Įkraunama...
Įkraunama...

Karuselės virš lovytės

QUOTE(Valentinka @ 2006 02 06, 20:47)
O kur yra pirkti, žaislų parduotuvėje? Kokios kainos karusėlių su pulteliu ?  g.gif

Fisher'io beveik visa produkcija gali rasti senamiesti vilniaus ir dauksos gatviu kampas, bet jei ieskai butent tos karuseles ant lovytes tai nuvaziuok i jonelio kiema tikrai daugiau nei 100 sutaupysi mirksiukas.gif as ten mokejau tik 75lt o zaislu planetoj tokia buvau macius 200 brangiau blink.gif
Atsakyti
FGisher karusele nupirkau naugarduko g. kur yra prie saulutes kieme zaislu parduotuve. Mokejau 60Lt thumbup.gif Va kiek sutaupiau thumbup.gif Bus gera dovana vakar gimusiam mazyliui wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif Mano firma Canpol pirkau pacia pigiausia.Ir man ji labai patinka ir muzika raminanti .Mokejau 32 lt.
Atsakyti
O Tiny Love karuselės neūžia?
Atsakyti
mes irgi turim Canpol karuselę su minkštais žaisliukais- labai spalvingi klounai. Prisukama, bet nieko. Vaikui tai labai patinka. Buvom pasiskolinę su pastelinių spalvų žaisliukais, tai mažiau dėmesio kreipė, pakabinom spalvingesnę ir viskas thumbup.gif krykštauja, psygauja, rankutes tiesia, į šonus malas. Aišku, nusibosta prisukinėt, bet tos su pulteliais mum ber brangios buvo blush2.gif
Atsakyti
O mes turim paprasta prisukama,bet labai faina su minkštais spalvingai meškiukais.
Mokėjom apie 40lt
Pupai taip patinka,tik pamato kad jie sukasi ir juokesi,o poto saldžiai užmiega.
Mes net juokaujam,kad meškučiu muzika geriau nei mamos lopšine blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tamsi: 06 kovo 2006 - 23:52
Mes irgi turim Canpol Su plastmasiniais zaisliukais uz35 Lt. Siek tiek uzknisa prisukinet, bet muzikyte thumbup.gif dukrytei.
Atsakyti
Musu yra prisukama iš Chicco; ta, kuri su zvaigzdutėm, veidrodžiu, drugeliais ir tigru. Man tai thumbup.gif Ir vaikui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AJ_Lt @ 2006 03 08, 18:38)
Musu yra prisukama iš Chicco; ta, kuri su zvaigzdutėm, veidrodžiu, drugeliais ir tigru. Man tai thumbup.gif  Ir vaikui  ax.gif


Mūsų irgi tokia. Man be galo graži wub.gif Kai vyras išrinko iš pradžių pagalvojau, kad noriu ne plastmasiukų, bet kai pamačiau , tai labai gražūs tie žaisliukai. Ir spalvingi, ir vakaro šviesoje thumbup.gif atrodo. Dabar jau tikrai nebenorėčiau su minkštais žaisliukais schmoll.gif . Ir pažaisti pupai nukabinam tą karusėlę. Tik kaina jos nelabai reali iš tikrųjų.
Atsakyti
Mes turim Fisher-price karusele user posted image, yra ir distancinis pultelis, kuris labai labai mum pravercia thumbup.gif Na, tik jei dazniau paleidi, tai batarkes keiti ir keiti. Bet kazkaip dabar mum uztenka tik pries miegeli mirksiukas.gif tai senai ir bekeiciau.
Cia kazkas rase, kad masyvi ner kaip vaiko isimt -nu kad jokiu problemu..gal kaip ne taip pritvirtine g.gif
Ir nepaakyciau, kad labai uzia...na toks vos vos girdimas garsas... bet kai groja muzikele -tai nelabai ir girdis thumbup.gif nebent be muzikos paleistum, kad suktus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ketti @ 2006 01 09, 19:53)
Šiaip labai geros ir kokybiškos yra Fisher price karuselės thumbup.gif
user posted image
Tik man šita su švelnių spalvų meškiukais ir projektuojamomis žvaigždutėmis nelabai patiko, nes yra ganėtinai didelė ir per ją sunku vaikiuką iš lovytės iškelti ir įkelti.. Be to, pas mane lubos medinės ir nelygios, tai tų žvaigždučių praktiškai nesimatydavo doh.gif


Mes shita turim. Uzhimas be muzikeles is tiesu girdysi. Muzikele skonio reikalas... ax.gif Man patinka... Mazule musu dar visai mazha, tad daiktus stebet pradejo ne per seniausiai. Kartais spokso y zhaisliukus, kartais y besisukanchias svieseles ant lubu. Na bet svarbiausiai - uzhmiega biggrin.gif
Pultelis geras dalykelis... Naktimis dazhnai naudoju pasishviesti, nes svieseles neryshkios ir nesuerzina pupos. Ir migdant gerai. Pasibaigus muzikeliai, pultely galima tik pro durys ykishti ir vel paleisti. Nebereikia eiti prie lovos ir vel ishjudinti kleckes biggrin.gif
Del dydzhio - jis man neuzhkliuna.
Atsakyti
labai grazios karuseles..o kokios kainos ju mazdaug?ir kur kaune tokiu isigyti?nelabai as maciau ypac tu fisher price. g.gif smile.gif
Papildyta:
ir dar labai idomu vienas dalykas g.gif o jei nepatiks mazyliui ta karusele?gal muzika netiks ar ka.buna taip?is kur tada zinoti kokia pirkt?ar as cia nusikalbejau? ax.gif
Atsakyti