Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(Vyckaju @ 2010 07 16, 14:37)
Jeigu ant augalu eina skruzdeles reiskia juos uzpuole amarai. Arba jos ten isirenge didelyyy skruzdelyna smile.gif
Papildyta:
kas cia per maras smile.gif

Nezinau ,kas tai per liga, pati net pamaciusi nebuciau. Sena augintoja man parode g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 07 16, 15:25)
Nezinau ,kas tai per liga, pati net pamaciusi nebuciau. Sena augintoja man parode g.gif

ne, apie morkų marą taip pat pirmą kartą girdžiu. Gal vistik ten kenkėjai savo darbą dirbą, o ne ligos puola. Apžiūrėt reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 07 16, 15:48)
ne, apie morkų marą taip pat pirmą kartą girdžiu. Gal vistik ten kenkėjai savo darbą dirbą, o ne ligos puola. Apžiūrėt reikia  rolleyes.gif

Tai gal ten tokie amarai ant morku. Susisukes visas lapeliu viduriukas, gal ne taip isgirdau blush2.gif
Atsakyti
Labutis merginos, gal kuri zino ka darydi su pailgom kopusto galvom(panasios i trikampio forma). Graziai auga bet galvas suka issisketriojanciai. As kaikurias kaip eksperimenta graziai susukau ir surisau, o kitas palikau kaip yra, bet viska sodinu pirmi metai tai nezinau kaip istiesu reiketu daryti, kad butu grazios kopustu galvos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(murkavt9 @ 2010 07 17, 02:40)
Labutis merginos, gal kuri zino ka darydi su pailgom kopusto galvom(panasios i trikampio forma).

Tai gal paskui gražiai bus susukta? Pas mane iš pradžių ir ankstyvi pailgas suko, o paskui jau kietos, gražios gavosi.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 07 17, 03:50)
Tai gal paskui gražiai bus susukta? Pas mane iš pradžių ir ankstyvi pailgas suko, o paskui jau kietos, gražios gavosi.

O tai nereikia surisineti, jos pacios igaus reikiama forma ir galvas g.gif
Papildyta:
Dar norejau paklausti, pas mane zydi baklazanai, ar reikia ka daryti su tais ziedais kad uzsimegstu vaisius ir kaip atskirti bus kas nors ar ne? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 07 16, 22:18)
Tai gal ten tokie amarai ant morku. Susisukes visas lapeliu viduriukas, gal ne taip isgirdau blush2.gif

pas mane kasmet morku lapai susisua, ir pati morka buna su kirmilem, gal kas patartu, ka daryti reikia?
Atsakyti
o ka jus sodinate ar sejate po ankstyvu bulviu nuemimo, o gal nieko g.gif as siandien kol dar seklu i sandelius neisveze nusipirkau spinatu nes pirmieji peraugo ir isroviau, bei dar morku daugiau bei burokeliu, sakiau pabandysiu paset ziuresiu kaip augs, nes siemet kazkoks stebuklu metas kas anksciau ant lauko neaugo pvz.; pomidorai, paprika siemet graziausi, sakau gal man pavyks toks eksperimentas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 07 19, 12:03)
o ka jus sodinate ar sejate po ankstyvu bulviu nuemimo, o gal nieko g.gif as siandien kol dar seklu i sandelius neisveze nusipirkau spinatu nes pirmieji peraugo ir isroviau, bei dar morku daugiau bei burokeliu, sakiau pabandysiu paset ziuresiu kaip augs, nes siemet kazkoks stebuklu metas kas anksciau ant lauko neaugo pvz.; pomidorai, paprika siemet graziausi, sakau gal man pavyks toks eksperimentas mirksiukas.gif

Burokėlius sėjau prieš pat Jonines, tai šuaniai sudygo ir auga, ko nepasakyčiau apie morkas. Bandysiu sėti pekino salotas, taip pat vakar sukišau dar ir agurkus, bus vakavimui.
Atsakyti
Dar kalbant apie derlių, ketvirtadienį pabandžiau pakasti ankstyvų bulvių, sodintų po šiaudais. Tai rezultatai ne tik, kad nenuvylė, bet ir labai pradžiugino bigsmile.gif Pasodinau 5 kg Adoros veislės bulvių. Iškasiau 12 kerų, kas sudarytų apie 1/4, ir susirinkau 9,5 kg. Sakiau sversiu visus kasimus, tai bus labai įdomu paskaičiuot. Įdedu pasižiūrėt kaip tos bulvės iš po šiaudų atrodo ir kokio dydžio. Beje, tiek bulvienojai, tiek pačios bulvės gražiausios iš visų kaimynų ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2010 07 19, 12:55)
Dar kalbant apie derlių, ketvirtadienį pabandžiau pakasti ankstyvų bulvių, sodintų po šiaudais. Tai rezultatai ne tik, kad nenuvylė, bet ir labai pradžiugino bigsmile.gif Pasodinau 5 kg Adoros veislės bulvių. Iškasiau 12 kerų, kas sudarytų apie 1/4, ir susirinkau 9,5 kg. Sakiau sversiu visus kasimus, tai bus labai įdomu paskaičiuot. Įdedu pasižiūrėt kaip tos bulvės iš po šiaudų atrodo ir kokio dydžio. Beje, tiek bulvienojai, tiek pačios bulvės gražiausios iš visų kaimynų ax.gif
user posted image

wub.gif wub.gif Pasaka tiesiog. wub.gif
O pas mane bulves (aš taip pat po šiaudais sodinau) korolado vabalas užpuolė. Pirmiausiai pas kaimynus buvo, tai jie nupurškė chemikalais, tai dabar pas juos nepuola, o visi pas mane persikraustė, o kadangi aš viską sėjau gerokai pavėluotai, tai dar ne visos bulvės spėjo peržydėt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(murkavt9 @ 2010 07 19, 01:01)

Dar norejau paklausti, pas mane zydi baklazanai, ar reikia ka daryti su tais ziedais kad uzsimegstu vaisius ir kaip atskirti bus kas nors ar ne? blush2.gif

Kiek suprantu, jie pas tave šiltnamyje auga. Jei netingi, gali pabraukyti kokia plunksnele per žiedukus, na, gal dar geriau bus. Bet šiaip baklažanai ir patys normaliai mezga.
Kai žiedelis peržydi ir nukrenta, tai jau neužilgo tam "krepšelyje" ir matosi užsimezgęs koks pipcikas ar ne smile.gif
Atsakyti