Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(IngridaB @ 2010 07 12, 16:15)
O tai geriau decis????? g.gif

taip, jei laikomasi instrukcijų cool.gif

QUOTE(a4ra @ 2010 07 13, 11:44)
Egliu sakom apdek apie agurku lysve, neprieis sraiges.

per aštrius konkorėžius ir ant pušaičių anos užsikerėblina. Mitas čia su tais aštriais dalykėliais. Efektyviausia rinkti ir granules periodiškai pilti.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 07 12, 16:15)
O tai geriau decis????? g.gif


Bandyciau visaip isvengt bet kokios chemijos. Bet jeigu jau neisvengiama, tai geriau decis. Jis po kiek laiko issivaiksto, na bent jau taip raso. O siaip nuo tokiu sliauzojanciu ir spragiu man visai neemazalis padejo. Fairio tikrai niekada nedeciau ant valgomu augalu, baisi chemija, as juo net indus bijau plaut, ir jis ilgai nesuyra, o gal ir niekad nesuyra. Gal dar galima cocacola pabandyt, sako nuo visko tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 07 14, 01:18)
mociute taip daug metu augindavo. iki 1-1,2 m aukscio genedavo sonines sakas, o paskui virs to aukscio leisdavo soninems sakoms augti ir paleisdavo jas leistis i apacia.


dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klomba @ 2010 07 14, 13:28)
Bandyciau visaip isvengt bet kokios chemijos. Bet jeigu jau neisvengiama, tai geriau decis. Jis po kiek laiko issivaiksto, na bent jau taip raso. O siaip nuo tokiu sliauzojanciu ir spragiu man visai neemazalis padejo. Fairio tikrai niekada nedeciau ant valgomu augalu, baisi chemija, as juo net indus bijau plaut, ir jis ilgai nesuyra, o gal ir niekad nesuyra. Gal dar galima cocacola pabandyt, sako nuo visko tinka smile.gif


As pasidalinsiu savo patirtim. pasiskaicius is forumo, kad tinka Fairy, as pabandziau kita plovikli Amway Loc ( naturalus ir bla bla bla, bet cia atskira tema), ilasinau i 0,5 ir nupusrskiau brokolius, kuriuos kazkas ede, tame tarpe ir sraiges, ir rozes, zodziu praejau visur kur buvo pagrauzta ir ka super efektas.
Atsakyti
O ka daryti su morku maru. Sukasi viduriukas ir morkos nebeauga doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 14 liepos 2010 - 20:48
O jei aš korolado vabalus nupurkščiau coca cola, kaži kas būtų g.gif Baisiai jie man šlykštūs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 07 14, 10:58)
taip, jei laikomasi instrukcijų  cool.gif


O kokios instrukcijos? ant to lapelio neradau parasyta su kiek vandens atskiesti...
Atsakyti
QUOTE(Natalėja @ 2010 07 15, 08:27)
O jei aš korolado vabalus nupurkščiau coca cola, kaži kas būtų  g.gif Baisiai jie man šlykštūs  doh.gif



Mes bandėm ,nors kitą dieną buvo tos lervos tokios lyg susitraukusios ir atrodė kad nukris, bet po kelių dienų teko purkšt su deciu. Vieną lysvės galą palikau nepurkštą, nes jau valgom bulvytes, tai atrodo nekaip, jau baigia vabalai lapus nugraušt.
Atsakyti
Merginos, pagalvojau, kad visai gal reikalinga butu tokia tema:

Vaisiu/darzoviu pertekliaus turgelis

Man paciai kai ko nesiseka uzauginti, noreciau rudeniop isigyti, tai kodel gi nepabandzius padaryti to Supermamoje?
Atsakyti
Sveikos darzininkes smile.gif
matau, kad kai pas jus derlius auga, pas mane dar tik dygsta biggrin.gif turiu beda, tiksliau nezinau ar tai beda, bet siandien atejus i darza nusterau, nes visos lysves aplipusios skruzdelem ir tokiais juodas i skruzdes panasiais didesniais vabaliukais doh.gif (arba didesnem skruzdelem, nelabai skiriu as jas blush2.gif ). Tai dabar galvoju ar jos man nieko bloga nepadarys? o jei kenkia kaip isnaikinti, nepakenkiant augaliukams?
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2010 07 15, 15:18)
O kokios instrukcijos?  ant to lapelio neradau parasyta su kiek vandens atskiesti...

aš tai randu - 4ml/10L vandens. Tik į instrukcijas įeina dar ir purškimų skaičius, ką ir kaip veikia, bei karencijos laikas.
Atsakyti
QUOTE(opyte @ 2010 07 15, 21:22)
Sveikos darzininkes smile.gif
matau, kad kai pas jus derlius auga, pas mane dar tik dygsta  biggrin.gif turiu beda, tiksliau nezinau ar tai beda, bet siandien atejus i darza nusterau, nes visos lysves aplipusios skruzdelem ir tokiais juodas i skruzdes panasiais didesniais vabaliukais  doh.gif  (arba didesnem skruzdelem, nelabai skiriu as jas  blush2.gif ). Tai dabar galvoju ar jos man nieko bloga nepadarys? o jei kenkia kaip isnaikinti, nepakenkiant augaliukams?


Jeigu ant augalu eina skruzdeles reiskia juos uzpuole amarai. Arba jos ten isirenge didelyyy skruzdelyna smile.gif
Papildyta:
QUOTE(laurindre @ 2010 07 14, 21:47)
O ka daryti su morku maru. Sukasi viduriukas ir morkos nebeauga doh.gif


kas cia per maras smile.gif
Atsakyti