Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės: Gandriukas

Keista, kad tau,Guga,Ada nepatiko.Kiek man teko girdeti, kai maniškė lankė šį darželį,atvirkščiai, vyko kova dėl to kaip patekti pas Adą.Tik gaila, tais metais ji grupės mažiukų neformavo, o priešmokyklinukus ėmė.Daugelis pas ją veržėsi todėl ,kad ji labai gerai paruošia vaikus mokyklai, lengvai išmoko visus skaityti, rašyti.O ir griežta gal ji tik atrodo. 4u.gif
Atsakyti
Guga,
Na, mes darzeli lankome dvi savaites. Kasdien asaru buvo vis maziau, bet kolkas dar negaleciau pasakyti, kad ju visai nerai, kai ateina metas issisksirti. Todel negaleciau sakyti, kad jau pilnai pripratome.
Pirma diena atejome apie 9 val., nes mano maziukas paprastai apie 8 val. keldavosi, todel jokiu problemu del atsikelimo is pradziu nebuvo nebuvo. Dabar i darzeli ateiname apie 8.30 , nes panasiai tuo laiku vaikai seda prie stalo pusryciauti. Manasis, zinokite taip pat eina nakties miego tik apie 22.30, anksciau niekaip nesisruosiame, na o ryta keliames kokias 10 minuciu. Del atsikelimo rupesciu lyg ir nera. Jum gal vertetu, kazkaip tai bent pratinti anksciau eiti pietu miego, nes vaikuciai darzelyje miega nuo 12.30.
Sekmes
Atsakyti
Skambinau ka tik sito darzelio vedejai pasiteirauti del uzsirasymo. Eina sau, kokia faina wub.gif wub.gif Kiek teko sneket su vedejom, tokios malonios dar neteko girdet thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mažųjų (lopšelinukų) "gandriukų" mamos. smile.gif
Jau praėjo kiek laiko, kaip lankot darželį, parašykit, kaip sekasi jūsų atžalėlėm. Mes tai prasirgom ir darželio nelankėm. Pradėsim, tikiuosi, pavasarį. Pasidalinkit savo įspūdžiais ax.gif Gal tada ir mums bus smagiau nueiti...
Atsakyti
Sveikutes,
Na, mes jau lankome puse metu, nors realiai ejome tik kokius tris menesius - vis slogytes, kosuliukai. Dvi savaites einame i darzeli, 2-3 sedime namuose ir vel tas pats. na, kaip uzburtas ratas.
Na, o i darzeli einame normaliai - jau asaru seniai nebuvo. labai tikiuosi, kad jam ten gerai. Atrodo ir aukletojos neblogos pasitaike.sekmes jums pavasari.
Atsakyti
Labutis,
Noreciau paklausti InguleJ kokia grupe lanko gal boruziuku? Ir gri36 kokia grupe lanket? Grupes pavadinimas koks?
Kaip grazu skaityti kaip tiek graziu atsiliepimu apie darzelio direktore, o man ji visai nepatiko plius kaip pamaciau padaryta renginy kuris vyko mokytoju dienai pamineti tai isvis pasibaisejau tie vaikai buvo tik ant parodos ir stumdomi o dyrike issisiepusi fotkes dare siaubas g.gif niu aisku kad parodytu kad toks renginys vyko.
Sekmes visoms ir jusu vaikuciams!
Atsakyti
Labukas, o sakykyt kaip priima i si darzeli? mes gyvenam fabijoniskiu gatvej, taciau nesame prisiregistrave cia tai yra mano ir vyro deklaruota gyvenamoji vieta kitur, ar patikes kad mes cia gyvenam ir priims ? 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FaTaFeE @ 2006 02 14, 11:42)
Labukas, o sakykyt kaip priima i si darzeli? mes gyvenam fabijoniskiu gatvej, taciau nesame prisiregistrave cia tai yra mano ir vyro deklaruota gyvenamoji vieta kitur, ar patikes kad mes cia gyvenam ir priims ?  4u.gif  biggrin.gif

Mes taip pat gyvename Fab gatvei smile.gif Pries savaite buvau nuejusi,tai nelabai patikejo,vyras prirasytas Zadeikos gatvei,o as Zveryne,Tai teko maziu pas vyro tevus prirasyti.Bet jeigu jus nuomojates tai uztenka sutarti atsviest ir nunesti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutuliux @ 2006 02 12, 22:21)
Labutis,
Noreciau paklausti InguleJ kokia grupe lanko gal boruziuku? Ir gri36 kokia grupe lanket? Grupes pavadinimas koks?
Kaip grazu skaityti kaip tiek graziu atsiliepimu apie darzelio direktore, o man ji visai nepatiko plius kaip pamaciau padaryta renginy kuris vyko mokytoju dienai pamineti tai isvis pasibaisejau tie vaikai buvo tik ant parodos ir stumdomi o dyrike issisiepusi fotkes dare siaubas  g.gif  niu aisku kad parodytu kad toks renginys vyko.
Sekmes visoms ir jusu vaikuciams!



Sveikute,
Mes lankome Kodelciuku grupe. Kiek zinau Boruziuku yra kita paraleline maziuku grupe, ji buvo veliau suformuota. O su direktore tiesa sakant susiduriu labai mazai - nebuvo iskile kazkokiu tai problemu, kad reiketu kreiptis pas ja. Bet kiek teko su ja bendrauti labai maloni ir paslaugi moteris. sekmes visoms.
Atsakyti
Labukas,
Niu aisq. Niu tai per renginius susimatysim susimojuosim:))
O jus is Fabijoniskiu gatves ar is tolesnes nes kai atsils orai geletume susimatyti jei butu noro:)
Sekmes,
Papildyta:
Ce rasiau tau InguleJ.
ikiz smile.gif
Atsakyti
Sveikute,Rutuliux,
Mes esam iš Fabijoniškių gatvės. Gal esame kaimynės? Tai jūs jau lankote darželį? Iš tiesų būtų malonu susitikti, o gal jau neakivaizdziai ir esam pazistamos smile.gif.
Sėkmės


QUOTE(Rutuliux @ 2006 03 03, 20:47)
Labukas,
Niu aisq. Niu tai per renginius susimatysim susimojuosim:))
O jus is Fabijoniskiu gatves ar is tolesnes nes kai atsils orai geletume susimatyti jei butu noro:)
Sekmes,
Papildyta:
Ce rasiau tau InguleJ.
ikiz smile.gif

Atsakyti
mus grazioj formoj siandiena isstate uz darzelio ribu blink.gif buvom nueje tik pasizaist su vaiku, bet jau aukletoju nemandagumas blink.gif ar as kazko nezinau? gal tikrai negalima ateiti zaisti, bet tai kaip mums susipazinti su aplinka aukletojom? nuo birzelio ten lankysim, bet tas incidentas siandien sukele abejoniu g.gif verysad.gif
Atsakyti