Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užmigdyti kūdikį neduodant krūties?

Mano berniukas sulaukes 9.5 menesiu, pats atsisake diena valgyti..uzmiega supamas ant ranku...O vakare irgi valgydamas nebeuzmiega, reikia supti smile.gif
Atsakyti
Maniskis du pirmuosius savo gyvenimo menesius uzmigdavo tik prie papo ir nemaciau tame labai dideles problemos. O paskutine savaite eme mano mazius ismokti uzmigti vienas po pasikalbejimo su karusele. Zinoma, tai dar buna retai, bet isitikinau, kad galima vaika uzmigdyti ir be papulio, nors pirmus menesius taip tikrai neatrode.
Ziuresim, kaip mums bus toliau.
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2006 01 31, 15:09)
Ir mano užmiega tik prie krūties... Sutinku kad tai mano kaltė, nereikėjo pripratint, bet dabar vargstu ir nežinau kaip reiks atpratint...


na, manau, be krūties išmoks užmigti tik tada, kai nustosi maitinti MP blink.gif
Atsakyti
Musu mazajai beveik 4,5mėn. Taigi pupa miega tik su papuku. Paguldai i lovyte ir pyksta, issibudina. Vakare uzmiega tik is trecio karto, kol visai bezysdama uzsiliuliuoja. Vargelis..
Siandien bandziau pagudraut, kai paguldziau miegot ciulptuka daviau.. vis vien issibudino. Gi laabai protinga..
Gal ka patarsit?
Atsakyti
Oi koks pažystamas vaizdelis. Pas mane su pirma dukryte taip buvo. Tai ir miegojom vienoj lovoj iki 3 metų blink.gif .O pieneliu maitinau iki metų, tai per tą laiką išėjo atpratint, kad nežindant užmigtų. Apturėjau vargelio verysad.gif . Tai dabar griežtai: nuo pat pirmųjų dienų pavalgo mažė ir iš kart guldau į lovytę. Kartais, jei jau labai sunkiai sekasi, truputį pasupu. Tai, galvoju, ir su pirma reikėjo taip daryti. Aišku lengva patarti, kad imkis drastiškų priemonių: tegu vaikas paverkia, gal atpras. Bet kuo ilgiau tęsit, tuo dar sunkiau bus ax.gif .
Atsakyti
Vakar is viso ejom miegot apie 12val. Atrodo, jau miega, bet kai paguldai, iskart verkia, nes reik papuko. Bandziau supt, bet ji iesko papuko. Nezinau, ka daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edisada @ 2006 05 31, 08:57)
Vakar is viso ejom miegot apie 12val. Atrodo, jau miega, bet kai paguldai, iskart verkia, nes reik papuko. Bandziau supt, bet ji iesko papuko. Nezinau, ka daryt doh.gif

gal ji buna dar alkana ,arba nori mamos silumos ,guldyk pas save ateis laikas ir visos problemos issispres ,mano mazius su manim miegojo iki 1,2metu ir kuo puikiausei priprato prie loveles kai ji guldziau atskirai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(edisada @ 2006 05 31, 08:57)
Vakar is viso ejom miegot apie 12val. Atrodo, jau miega, bet kai paguldai, iskart verkia, nes reik papuko. Bandziau supt, bet ji iesko papuko. Nezinau, ka daryt doh.gif


O gal pabandyk miegoti kartu?
Ji dar mažytė, gal dar žįsti nori ilgiau ir pavalgo daugiau tuo pačiu.

Maniškės irgi kai trūkdavo pienelio niekaip neįmigdavo - tik ištrauki ir vėl ieško. Tai miegodavau pasiguldžius šalia - kai reikia susirasdavo pati, jei reikėjo prisiglaudė.

Gali pabandyt dar tokį fintą - jei jau gerai pamaitinai vakare, įduok čiulptuką ir dar palaikyk tokia pačia poza kaip kad maitindama (su čiulptuku, įsikniaubusią į tavo krūtinę), gal įmigs giliau ir pripras taip užmigti.
Dar gali būt, kad išsibudina nuo temperatūros skirtumo - prie tavęs prigludus labai šilta ir jauku, o kai bandai atitraukt ir guldai į šaltą lovytę - išsibudina. Gal apsupti vystyklu migdydama, sušils, o po to su tuo vystyklu ir guldyk - ne taip atvės.
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2006 05 31, 22:01)
O gal pabandyk miegoti kartu?
Ji dar mažytė, gal dar žįsti nori ilgiau ir pavalgo daugiau tuo pačiu.

Maniškės irgi kai trūkdavo pienelio niekaip neįmigdavo - tik ištrauki ir vėl ieško. Tai miegodavau pasiguldžius šalia - kai reikia susirasdavo pati, jei reikėjo prisiglaudė.

Gali pabandyt dar tokį fintą - jei jau gerai pamaitinai vakare, įduok čiulptuką ir dar palaikyk tokia pačia poza kaip kad maitindama (su čiulptuku, įsikniaubusią į tavo krūtinę), gal įmigs giliau ir pripras taip užmigti.
Dar gali būt, kad išsibudina nuo temperatūros skirtumo - prie tavęs prigludus labai šilta ir jauku, o kai bandai atitraukt ir guldai į šaltą lovytę - išsibudina. Gal apsupti vystyklu migdydama, sušils, o po to su tuo vystyklu ir guldyk - ne taip atvės.
mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(zipke @ 2006 06 01, 08:30)

Mano panelyte jau antra naktis miega su papuku burnoj,tik iskrenta ir kniurza,miega ji visada pas mus lovoj,bet nuo to jos istiso buvimo su papuku jau pati neisimiegu,gal kas ka galit patart.Arba gal zinot,kodel taip yra
Atsakyti
Gal reiks pabandyt su ciulptuku ir apklojus..
Atsakyti
Nežinau ar čia geras patarimas, bet pabandyk simirkyti truputį palytę savo pienu ir pridėti švelniai prie burnytės, gal įsi kuitus užmigs.
Atsakyti
Man taip pat pažystama situacija smile.gif Mes kartu miegojom beveik 2 metus.O paskui kada baigėsi valgymas prieš miegelį po truputį pradėjau ir prie lovytės pratinti.Viską labai puikiai suprato mano mažasis ir neprieštaravo, pienuko dar kartais gaudavo naktį kai prabusdavo apsisapnavęs, o paskui ir tie valgymai baigėsi.Dbar miega savo lovelėj ir viskas gerai. smile.gif
Tavo mažutė dar visai maža, aš tai tikrai neatiminėčiau dar to papuko tegul pasidžiaugia.Nors kiekviena mama elgiasi taip kaip jai atrodo geriausia smile.gif
Linkiu Jums sėkmės 4u.gif
Atsakyti