Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės: Gandriukas

Sveikos mamytės 4u.gif
Gal čia yra tu mamyčių, kurios savo vaikučius vedėt ar vedat pas auklėtoja Rita?
Kaip ji jums?
Atsakyti
tusiuk, mano drauges sunus lanke pas Rita.Bent jau jie tai tikrai buvo patenkinti.Tiesa, tos grupes vaikai buvo priesmokyklinukai, o taviskis kaip matau, maziukas wink.gif
Atsakyti
Labutis! Planuoju leisti savo mazuliuka i 'gandriuka'. Jau suformuota 2003 m. gimusiu vaikuciu grupe. Gal zinot, kokia aukletoja? Mano drauge pradejo vesti savo mazyli, tai tokiu baisybiu pripasakojo, kad net silpna pasidare (ne i gandriuka)... O kaip reikia pratinti? Ir kiek turesiu sumoketi uz tas valandas, jei pradziai butu po 1-2 val.? Ar cia nesvarbu, kiek jis buna, ir turesiu sumoketi uz pilna menesi?
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaake @ 2006 09 07, 12:31)
Labutis! Planuoju leisti savo mazuliuka i 'gandriuka'. Jau suformuota 2003 m. gimusiu vaikuciu grupe. Gal zinot, kokia aukletoja? Mano drauge pradejo vesti savo mazyli, tai tokiu baisybiu pripasakojo, kad net silpna pasidare (ne i gandriuka)... O kaip reikia pratinti? Ir kiek turesiu sumoketi uz tas valandas, jei pradziai butu po 1-2 val.? Ar cia nesvarbu, kiek jis buna, ir turesiu sumoketi uz pilna menesi?


Man įdomu kokių baisybių pripasakojo. Gal tai normalu, nes aš ir pakraupusi darželio tvarka, tiksliau grupės ir auklėtojų požiūriu į vaiką. Gal tai normalu jei ir kituose taip pat. Ir nėr mums tėvams daugiau ko tikėtis, o susitaikyti su tokia padėtim? Geriausia ką galim, tai patys tvarkyti grupes, bet kaip su vaiko priežiūra?
Atsakyti
Labutis visoms!Susidurem su problemyte,gal jus mums patarsyte?
As ir mano drauge turim pametinutkus.Kai jeims buvo dar keli menesiai,mes nuejome i Gandriuka,norejome maziukus uzrasyti(girdejome,kad reikia anksciau,nes veliau nebus vietu).Mums pasake,kad labai anksti atejome,pasake kokiu dokumentu reikia ir kad turime gyventi darzeliui priklausancioj gatvej. Mano vyras nuejo ir uzrase musiski,o drauge buvo visai vasarai isvaziavusi su mazium i Klaipeda,pas tevus.Dabar grizo,nuejo,o pasake kad jau vietu nera doh.gif .Kad tik nuo 2008 metu rugsejo priims.Kad jau yra sudaryta grupe is 20 vaikuciu(2007m)
Patarkyte,gal jums taip buvo nutike,ka daryti?Gal tartis kitaip? verysad.gif
Atsakyti
lenca, kiek zinau, dabar mazuliuku grupeje vaikai, kurie gime 2004metais, gal todel jusu ir nepriima.Manau, kad nenusimink, laiko dar daug.Musu kaimyne veda leliu i 2003m. vaiku grupe.Is pradziu buvo oooi kiek asareliu, o dabar negali istempti.Tik kiek zinau, kad jeigu gatvej toj, kur jiems priklauso negyveni, tai tikrai nenori priimti.
Atsakyti
QUOTE(tusiukas8 @ 2006 09 07, 14:33)
Man įdomu kokių baisybių pripasakojo. Gal tai normalu, nes aš ir pakraupusi darželio tvarka, tiksliau grupės ir auklėtojų požiūriu į vaiką. Gal tai normalu jei ir kituose taip pat. Ir nėr mums tėvams daugiau ko tikėtis, o susitaikyti su tokia padėtim? Geriausia ką galim, tai patys tvarkyti grupes, bet kaip su vaiko priežiūra?


Ko galima tiketis is svetimo zmogaus, kuris priziuri ne 1, o 21? smile.gif Tvarka butu darzelyje tik tada, jei aukletojoms prie atlyginimo pridetu premija, kuri priklausytu nuo lankanciu vaiku skaiciaus smile.gif Vaikas pasakoja: 'verkiau, o mane nutempe i salta tulika ir paliko viena'. Po tokiu auklejimo metodu mazute susirgo bronxopneumonija ir kelis menesius gulejo ligonineje, nusilpusi ir praktiskai neina i darzeli - savaite ten, o trys namie. Veda i lauka susilusius ir suprakaitavusius vaikus ar dar baisiau su susisiotom kelnem, su ne ant tos kojos apautais batais ar isvirkscia puse uzdetom kepurem, kurios nedengia ausu. Savarankiskumas gerai, bet tavo pareiga patikrinti. Dar viena situacija, kuria maciau savom akim. Ateinu paimti dukterecios,kiek anksciau nei visada. Sedi aukletoja, o vaikai vaiksto aplink ja nuleide galvas, tokie liudni... Kas cia? Koncentracijos stovykla? Ir tokiu pvz. kiekviena gali pripasakoti. Viskas priklauso nuo aukletojos ir duok dieve, kad mums pasisektu.
Atsakyti
vat, as paneles vieno dalyko niekaip nesuprantu-jei su jusu leliais, ar draugiu taip blogai elgiasi,ar imates kokiu priemoniu?Ar pasikalbejot su aukletoja, galu gale ar apskundet ja , kad ir valdziai.Nes manau, kad kiekviena turite istikruju ginti savo mazylius, o ne tik nuoskaudas internetu issakineti g.gif
Atsakyti
Vakar kaip tik buvau "Gandriuke" užrašyt savo pupą, bet išėjom nieko nepešusios, direktorė liepė atnešt kokį nors dokumentą, kad mes iš tikro Fabų gatvėj gyvenam, o aš jo neturėjau doh.gif
Bet pasakė, kad 2005 metų vaikų, kurie pradės lankyti darželį 2007.06, jau 35 grupė surašyta, mum jau šansas patekt tik į 2008 metų grupę blink.gif Tai nežinau nežinau, bet vistiek reiks užsirašyt, mažu papulsim, gal kas atsisakys...
Šiaip darželis gal ir nieko, bet nudažyt iš išorės galėtų kaip nors..dabar toks apskuręs atrodo unsure.gif
O direktorė visai maloni rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Taigi @ 2006 09 14, 10:57)
Vakar kaip tik buvau "Gandriuke" užrašyt savo pupą, bet išėjom nieko nepešusios, direktorė liepė atnešt kokį nors dokumentą, kad mes iš tikro Fabų gatvėj gyvenam, o aš jo neturėjau  doh.gif
Bet pasakė, kad 2005 metų vaikų, kurie pradės lankyti darželį 2007.06, jau 35 grupė surašyta, mum jau šansas patekt tik į 2008 metų grupę  blink.gif Tai nežinau nežinau, bet vistiek reiks užsirašyt, mažu papulsim, gal kas atsisakys...
Šiaip darželis gal ir nieko, bet nudažyt iš išorės galėtų kaip nors..dabar toks apskuręs atrodo  unsure.gif
O direktorė visai maloni  rolleyes.gif


O kokioj nors grupėj buvai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabrea @ 2006 09 14, 05:16)
vat, as paneles vieno dalyko niekaip nesuprantu-jei su jusu leliais, ar draugiu taip blogai elgiasi,ar imates kokiu priemoniu?Ar pasikalbejot su aukletoja, galu gale ar apskundet ja , kad ir valdziai.Nes manau, kad kiekviena turite istikruju ginti savo mazylius, o ne tik nuoskaudas internetu issakineti g.gif


As planuoju leisti savo mazuliuka spalio pradzioje ir savo vaikelio tikrai neleisiu skriausti. O aukletoja galima paveikti ivairiai smile.gif Jei nepavyks susitarti graziuoju, tai ir valdziai pranesiu... tik kad po to vaikui blogiau nebutu g.gif
Atsakyti
Mano bernaitis si darzeli jau 3-ius metus lanko.Viskas super. thumbup.gif
Aisku,jei kazkas nepatinka aukletojos ar kitu vaiku elgesyje,tyleti nereikia.Zymiai geriau susidariusia problema spresti iskart.Taciau uztikrinu jus,kad nebuvo ne vienos situacijos,kurioje man butu teke aiskintis su aukletoja ar juolab vedeja.
Manau,kad vaiko nuotaika ir noras eiti i darzeli tiesiogiai piklauso nuo tevu.
Jei tevai (pabreziu - TEVAI ,o ne vaikas) nera patenkinti aukletoja,tai jiems ir atrodo,kad viskas blogai,kad vaikas nepriziuretas ir pan.O ar klausia kas paciu vaiku?!Pvz. ,musu aukletoja yra pakankamai griezta.Kazkam tai atrodo siaubinga ir netgi nepedagogiska hihihi.gif ,o man visai patinka.Disciplina turi buti.
Kitas dalykas - mamos,kalbekites su aukletojomis,klauskite,kaip jusu vaikas praleido diena,kaip valge,ar klause ir t.t.,nes ne viena karta maciau,kaip teveliai ryte vaika isleidzia is automobilio,ir nuvaziuoja ,net nepatikrine,ar vaikas istikruju sekmingai nuejo i grupe.Vakare - vel - uzvaziuoja i kiema,papypsena ,vaikutis atbega ,iseda i masina ir jie nuvaziuoja.Jokio kontakto su aukletoja.

QUOTE(Zhaliaake @ 2006 09 13, 10:26)
Dar viena situacija, kuria maciau savom akim. Ateinu paimti dukterecios,kiek anksciau nei visada. Sedi aukletoja, o vaikai vaiksto aplink ja nuleide galvas, tokie liudni... Kas cia? Koncentracijos stovykla? Ir tokiu pvz. kiekviena gali pripasakoti. Viskas priklauso nuo aukletojos ir duok dieve, kad mums pasisektu.


O kodel nepaklausete,kas atsitiko,kad vaikai tokie liudni?Gal blogai elgesi,ir aukletoja sudrausmino?Vaikams tai,aisku,nepatinka,bet tik isivaizduokit,kas bus ,jei kiekvienas darys ka nori be jokiu ribu... g.gif


QUOTE(Taigi @ 2006 09 14, 11:57)
Vakar kaip tik buvau "Gandriuke" užrašyt savo pupą, bet išėjom nieko nepešusios, direktorė liepė atnešt kokį nors dokumentą, kad mes iš tikro Fabų gatvėj gyvenam, o aš jo neturėjau  doh.gif

Ir mums ta pati pasake,nors vyresnysis ,kaip jau minejau,3 metus lanko si darzeli.Bet juk mums nesunku ta lapuka atnesti,ar ne? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta78: 18 rugsėjo 2006 - 21:08