Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės: Gandriukas

Mes lankem gandriuka,Viskas manau, priklauso nuo aukletojos . musu buvo labai gera, tai ir vaikui gera. Nors grupes perpildytos mad.gif Spaudoje rase apie sena vedeja, dabar kita. Jai atejus daug kas pasikeite.Yra + ir - kaip visur. tik gandriuke vienoj grupej (musu) buvo itaisyta kamera. galima buvo stebet vaikus per interneta mad.gif va cia man labai nepatiko, tiesiog niekas tevu nuomones neklause, skaineta vykde savo projekta, pvz. net ministerija buvo sokiruota tokiu projektu. juk cia ne realybes sou, bet matomai vedejai taip reikejo.
Atsakyti
O gal kas girdejot ka nors apie Gandriuka - Fabijoniskiu g-vej, pries "Iki" ? As is Baltupiu-Jeruzales, tai irgi bandysiu kur nors Fabijoniskese isitrinti... Po daugybes pasakojimu apie baisiaja blink.gif Sakalelio vedeja ten net nedristu vaziuoti, uztat buvau Gandriuke - ir vedeja maloni pasirode, ir aplinka gan jauki... uzrasiau mazule 2006 metams, bet, galvoju apsidraudimui gal dar reikia kur uzrasyti. Nes garantiju, jei esi ne to rajono, niekas neduoda, sako: jei nesurinksim vaiku is savo gatviu, priimsim. Logika paprasta ir atrodytu teisinga. Tik kad mes jokiam darzeliui nepriklausom... schmoll.gif
Atsakyti
Kai mes ejom uzrasyti savo lialka i "gandriuka", tai vedeja labai maloniai prieme, ir kadangi mes priklausom tam darzeliui, tai jokiu eiliu nera, galim vest, kada tik reikia.
Atsakyti
apie gandriuka ir as galiu pasakyt tik gerai. Vedeja labai maloni.
Atsakyti
Mano sūnus lanko šitą darželį, lopšelinukų grupę.Mano nuomone, viskas priklauso pas kokią auklėtoją papulsi. Mūsų auklėtoja Ada jau seniai dirba šiame darželyje.Labai nuostabus žmogus.Visus vaikučius myli, išbučiuoja.Pavyzdžiui mano sūnų atpratino nuo pampersų.Vieną kartą pasakė nuo pirmadienio atnešat kelnyčių, triusikėlių.Ir žinokit per kokias tris savaites-mėnesį atprato thumbup.gif .ir šiaip šiame darželyje niekam nieko nešt nereikėjo.Mano vaikas jau beveik metus eina, tai tik valymo priemonių reikėjo nupirkti.Užsirašėme mes irgi kažkaip labai lengvai, bet gal čia laimės dalykas.Lopšelinukams vieną dieną savaitėje būna muzkos pamokėlė kartu su tėveliais.Prirašiau čia vien tik pagyras.Aišku buvom susidūrę ir su nemaloniom auklėtojom,bet labai norint galima jas į vietą pastatyti.
Tiesa darželis dirba nuo 7:00 iki 19:00,beto dirba visą vasarą, kas patogu, kai nepavyksta išeiti atostogų vasarą.
Atsakyti
As irgi savo mazyle i si darzeli uzrasiau. Nors mes ne is Fabijoniskiu, bet direktore maloniai prieme, jokiu dovaneliu nereikalavo, uzrase i eile. Tiesa, negalejo pazadeti, kad priims, nes viskas priklauso, ar prisirinks vaikuciu is jiems priklausanciu gatviu... Tikiuosi, kad tilpsim. Aplinka man visai patiko, kaip tik vyko muzikos pamokele, tai net sirdi suspaude pagalvojus, kad po poros meteliu ir mano mazule ten spygaus... wub.gif
Egliushka, mes irgi i lopselinuku grup eisim. Gal gali apsviesti apie aukletojas: kazka uzsiminei apie nemalonias aukletojas... gal leis pasirinkti, kur norim...

Atsakyti
Mes daugiau susidūrėme su auklėtojų kaita vasarą, nes mes visą vasarą ėjome į darželį.O vasarą jos labai keitėsi.Bloga auklėtoja man kuri atsainiai žiūri vaikus.pavyzdžiui ateinu pasiimti vaiko, o jis smėlio dėžėje "užsikasęs", kiti vaikai irgi kas kur, o auklėtojaplepa sau ant suolelio atsisėdusi.Bet tokia išvis nemaloni, mano vyras su ja net susipyko, buvotik viena, pagyvenusi, bet pavardės nepamenu.O susipyko vyras todėl, kad atėjęs vyras rado sūnų labai pradrėkstu veidu ir klausia kas atsitiko, o ta aukltoja sako, kad nepastebėjo, atseit džiaukitės, kad kojos, rankos nesusilaužė.
O šiaip auklėtojos geros, viena griežtesnė, kita švelnesnė.O mūsų Ada pati geriausia!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DaliaM @ 2005 02 25, 17:11)
As irgi savo mazyle i si darzeli uzrasiau. Nors mes ne is Fabijoniskiu, bet direktore maloniai prieme, jokiu dovaneliu nereikalavo, uzrase i eile. Tiesa, negalejo pazadeti, kad priims, nes viskas priklauso,  ar prisirinks vaikuciu is jiems priklausanciu gatviu... Tikiuosi, kad tilpsim. Aplinka man visai patiko, kaip tik vyko muzikos pamokele, tai net sirdi suspaude pagalvojus, kad po poros meteliu ir mano mazule ten spygaus... wub.gif



Mes jau nebelankom sito darzelio, isejom i mokykla.
Muzikos vadove Egle sitam darzeli tikrai labai labai faina, ja ir vaikuciai labai myli, veda papildomas pamokeles norintiems , vadinasi Popsiukai, rengia kelis koncertus per metus, vaziuoja i kitus darzelius su programele. Tikrai labai nuosirdziai dirba. O kaina, bent kai mes lankeme 10 lt men. 2 savaitiniai uzsiemimai. Musu aukletoja Rita Mickeviciene, man ji labai patiko. Buvo tevu, kuriems ji schmoll.gif Manau cia skonio reikalas smile.gif Siemet isleidzia savo grupe i mokykla. Tik nezinau ar ims lopselinukus ar darzelinukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Ka tik i Gandruika pasiskambinau, tai direktore atostogauja dabar, tai sake atnesti prasyma ir tada uzrasys mus... O birzeli bus formuojamos naujos grupes.. Na, idomu idomu blink.gif
Atsakyti
Gandriukas buvo pirmasis dukros darzelis. Kai galiu palyginti su antakalnio "Atzalele", "Gandriukas" daug geresnis. Visu pirma miegojimo ir zaidimo yra atskri kambariai. prieme be jokiu problemu (tada dukrai buvo 1 m 8 men.), vaiku ugdymas ir maistas Gandriuke yra geresnis. Gaila, kad toli vezioti, nes kitaip dar lankytume "Gandriuka". Tiesa, vasara nelabai gera prieziura, nes sujungia grupes ir pastoviai keiciasi aukletojos, o siaip dideliu problemu nebuvo.
Atsakyti
Sunus (2.5 m.) praeita savaite pradejo lankyti Gandriuka. Pirmas dienas buvo labai gerai, taciau kuo toliau tuo liudniau darosi, bet tikiuosi viskas susitvarkys. Mano leliukas eina i lopselinuku grupe, kur aukletoja Aldona (deja pavardes nezinau). Ji tik isleido darzelinukus i mokykla. Gal kas zinote, kaip si moteris? Ar gera aukletoja? Nes kaip kazka bando mano mazulis pasakoti, susigraudina. Ir dar per kiek laiko jusu mazuliai priprato prie darzelio?
Atsakyti
InguleJ,
maniskiui irgi 2.5 metukų. Planuoju pradėt vest į Gandriuką nuo rugpjūčio vidurio. Tik nežinau pas kokią auklėtoją papulsim. O ta Aldona ir rudenį bus tos pačios grupės auklėtoja? O kodėl saviškį leidai į lopšelinę grupę? Aš saviškį užrašiau į darželio grupę. Direktorė nerekomandavo pradėt vesti vasarą į daržą, nes sakė dažnai keisis auklėtojos, bus jungiamos grupės ir vaikui bus sunkiau priprasti.
Aš irgi pergyvenu, kad sunkiai jam seksis priprasti, nes labiau mėgsta žaisti vienas ir yra gana išlepintas ax.gif
Kokia susidarei nuomonę apie Gandriuką? Kaip ten maistas? Papasakok, please 4u.gif
Atsakyti