, kad ziemai galeciau uzsaldyti, sulteniu ir cikoriniu salotu.
Kazi rugstynes kitam pavasariui is rudenio galima paseti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 06, 22:58)
Pasejau siandien Pekino kopustus - pernai tokie visai nieko isaugo smile.gif  Dar krapu pasejau, kad ziemai galeciau uzsaldyti, sulteniu ir cikoriniu salotu.
Kazi rugstynes kitam pavasariui is rudenio galima paseti? g.gif

O kaip tu augini Pekino kopūstus, kada juos nupjausi? Ar sėklytes pasėjai, ar daigelius pasodinai g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 08 06, 21:44)
Va va , aš ir juos žiauriai mėgstu, šeimyna tai nea, bet kad mažos tos galvikės pas mane - jokios naudos, o pats augalas didelis ir gražus.Reiškia kažkas negerai ir nepatinka jam , kad galvos mažos  g.gif  . Nebesodinsiu tikraiusiai, o tiek dėjau vilčių į juos, nes skaičiau, kad lengviausiai auginams ir še tau  verysad.gif

Va, šiandien nupjoviau keletą šoninių galvyčių (pagrindines buvau nupjovus prieš porą savaičių ir užšaldžiau)
Virsim trintą brokolių sriubą smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 06, 22:58)
Kazi rugstynes kitam pavasariui is rudenio galima paseti? g.gif

Galima juk rūgštynės daugiametės.Aš svogūnus nuroviau,laiškai jau visai belekokie likę buvo,tai kad nepradėtų pūti ir nuroviau.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 08 07, 08:40)
O kaip tu augini Pekino kopūstus, kada juos nupjausi? Ar sėklytes pasėjai, ar daigelius pasodinai  g.gif ?


As pernai pirma karta juos auginau, sejau liepos pab., o galutinai nuskyniau atrodo spalio pab. g.gif Siemet pasejau kiek veliau, nes karsta, o jiems karscio nereikia, jie suka galvas kai salta. Pernai jie uzaugi, zinoma, ne tokie kaip parduotuviniai, o buvo nedideles galvutes. Naudojau ir nesusisukusius ju lapus salotoms, balandeliams, sriubai smile.gif

Reikes rugstynes paseti - pavasari man ju poreikis buna, o paskui nebevalgau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 07 rugpjūčio 2010 - 14:20
mergytės, patarkit ką iš kopūstų žiemai būt galima pasidaryti? Auginau 4 galvas ir visos sutrūko doh.gif doh.gif Tai sakau nors žiemai gal kas išeitų?? g.gif

Aš tik žirnukus daigintus pasėjau. Reiks dar krapų pasėt. O iki pekino kopūsų sėklų niekaip nenuvažiuoju - reik sėklų parduotuvėj jų sėklų ieškot...
Atsakyti
sveikos, ziurekit, kazkaip praleidau pokalbius, kaip auga pas jus baklazanai?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 08 04, 07:44)
bet kopūstai atšaldyti tokie pavandeniavę būna.......

na kad ne nes ziema tiesiai i sriuba kulniuja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 07, 15:20)
As pernai pirma karta juos auginau, sejau liepos pab., o galutinai nuskyniau atrodo spalio pab. g.gif  Siemet pasejau kiek veliau, nes karsta, o jiems karscio nereikia, jie suka galvas kai salta. Pernai jie uzaugi, zinoma, ne tokie kaip parduotuviniai, o buvo nedideles galvutes. Naudojau ir nesusisukusius ju lapus salotoms, balandeliams, sriubai smile.gif

Reikes rugstynes paseti - pavasari man ju poreikis buna, o paskui nebevalgau.

Manau, kad tikrai skanu, nors ir lapai jų 4u.gif
Jau gal būtų vėlai man sėti, nes dar sėklų neturiu.... Pasėjau rudeniui dar krapų ir ridikėlių. Ant ridikėlių, kai taip karšta, kasdien šalto vandens užpilu - tada geri užauga, nesukirmiję, dideliais bumbuliukais ax.gif
Atsakyti
Mergytės, sakykit, o ar bandėt kuri šaldyti pvz. bazilikus, šalavijus ir kt. prieskonines žoleles? Šaldyti krapai ir petražolės man super, tai sakau, gal ir kitų pabandyti pasišaldyti???
Atsakyti
QUOTE(raganiukstiene @ 2010 08 07, 18:36)
sveikos, ziurekit, kazkaip praleidau pokalbius, kaip auga pas jus baklazanai?


pas mane galu gale auga thumbup.gif Taip nervinausi, kad nemezga, bet dabar jau koks 30 vaisiu uzmegztu kabo. Kiekviena diena einu pavepsot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2010 08 11, 13:24)
Mergytės, sakykit, o ar bandėt kuri šaldyti pvz. bazilikus, šalavijus ir kt. prieskonines žoleles?

Aš vakar su blenderiu žalius bazilikus sutryniau ir užsišaldžiau.
Atsakyti