Įkraunama...
Įkraunama...

Karuselės virš lovytės

mes turejom karusele, paprasta pirkom tik ryskiu spalvu, dukrytei labai patiko i ja ziureti, o veliau spardyti tongue.gif , o kilimelio neturejom ir neprireike kazkaip mum
Atsakyti
QUOTE(lullu @ 2007 04 19, 07:18)
mes turime CHICCO karusele , labai patenkinti vaikui labai patinka daug veiklos ir ji mechanine nereikia batareikiu thumbup.gif


mes irgi chicco turim, bet vaikui virs 6 men., o vis dar sypsos ja isgirdes ir issiziojes i katina ir drugelius judancius ziuri, net ryte pusvalandi su ja kalba, o tik po to mama kelia... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2007 04 19, 16:54)
mamytės, patarkit prašau, nes nebežinau, ką daryt, vaikas išvis be žaislų augs, jaučiu, per mano neapsisprendimą blink.gif  doh.gif kas geriau - karuselė virš lovos ar lavinamasis kilimėlis? Kažkaip man abu žaislai tokie trumpalaikio panaudojimo atrodo...ir nežinau, ar jų vaikiukui iš tiesų reikia ar čia tėveliams labiau? g.gif  mirksiukas.gif help, patarkit.... ax.gif



kilimelis nepamainomas buvo iki 5menesiu gulejo ir ziurejo i grojancia saulyte ant lanku..po to tos saulytes deka atropodavo iki manes(na aisku as laikiau), tad as uz kilimeli ir uz karusele..karusele ramiam miegui, kilimeli aktyviam vystymuisi biggrin.gif

karusele TL turejome, trumpai pabodo po 2menesiu unsure.gif
Atsakyti
mes tai tik karuselę turime -- ji mums thumbup.gif
pirkom berods Canpol Babies firmos, su ryškiaspalviais gyvūnėliais...mažiukui tai labai ji patinka.
Atsakyti
man tai lygiu TYNI LOVE karuselei nera schmoll.gif turejome ir fp firmos , o apie pigias is vis nekalbu schmoll.gif
tikrai mamos negailekite pinigeliu, karusele verta medalio first.gif
Atsakyti
o mums karusele nepasiteisino, neidomu buvo, muzikekes buvo gerai, bet kabantys sukantys zaisliukai nelabai, tuo labau kad pasiekti negali rolleyes.gif , dabar turim migduka , daug geriau thumbup.gif
Atsakyti
turim FP karusele su meskuciai-bitutem..
thumbup.gif mano dukrelei labai ji patinka...
o ir mamytei labai patogu, kai karusele su distanciniu pulteliu mirksiukas.gif
Atsakyti
man tos geros brangios tai labai graziai atrodo, bet tai tik papuosimas, o tu pigiu kur zaisliukai kieti tai as nukabinu ir paduodu i rankytes zaisti tai nera geresnio zaislo, turi kruvas barskuciu, kramtuku, turi ir keleta muzikiniu dezuciu, bet jei tik pamate kad nuimineju karusele visi zaislai buna nustumti i sali, o man matyti kaip vaikas pradeda tik judeti krykstauti, tiesia i mane rankytes, juokiasi patikekit matant toki vaizda visai nesunku nuimt o po kiek laiko vel uzdeti zaisliukus.Specialiai ir pirkau karusele kurios zaisliukus butu patogu paimti i rankyte.
Atsakyti
Turime Canapol karusele. Maziui ji patinka, bet jau retai naudojam, nes nelabai jau ja domisi thumbup.gif
Atsakyti
Įsigijau FP karuselę, bet va kai norėjau pirkt elementus, žiūriu, kad nemažai jie kainuoja unsure.gif
Reikia 2 mažų ir 4 didesnių, tai tų didesnių pakuotė, kurioje yra 2 vienetai, kainuoja 15 litų, tai išeina, kad elementams išeina apie 30 litų blink.gif blink.gif
Ir dar čia skaičiau, kad jie gan greitai išsieikvoja doh.gif doh.gif

Bet esu girdėjus ir čia skaičiau, kad kažkokiu būdu galima prijungti prie maitinimo šaltinio. Gal kas žinot ir galėtumėt išduoti paslaptį, kaip būtent ten galima pajungti ir pan., ar čia sudėtinga?

Ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andraja @ 2007 11 23, 11:11)
Turime Canapol karusele. Maziui ji patinka, bet jau retai naudojam, nes nelabai jau ja domisi thumbup.gif

pas mus tas pats drinks_cheers.gif nebeidomus jam jau tie gyvuneliai doh.gif
Atsakyti
mes irgi nupurkom karusele, bet idomi ji jam buvo kol neismoko apsiversti ant pilvo thumbup.gif bet ir aciu dievui nes elementai tikrai laaaaaaaaaaaabai grei issieikvuoja doh.gif
Atsakyti