Įkraunama...
Įkraunama...

Karuselės virš lovytės

o-pa-pa, baterijas geriau kraunamas dėti rolleyes.gif

net mūsų skaitmeninis fotikas su paprastom neveža schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
FP turim jau pusę metų ir vis dar veikia puikiai, tik baterijos greit išsikrauna
Atsakyti
QUOTE(city @ 2006 06 27, 15:06)
Geriausiai Energiser firmos pirkti patvariausi. mes naudojam bet nerealiai ištisai tai pakanka trijom savaitem. galvojam pirkti tokį dalykėlį, vyras pajungs ją ant elektros. žinau kad Topo Centre Panevėžyje) kainuoja 25 lt. tada ir nebereiks baterijų., o dėl distancinio tai viena pažįstama sakė ta patį kad jungiasi ir karusėlė.


Musu tetukas ant elektros per sena Nokios pakroveja pajunge tongue.gif Tai dabar bateriju nebereikia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
Mes irgi turime FP karuselę su meškučiais. Labai miela wub.gif .
Tik vat man iškilo kiek kitoks klausimas. Ar galima šią karuselę nureguliuoti taip, kad tie meškiukai kaip tik nesisuktų, o tik švieselės šviestų ir muzikėlė grotų. Mūsų mažylis dar visai mažiukas, todėl tik į muzikėlę ir į šviseles ant lubų kol kas reaguoja. Todėl gerai būtų, kad tie meškučiai kartais ir nesisuktų (o ir baterijos pasitaupytų blush2.gif ). Bet man taip nureguliuot niekaip nepavyksta. Tai gal ir taip ir nesireguliuoja, patarkit, kas tokią turit?

Atsakyti
QUOTE(Dada @ 2007 03 18, 16:32)
Musu tetukas ant elektros per sena Nokios pakroveja pajunge  tongue.gif Tai dabar bateriju nebereikia  thumbup.gif   thumbup.gif   thumbup.gif


Musu irgi toks pat gudruolis. Bet ji mums jau nebereikalinga.
QUOTE(Letita @ 2007 03 21, 16:24)
4u.gif
Mes irgi turime FP karuselę su meškučiais. Labai miela wub.gif .
Tik vat man iškilo kiek kitoks klausimas. Ar galima šią karuselę nureguliuoti taip, kad tie meškiukai kaip tik nesisuktų, o tik švieselės šviestų ir muzikėlė grotų. Mūsų mažylis dar visai mažiukas, todėl tik į muzikėlę ir į šviseles ant lubų kol kas reaguoja. Todėl gerai būtų, kad tie meškučiai kartais ir nesisuktų (o ir baterijos pasitaupytų blush2.gif ). Bet man taip nureguliuot niekaip nepavyksta. Tai gal ir taip ir nesireguliuoja, patarkit, kas tokią turit?

Ne,meskuciai visada sukasi,tik lmputes gali arba virsu ,arba apacia ,arba ir ten ir ten ,arba niekur,kad degtu arba nedegtu.Na,tu supratai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monyte: 26 kovo 2007 - 15:54
Mes irgi turim FP su meskuciais drinks_cheers.gif
Labai faina ji man, bet mano vaikio ji neveza visai, is pradziu galvojau per maza, bet dabar irgi kazkaip nesizavi schmoll.gif . Jos paskirtis dekoro dabar doh.gif O ir kliuva vis ka nors darant prie lovytes doh.gif
Atsakyti
gavom dovanu FP karusele zirafa, su zoo gyvuneliais. muzikele groja, bet ji nesisuka blink.gif blink.gif
gal kas zinot kur taiso zaislus????? g.gif
Atsakyti
mes turime CHICCO karusele , labai patenkinti vaikui labai patinka daug veiklos ir ji mechanine nereikia batareikiu thumbup.gif
Atsakyti
as antram pirkciau tik su nuotoliniu valdymu, bent jau ne mechanine ir tik ryskiu spalvu. nes atsibosta kas 2 min prisukineti, o ir nuo to prisukimo vaikas issibudindavo, issiblaskydavo. nors muzikeles man mechaniniu labiau patinka, tiesiog galetu ilgiau groti ir kartais per garsus garsas.
O FP tai labai jau nerysios tos populiariosios.
Matyt, jei kas sakytu rinkis kokia nori- tai noreciau tiny love.
Atsakyti
mamytės, patarkit prašau, nes nebežinau, ką daryt, vaikas išvis be žaislų augs, jaučiu, per mano neapsisprendimą blink.gif doh.gif kas geriau - karuselė virš lovos ar lavinamasis kilimėlis? Kažkaip man abu žaislai tokie trumpalaikio panaudojimo atrodo...ir nežinau, ar jų vaikiukui iš tiesų reikia ar čia tėveliams labiau? g.gif mirksiukas.gif help, patarkit.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2007 04 19, 16:54)
mamytės, patarkit prašau, nes nebežinau, ką daryt, vaikas išvis be žaislų augs, jaučiu, per mano neapsisprendimą blink.gif  doh.gif kas geriau - karuselė virš lovos ar lavinamasis kilimėlis? Kažkaip man abu žaislai tokie trumpalaikio panaudojimo atrodo...ir nežinau, ar jų vaikiukui iš tiesų reikia ar čia tėveliams labiau? g.gif  mirksiukas.gif help, patarkit.... ax.gif


mes turejom karusele, masciau apie kilimeli, bet neapsisprendem, koki pirkti, kai apsisprendem is vienos mamos neveikianti nusipirkome, ta apkaltino mus, kad sugadinom mes doh.gif kadangi po paros tik grazinom, o tiesiog batareikas tik po dienos nusipirkome... Tai paskui daug negeru atsiminimu buvo, tai nebepirkome kilimelio.
tavo maziui jau virs 2 men, tai gal jusu atveju jau ir kilimelis geriau dabar butu g.gif
Pagalvokite patys, ar daugiau vaika lovyteje ar manieze laikote, ar ant lovos, ant zemes
Atsakyti
du nesulyginami dalykai:)
karuselė lovytėje - automatinė, kad nereikėtų rankomis prisukinėti hihihi.gif
o kilimėlis visur kitur, kad ir į svečius:)
Atsakyti