Įkraunama...
Įkraunama...

Karuselės virš lovytės

mes turim canpol su minkstais meskiukais. tik idedu i lovyte ir juokiasi patenkintas. bet kaip lopsine tai neveikia. tenka uzsupt paciai.
o tos karuseles nereikia nuimt nakciai?
Atsakyti
QUOTE(conviva @ 2006 06 29, 22:36)
Mes irgi tokią turim. Negalim atsidžiaugt  thumbup.gif  thumbup.gif


Ir mes turim Tiny Love karusele, kuria esam labai patenkinti. Is pradziu maziui labai patiko ir ramindavo muzikeles, o po to atejo laikas ir zaisliukams. Kaip uzhipnotizuotas ziuredavo i besisukancius zaisliukus, besivartancias figureles, o daznai taip "medituodamas" ir uzmigdavo. Taip kad mums si karusele yra tiesiog geris lotuliukas.gif
Atsakyti
Na mes irgi nusipirkome Fisher Price karusele (su meskiukais), bet tas uzesys mane nugasdino blink.gif , kazkaip tikejausi arba tyliai besisukanciu zaisliuku arba svarios muzikeles unsure.gif Net sita temele susiradau, kad pasiskaityti ar taip ir turi buti, nes jau ketinau vezti atgal i parduotuve kaip brokuota cool.gif
Na ziuresim kaip tai musu mazius ivertins, zodziu tikslaus ivertinimo sulauksite veliau mirksiukas.gif

O musu TV pultas jos nepajegia ijungti cool.gif
Atsakyti
Paskaiciau ir iskilo klausimas ar Tiny Love karuseles neuzia? Ir ar nusiima paskui zaisliukai vaikuciuo pazaisti, nes kaip matau karusele naudojama daugiausiai iki puses metu. g.gif
Atsakyti
pas mus Fisher Price.. su ivairiom muzikytem, minkstais ratu besisukanciais zaisliukais ir sviesa, kuri issijungia po 10 minuciu... tikrai thumbup.gif daiktas, dar ir mazius padidzejauja mygtukus bespaudydamas... o tas uzimas beveik visiskai nesijaucia, tik kai ijungi, kad suktusi, tada vos vos, bet visai neikyriai.. tik kaina kandziojasi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglota: 24 spalio 2006 - 00:11
Mano visos pazistamos mamytes yra nusipirkusios Tiny Love karuseles, tai ir as tokia pirkau:P Patinka, kad viskas 'ant mygeliu'. Paspaudei viena karta ir ramu bent 20 minuciu. Prasmatniausias modelis sukompletuotas su distanciniu, bet mums pasirode tokio gerio jau per daug.
Atsakyti
taip, pritariu kitoms mamytems - musu maziui taip pat labai patiko fisher price karusele - ziuredavo i ja ir kalbedavo sava kalba, net miela ziureti budavo.
Atsakyti
Kiek girdejau geriausios Tiny love karuseles.Ten groja klasikines melodijos,geras garsas,idomus vaikui ornamentai,spalvos,zaisliukai.Mes tokia turim Patenkinti. Tik,jauciu jau greit isaugsim.....
Atsakyti
Dėl karuselių aš tik norėjau atkreipti dėmesį, kad kai kurios karuselės būna tik grojančios, o pasukti reikia ranka ir tiek tik sukasi. Todėl pirkdamos atkreipkite dėmesį. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, na gavome mes dovanu FP karusele su minkstais meskuciais,ir man iskilo toks kvailas klausimas,muzikites groja,lemputes sviecia,bet ar neturetu ir meskiukai suktis? g.gif Gal but as ne taip ja surinkau verysad.gif Na nesisuka man tie meskiukai nors tu ka..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2006 11 30, 19:56)
sveikos mamytes, na gavome mes dovanu FP karusele su minkstais meskuciais,ir man iskilo toks kvailas klausimas,muzikites groja,lemputes sviecia,bet ar neturetu ir meskiukai suktis? g.gif Gal but as ne taip ja surinkau verysad.gif Na nesisuka man tie meskiukai nors tu ka..... verysad.gif

Turėtų suptis meškiukai g.gif Gal pabandyk išardyti ir vėl sudėti... O gal ten su elektronika ne viskas gerai g.gif
Atsakyti
as irgi galvoju kad turetu suktis, reiks pabandyt isardyt ir is naujo surinkti,ir dar pabandysiu stipresnes batareikas idet,gal pades g.gif
Atsakyti