Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(saintlina @ 2010 10 04, 10:35)
patarkit, kur nusipirkt zieminiu lietuvisku cesnaku. Visur atveztiniai.. turgely, kiek maciau, irgi  doh.gif

O morkas pernai sejom rudeni - pavasari nei vienas daigelis nesiteike pasirodyt.



g.gif jooo na as pabandysiu palauksiu dar sike tiek ir susesiu ziuresim gal kas islys, nes vistiek pas mane darze neauga morkos pavasari setos tokie kaip siuliukai isauga kreivos sleivos, zinia joms reikia lengvos zemes o pas mane priemolis smile.gif bet pabandyti galima ....
Atsakyti
pabandykit, zinoma. Nepabandes nesuzinosi smile.gif
Vasara pas mus siaip morku derlius buna pavyzdinis. O va is rudens nieko nesigavo, siemet net nebandysiu.
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2010 10 04, 10:30)
Mes jau antri metai sodinam cesnakus, nu niekaip neuzauga normalaus dydzio, vis maziukai, ir mesleliu laistom, ir mylim, gal turit kokiu auginimo paslapciu ir galit pasidalinti? Pamenu pas mociute tie cesnakai, kaip kumstis budavo, tik va jau paklaust nebegaliu....


kl kokia zeme? pas mus kieta zeme, siek tiek rugsti, bet auga. sakyciau figos dydzio, bet pati skiltele buna didele, ar nuskabot ziedus? kai tik jie pradeda augti(ziedus skabom tada kai jie islenda ir buna pasiraite smile.gif )?


QUOTE(georgiana @ 2010 10 04, 10:42)


sakyciau zeme sumaisyti su kompostu. o komposto palikti ir kitiem augaliukams, kodel tik 1?? mirksiukas.gif o morkos nzn jei jos persala tai supuna, gali ir neisilaikyti.
Atsakyti
[quote=raganiukstiene,2010 10 04, 11:09]
kl kokia zeme? pas mus kieta zeme, siek tiek rugsti, bet auga. sakyciau figos dydzio, bet pati skiltele buna didele, ar nuskabot ziedus? kai tik jie pradeda augti(ziedus skabom tada kai jie islenda ir buna pasiraite smile.gif )?
Na pa mus priemolis, gal irgi siek tiek rugsti, nes asiukliai auga, bet vis pelenais barstau, o ziedus skabom kai islendda, gal per anksti?

Kazkaip tevukas sako, kad atkasinet vasara reikia, nu nzn?
Atsakyti
[quote=ievakata,2010 10 04, 12:35]
[quote=raganiukstiene,2010 10 04, 11:09]
kl kokia zeme? pas mus kieta zeme, siek tiek rugsti, bet auga. sakyciau figos dydzio, bet pati skiltele buna didele, ar nuskabot ziedus? kai tik jie pradeda augti(ziedus skabom tada kai jie islenda ir buna pasiraite smile.gif )?
Na pa mus priemolis, gal irgi siek tiek rugsti, nes asiukliai auga, bet vis pelenais barstau, o ziedus skabom kai islendda, gal per anksti?

Kazkaip tevukas sako, kad atkasinet vasara reikia, nu nzn?
[/quote]

svogunus atkasineja, tai jau tikrai, porus uzkasineja smile.gif , o cesnakai lieka savo vietoje, gal per anksti nuskini bet sunku pasakyti, o siaip keiciat vieta darzioviu auginimo?
Atsakyti
QUOTE(raganiukstiene @ 2010 10 04, 11:50)
svogunus atkasineja, tai jau tikrai, porus uzkasineja smile.gif , o cesnakai lieka savo vietoje, gal per anksti nuskini bet sunku pasakyti, o siaip keiciat vieta darzioviu auginimo?

Va sito nedarem praetais metais sodinom i ta pacia vieta, siemet jau tiksliai keisiu, i nelabai sudygusiu morku vieta sodinsiu
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 04, 10:35)
patarkit, kur nusipirkt zieminiu lietuvisku cesnaku. Visur atveztiniai.. turgely, kiek maciau, irgi  doh.gif

pora galviciu zieminiu cesnaku pirkau musu virsuliskiu turgelyje.ten viena babtia pastoviai priekiauja.o pavasari pirkau seskines turgelyje. 4u.gif
Atsakyti
Nu dėl to roundapo tai jei varputis išdyges o burokeliai ne tai gali purksti, o burokai gali ir ant rytojaus islyst ir nieko jiem neatsitiktų, nes issigaruoja viskas, veikia tik tai kas papuola ant augalo....
O dvi savaites veikia tai reiškia kad augalas zusta per dvi savaites gaves roundapo....
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 10 04, 17:06)
Nu dėl to roundapo tai jei varputis išdyges o burokeliai ne tai gali purksti, o burokai gali ir ant rytojaus islyst ir nieko jiem neatsitiktų, nes issigaruoja viskas, veikia tik tai kas papuola ant augalo....
O dvi savaites veikia tai reiškia kad augalas zusta per dvi savaites gaves roundapo....

Cha mūsų kaimynas taip nusipurškė ir ką gavo viską atsėti iš naujo,o išdygę jam niekas nebuvo kad ant augalų kliūtų.Manau jei išgaruotų tai ir augalus tiek teveiktų,kliūna ir ant žemės.
Atsakyti
paneles,ar kas uzsiiminejate su daugiagalviais svogunais?ar jie auginami del laisku ar del galvuciu?nes mano tai isaugo tik iki sejinuko didzio blink.gif nors kiek atsimenu ju galvos buna daug didesnes g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2010 10 05, 09:26)
paneles,ar kas uzsiiminejate su daugiagalviais svogunais?ar jie auginami del laisku ar del galvuciu?nes mano tai isaugo tik iki sejinuko didzio blink.gif nors kiek atsimenu ju galvos buna daug didesnes g.gif

Ir pas mane tas pats. Turiu daug seklu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2010 10 05, 08:26)
paneles,ar kas uzsiiminejate su daugiagalviais svogunais?ar jie auginami del laisku ar del galvuciu?nes mano tai isaugo tik iki sejinuko didzio blink.gif nors kiek atsimenu ju galvos buna daug didesnes g.gif


mes visą gyvenimą tokius auginam. Mamos patys mėgstamiausi (aš kai svogūnų išvis nevalgau, tai man tik kad pažiūrėti gražu biggrin.gif ).
Šiaip užauga tikrai labai dideli, bet šiemet buvo mažesni nei visad.
Atsakyti