Įkraunama...
Įkraunama...

Žgutai

QUOTE(Rugiaveideee @ 2010 07 14, 13:30)
ign@siux, labai dailiai ir kruopščiai atlikti darbai  thumbup.gif  norėjau paklaust, kaip tas pirmasis suvertas? neįžiūriu... labai gražiai atrodo  wub.gif


aciu, tiesiog esu pametus galva del ju wub.gif

grazus sitas blush2.gif o lengvai labai, eilinis parastas neriamas zgutas, neriau is 6 karoliuku viena eile kas antras - rudas mazesnis, geltonas didesnis, antra eile tik rudi ir taip toliau, arba kitaip paaiskinsiu: 1rudas 1geltonas 1rudas 1geltonas 1rudas 1geltonas 6rudi 1rudas 1geltonas 1 rudas 1geltonas 1 rudas 1geltonas 6rudi ir taip toliau.... 4u.gif
Atsakyti
ign@siux, didelis ačiū smile.gif

O štai ką tik maniškis užbaigtas

user posted image
Atsakyti
ooo fainuolis, tokia nematyta ideja, Rugiaveideee bigsmile.gif

o ir as katik uzbaigiau naujuteli

user posted image

siaip faina pasidalinti darbais, man jau patinka lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ign@siux: 14 liepos 2010 - 16:18
Eik tu sau... thumbup.gif nu šakės kaip gražu. O tas apvalus darytas tavo ar pirktas? apžiūrėjau taviškius parašiuke. Super wub.gif susižavėjau tavo darbais.
Atsakyti
blush2.gif

Tavieji taip pat labai grazus wub.gif

ta rinke tai senai senai buvo uzsilikusi, dar pamenu tokia bliuskute "po papais" su ta rinke buvo, tai as nuardziau ja ir tik dabar va sugalvojau ka galima is jos padaryti, o ant virsaus netaisyklingai suvyniojau gal dvi ritikes vielutes plonos doh.gif rolleyes.gif

Atsakyti
Bet super tada tu čia sugalvojai thumbup.gif nes atrodo tikrai šauniai wub.gif
Atsakyti
ign@siux, kokie darbeliai !!!! bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ...as irgi jau pamečiau galvą dėl žgutų doh.gif , net tema sukūriau, nes trūksta zinių ir patirties...... ax.gif , o juos daryti taip norisi g.gif ...
Idejos labai labai idomios thumbup.gif
man parūpo visu žgutų padarymas... blush2.gif ...jie visi nerealiai gražūs... wub.gif

Rugiaveideee, šitas labai originalus žgutas...toks nematytas... 4u.gif
Atsakyti
Juodauoga, vis naršai po interneto platybes kažką naujo nužiūri, kažką savo dadedi... dabar vėl įdėją radau įdomią, bet kad nelabai gaunasi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveideee @ 2010 07 15, 08:58)
Juodauoga, vis naršai po interneto platybes kažką naujo nužiūri, kažką savo dadedi... dabar vėl įdėją radau įdomią, bet kad nelabai gaunasi...  biggrin.gif


as lygiai taip pat blush2.gif nepergyvenk labai, arba dar turi pribresti arba kelis kartus bandzius ims, ir pati nepajusi, kai gausis 4u.gif

as tai iuriu ziuriu ir galvoju kaip Tu ten tuos galiukus su skalda uzbaigei??jie tikrai neprinerti g.gif

juodauoga Mano didziausia mokykla buvo kitas forumas, nes cia nieko neradau, bet geriausiai ismoksti kai darai darai darai, nepavyksta taisaisi ir vel darai...
Taciau labai faina va kai atsiranda bendraminciu kampelis ir gali pasitarti, pasidalinti idejomis, kad ir kazkam kazka pamokyti ar siaip pabendrauti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ant kokio siulo suneriat karoliukus nerdamos zguta?
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2010 07 15, 13:52)
Ant kokio siulo suneriat karoliukus nerdamos zguta?


as neriu ant ant rusisku IRIS medvilniniu siuliuku. taciau ju randu pirkti tik kaune prie REDA esancioje mazoje pardotuveleje 4u.gif
Atsakyti
man žgutai buvo aukštoji matematika 4u.gif ...kiek beziurejau ir filmuota medžiaga ir iv. pavyzdžius internete - nieko gero neišėjo... schmoll.gif ...kitam forume konkreciai nurode ka ne taip darau....pabandžiau daryti taip, kaip patarė - ir pavyko !!! bigsmile.gif

aš veriu karoliukus ant MAXI medvilninių siūlu wub.gif
Atsakyti