Įkraunama...
Įkraunama...

Zoologijos sodai

Miuncheno zooparkas:)
http://www.zoo-munich.de/
Man labai patiko. Vienas iš didesnių ir seniausias zooparkas europoje, galima pajodinėti kupranugariais, poniais, pasivažinėti arklių kinkiniais. Yra retų gyvūnu, pvz: dėmėtieji stepių vilkai, flamingai, pelikanai, galybė beždžionių rūšių, keleto rūšių pingvinai. Gyvūnai narvuose laikomi taip kaip jie sugyvena: pvz: beždžionėlės su kalnų ožiais. Tikrai labai juokinga stebėti kaip kalnų ožys vaiko makaku kolonijas:)
Taip pat buvo tapyrai, stručiai, kalnų gazelės, kengūros, raganosiai, begemotai ir dar daug visokių gyvūnėlių.
Praleidom ten visa diena labai nestumdami laiko. Sodas padarytas taip kad kuo labiau primintu naturalias salygas gamtoje.
Atsakyti
Man tai labai patiko Hanoverio zoosodas thumbup.gif dar labai rekomenduociau Walsrodes pauksciu parka (visai netoli Heide parko mirksiukas.gif )
Atsakyti
na kaune buvau labai seniai, bet paskutiniai matyti vaizdai ten tai labai nesuzavejo...tokios lioudnos gyvunu akys verysad.gif
pernai buvau UK, tai i zoo daznai vaziuodavom ,nes fantastiska vieta, vienas didelis o kitas maziukas salia buvo.. tai nepalyginamas vaizdas...ir plotu ir gyvunais, zinoma... daug ka gali maitinti, prieit is arti, kiti laisvai vaiksto ar skraido.. cia keletas fotkiu, kas labiausiai suzavejo0unikalus reginys0tigru ir liutu maitinimas doh.gif
user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
Man kažkaip atrodo, kad tie zoo sodai- gyvūnų kankinimas. Gal kur užsienį, kur dideli plotai, ir nieko, bet tokioj Lietuvėlėj gaila ir žiūrėti į gyvūnus. Kažin ar juos normaliai maitina?
Atsakyti
As esu vokietijos köln ir austrijoje wien tai man labaiau patiko austrijos labai grazus smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mums labai patiko Klaipėdoje, esantis miniZOO thumbup.gif Sužavėjo tai, kad kai kurie gyvūnai vaikšto palaidi ir kaulija maisto lotuliukas.gif Ožiukai tai iš vis, lipa ant galvų beveik doh.gif Prie manęs tai lama buvo prisikabinusi... eina iš paskos ir kiša savo snukį, tipo duok jai duonos ir viskas bigsmile.gif Ten taip pat yra ir kupranugarių, ir stumbrų, ir vilkų, ir lapių, ir net tigras bigsmile.gif Vienžo, daug daug gyvūnų ir paukčių biggrin.gif

Bet ir maža nelaimė buvo nutikusi tame Zoo. Priėjom prie tokios bezdžionės (nepamenu kaip ji vadinasi), aš jai daviau salotos lapą ir ji paėmė normaliai. Tada mano dukrytė norėjo duoti salotą tai bezdžionei, tai toji tik capt dukrai už rankos, traukt į save ir kąsti bandė. Gerai, kad aš momentaliai sureagavau ir spėjau ištraukti vaiko ranką unsure.gif Viskas įvyko labai greitai ir, ačiūdiev, atsipirkom tik išgąščiu. Taigi, nerekomenduoju niekam prie jos eiti arčiau nei per gerą žingsnį ir tuo labiau nešerti jos doh.gif O šiaip daugiau viskas laaabai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Nemėgstu cirkų ir zoologijos sodų. Man labai gaila gyvūnų. Graudu žiūrėti į už grotų pasodintą gyvūną.
Atsakyti
Planuojam į Kauną važiuoti g.gif , tik jų darbo laikas lievas - darbo dienom iki 17 terariumai ir paukščiai.. kažkokia tarybinių laikų tvarka,po darbo nenuvažiuosi.. Šiaip reik turėt omeny,kad vaikai dar pietų miego miega, taigi iš Vilniaus akis išdegus lėkti reiktų blink.gif Taip norėjom palėkti,nes "ant biuletenio" kaip tik,bet jau sveiki, betdarbo laikas kvailokas.. jei verslininkam atiduotų, manau daug kas pasikeistų.. Gal kas neseniai buvote? kokie įspūdžiai,pastabos?
Atsakyti
Sveiki biggrin.gif

Birželio 1d. buvom Kauno zoo. Pasistengem dėl vaikų-mokslo užbaigimo proga. Na visai buvo smagu, jei neisigylini kaip laukiniai žvėrys turėtų gyventi unsure.gif . Prieš valandą, kai mes atvykom, kupranugarė atsivedė mažylį. O ir begemotė vedžiojasi savo storuliuką biggrin.gif Vyko kažkoks koncertas vaikų gynimo dienos proga, bet kol visur apvaiksčiojom, tai ir nepamatėm verysad.gif Vaikams, kaip jie sako patiko viskas thumbup.gif , o tai ir svarbiausia lotuliukas.gif . Na nuo senesnių laikų, kiek atsimenu, gerokai pasitvarkęs, daug kur prie gyvunu aptvaro iškabinti plakatai su rėmėjais (įdomu, ar tikrai remia, ar tik reklamuoja savo partijas rolleyes.gif ) Na šiaip nesigailim, smagiai praleidom dieną, dar buvom ir šunų parodoj, aplankėm 9 fortą (palandžiojom po požiemius), pasivaikščiojom po laisvės alėją ir važiuodami namo užsukom į Megą smile.gif
Atsakyti
Na, jums lengviau laiką nutaikyt.. juk pietų miego nebemiega, kaip suprantu biggrin.gif Tai svarbiausia,kad vaikams patiko, juk dėl jų mes ir važinėjam visur,kad tik kuo daugiau įspūžių ir gerų emocijų patirtų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Individualistė: 19 birželio 2008 - 08:46
Na jūsų vaikinukas tik metais jaunesnis už maniškį, tai mes dėl pietų miego seniai ''problemų '' nebeturime, jei daug kur keliaudavom tai ir autobuse ar ant tėčio kelių kur parke nusnausdavo smile.gif , o jei dar įspūdžių doh.gif , tai tik vakare anksčiau nulūšdavo mirksiukas.gif . Bet juk tai ne kasdien, tai ir galvos nesukdavom dėl pietų miego smile.gif Grįštant namo mašinoj užmigs lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 22 birželio 2008 - 16:54