Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės: Gandriukas

Mamytes, gal kas nors leidziat savo atzaleles i si darzeli ? Labai laukciau jusu nuomoniu, nes nuo rudens galvojam savo maziu ten vedzioti. Ar sunku patekti, kokia darzelio atmosfera, kokios grupes ir t.t.
Atsakyti
Mano sunus lanke si darzeli. Patekti ten tikrai nesunku, bent jau tada buvo. Aukletojos papuole neblogos, tik kad daznai vykdavo aukletoju kaita, tai man tas nepatiko. Priimdami i darzeli iskart paprase 100 litu, neve krepsinio aiksteles remontui, nors mano sunui tada dar buvo tik 1.5 metuku, jis ir be krepsinio butu puikiai apsiejes. Nezinau, jei dirba dar ta pati direktore, tai turiu pasakyti, kad vaikai atrodytu jos bijo, tik nezinau kodel. Bet siaip darzelis kaip darzelis nieko labai bloga ar labai gera pasakyti negaliu.
Atsakyti
http://gandriukas.microsite.lt/ http://gandriukas.microsite.lt/paskaitik
Atsakyti
Dirba jau kita direktore, ta is tiesu baisi vaikams buvo . Jei priklauso sitas darzelis pagal gatve, tai tikrai nebus problemu, jei ne, tai nezinau, dabar kazkokia nauja tvarka. O siaip man jis patinka. Vedu ten savo dukryte. Jos aukletoja visus 3 metus ta pati ir man ji labai patinka, tai Rita Mickeviciene. Musu grupes vaikai, net namo nenori eiti, atseit per anksti tevai ateina biggrin.gif Tai daug ka pasako. Gera ir muzikos vadove, labai jau myli vaikus ir graziu daineliu ismokina. Gal yra ir geresniu darzeliu, bet sitas tikrai normalus. Kai atejo sita direktore, daug kas pasikeite i gera puse, atsirado daugiau demesio vaikams, daugiau svenciu , atrakciju, visame darzelyje kabo vaiku piesinukai, vyksta ju vaidinimai ir t.t.
Atsakyti
Labai aciu uz atsakymus ir nuoroda.
Mums nepriklauso darzelis pgl gyvenama vieta ir net i sarasus netraukia, bet tikiuosi, kad situacija iki rudens pasikeis. Mat naujoji tvarka tik nuo balandzio menesio ir pati direktore dar nezino kaip bus toliau. Siaip mes nuo gimimo uzsirase "Aitvare", bet vyresnysis lanko "Sviesos" pradine ir mums tas Gandriukas" taip patogu. Nereiktu maltis po 2 rajonus.
Atsakyti
O man jis nepatiko (praktikos metu lankemes jame,tai gal pries kelis metukus buvo,dabar gal kas pasikeite)...tokia ytempta atmosfera...aiskino,kad priima dirbti nebeleka,daug is aukletoju reikalauja...manau delto ir buvo ta dazna aukletoju kaita...tiesiog jos ten neistvere...seip dabar viena mano kursioke dirba ten ir jai visai patinka...kita dirbo ir jai nepatiko...
Tiesiog kiekvienas turi savo nuomone...Manu pries leidziant vaika reikia nueiti,aplankyti darzely,grupe kuria lankys vaikas...pabendrauti su busima vaiko aukletoja,paziureti,kaip ji bendrauja su vaikais...
Atsakyti
Anksciau buvo tokia baisi vedeja (ir isvaizda t.p.), as ja koridoriuj kai sutikdavau, tai pati issigasdavau. Ir musu aukletoja daznai rasdavau apsiverkusia, o dukra nors 3 metuku buvo, bet papasakodavo, kad atejo vedeja ir reke ant aukletojos. Veliau ant vedejos kellios aukletojos parase skunda, kas ten dejosi, ko ji nedare (vedeja), bet bendro susirinkimo labai bijojo, tai issikviesdavo po grupe, kiek gyre save, ka ji gero padare ir t.t. Aciu Dievui isvare ja, o gal ir pati isejo, bet atejo kita, tai nezinau ar aukletojos patenkintos, bet veiklos vaikai tikrai daugiau turi. Ir Atsirado net priespieciai, ko anksciau nebudavo. O aukletojos paklausiau, kaip dabar atmosfera, sake: ka jus,dabar taip ramu, tiesiog galim dirbti ir tiek.
O siaip daug priklauso ir nuo vaiko ir aisku nuo aukletojos. Kazko labai ypatingo ten nera, bet man uztenka, kad vaikas visada priziuretas, pavalges, turi ivairios veiklos, bendrauja su vaikais ir t.t. Kiek zinau yra ir musu grupej keli nepatenkinti tevai, atseit aukletoja nemyli ju vaiko, bet pasiziurejau i viena tokia mama ir pagalvojau, kad jai visada ir viskas blogai, iesko tik priekabiu. O juk ir prie stulpo galima priusikabinti smile.gif
Atsakyti
Vakar rasiau i gandriuka, tai direktore atrase, kad pirmiausiai jie turi vaikucius priimti is Fabijoniskiu ir Kiemelio ar kazkokios panasios gatves, o tada jau visus kitus g.gif
bet taip ir neatrase, ar butu laisvu vietu kitiems vaikuciams wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Simule @ 2004 09 30, 06:33)
Vakar rasiau i gandriuka, tai direktore atrase, kad pirmiausiai jie turi vaikucius priimti is Fabijoniskiu ir Kiemelio ar kazkokios panasios gatves, o tada jau visus kitus g.gif
bet taip ir neatrase, ar butu laisvu vietu kitiems vaikuciams wink.gif

Cia dave suprasti, kad reikia ne rasyti o ateiti ir sneketis wink.gif
Atsakyti
QUOTE
Cia dave suprasti, kad reikia ne rasyti o ateiti ir sneketis 


Ta prasme... ar nori, kad ateitume, ar nori, kad atsinestume ...? laugh.gif
Atsakyti
manau drasiai gali uzsukti i Gandriuka pasikalbeti ir be jokiu ten "laukneseliu". Bent jau man Gandriuko vedeja paliko labai malonu ispudi. Tik pries einant geriau pasiskambinti ir susitarti detalu susitikimo laika, kitaip net per priemimo valandas (berods trec. 13- 17 ?) gali jos ir nerasti.
O vaikucius priima ne tik is Fabijoniskiu (nors aisku jiems privalo teikti pirmenybe). As sava maza uzrasiau pavasari ir nuo rudens jau lankome.
Atsakyti
QUOTE (Simule @ 2004 09 30, 14:51)

Ta prasme... ar nori, kad ateitume, ar nori, kad atsinestume ...? laugh.gif

laugh.gif thumbup.gif Tu nekeliauk, bet nieko nesinesdama-mapatysi situacija kas ir kaip ir zinosi wink.gif
Atsakyti