Įkraunama...
Įkraunama...

Žgutai

Aš irgi veriu ant nėrimo siūlų, bet man geriausi tai randu tik turguj.
Man kai kas neišeina nutrenkiu kelio dienom kol pyktis praeina ir vėl bandau biggrin.gif
Atsakyti
Labai norečiau pasisemti originalių idėju žgutų užsegimams.... rolleyes.gif ...gal kokių nors nuorodėlių žinote ? ax.gif

Papildyta:
radau osinkoj tema "žgutai " : http://club.osinka.r... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodauoga: 15 liepos 2010 - 20:18
QUOTE(Rugiaveideee @ 2010 07 15, 20:17)
Aš irgi veriu ant nėrimo siūlų, bet man geriausi tai randu tik turguj.
Man kai kas neišeina nutrenkiu kelio dienom kol pyktis praeina ir vėl bandau  biggrin.gif

O aš užvakar pradėjau daryt- o karšta, karoliukai prie rankų limpa biggrin.gif ir jau dabar supratau, kad padarysiu visai ką kitą nei iš pradžių mąsčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Jūs iš kurios pusės karoliukus kabinat ? iš kairės ar iš dešinės karoliuko pusės ?....
nes yra skirtingų pamokėlių.... rolleyes.gif
ar yra skirtumas ? g.gif
Atsakyti
Sweikos, pabandysiu ir aš šį karoliukų vėrimo, būda, nes Jūsų nuostabios apyrankes lb sužavėjo wub.gif . Jau pradejau verti karoliukus ant siūlo, ir norėjau pakalusti kiek karoliukų reikia priverti apyrankiai ant riešo?Busiu dekinga uz atsakyma bigsmile.gif !
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2010 07 15, 23:51)
Sweikos, pabandysiu ir aš šį karoliukų vėrimo, būda, nes Jūsų nuostabios apyrankes lb sužavėjo  wub.gif . Jau pradejau verti karoliukus ant siūlo, ir norėjau pakalusti kiek karoliukų reikia priverti apyrankiai ant riešo?Busiu dekinga uz atsakyma  bigsmile.gif !

Ziurint kokio ilgio apyranke ruosiates nunerti,kokio storio(t.y. kiek karoliuku sudarys ploti-5,6,7 o gal8,9).Turi itakos karoliuku storis...Bet kokiu atveju ne maziau 1,5 metro reikia suverti karoliuku smile.gif
Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2010 07 15, 23:51)
Sweikos, pabandysiu ir aš šį karoliukų vėrimo, būda, nes Jūsų nuostabios apyrankes lb sužavėjo  wub.gif . Jau pradejau verti karoliukus ant siūlo, ir norėjau pakalusti kiek karoliukų reikia priverti apyrankiai ant riešo?Busiu dekinga uz atsakyma  bigsmile.gif !


Galiu pasakyti labai tiksliai: jei apyrankes reikia kokios 15cm, nes dar kazkur pora cm prisideda ir uzsegimas, tuomet pasigalvojate is keliu karoliuku bus neremias zgutas, tarkim is 6. Tai ta 15 cm padauginate is 6 ir gaunate kad 90cm reikia susiverti karoliuku ant siulo. kuo is daugiau karoliuku nersite raktuka tuo ilgesnio reikes susiverusio karoliuku siulo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(juodauoga @ 2010 07 15, 23:11)
Jūs iš kurios pusės karoliukus kabinat ? iš kairės ar iš dešinės karoliuko pusės ?....
nes yra skirtingų pamokėlių.... rolleyes.gif
ar yra skirtumas ?  g.gif


jei norite taisyklingo zguto, kad karoliukai stovetu visi tvarkingai tai reikia vaseli durti i kaire puse salia karoliuko ir pats karoliukas lieka jusu desineje, nezinau ar supratot 4u.gif
Atsakyti
ign@siux, labai ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

user posted image
Atsakyti
cia taip greitai nunerete nauja??? g.gif

fantastiskas wub.gif va tos technikos, kaip pakabukas dar nebandziau ir net neisivaizduoju kaip tai daroma, bet grazu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Žgutą pradėjau vakar, šiandien pabaigiau. O tas pakabukas tai sutažo juosteles siuvi su akmenukais kaip fantazija neša ir tiek, nieko sudėtingo mirksiukas.gif
Atsakyti
Rugiaveideee, nuostabus vasariškas darbelis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti