Įkraunama...
Įkraunama...

Nubeždžioniauti receptai

TAijgi, prieš kelias savaičiukes "Užupio picerijoje" vyriškis užsisakė dievišką patiekalą: užkandį prie alaus... suktinukai su špinatais ir sūriu. nu taip skanu buvo, tai aš irgi patobulinau receptuką ir iškepiau namie....
Reikalas paprastas: imi picos tešlą (aš pagerinau šiek tiek Malsenos, įdėdama kiaušinio ir grietinės), išminkytą tešlą iškočioji plonai plonai keturkampiais gabalais ir dedu įdarą ir susuku. Keli išbandyti įdarai:

1. Špinatai + mozarella sūris + perražolės + truputis baziliko + pievagrybiai.
2. Sūdyta lašiša + mozarella sūris + bažilikas + pertažolės
3. tas pats kas 2 tik + paprika smulkiais gabaliukais.
4. Paprika, pievagrybiai, sūris, pomidorų padažas + saliamis.

taigi, suvynioji tokius suktinukus, ala Sušio, iškepi orkaitėje ir supjaustai gabalais. Labai skaniai valgėsu su Vilniaus majonežiniu padažu su garstyčiomis.

O dabar ir Jūs pasidalinkit bezdžionavimo padariniais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 08 sausio 2006 - 16:07
Va prisiminiau ir aš. Villone valgiau sluoksniuotos tešlos pyragėlį karštą su lašišos įdaru. Nusibeždžioniavau ir gavosi labai skaniai.. Taigi sluoksniuota bemielė tešla, žalios lašišos šmotelis, ryžiai, grietinė, sviestas, krapai ir pan. Iš tešlos padariau apskritimus, juos dėjau į tokią ledainę kad išsigaubtų, kroviau virtus ryžius su apkepta lašiša, grietine ir sviesto šaldyto gabalėliu. Tada vožiau antrą apskritimą ir užlanksceu kraštus. gavosi tokios kaip skraidančios lėkštės. Jas kepiau orkaitėj ir serviravau karštas su grietinės-sviesto-krapų padažu. buvo nerealu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2006 01 08, 22:55)
Va prisiminiau ir aš. Villone valgiau sluoksniuotos tešlos pyragėlį karštą su lašišos įdaru. Nusibeždžioniavau ir gavosi labai skaniai.. Taigi sluoksniuota bemielė tešla, žalios lašišos šmotelis, ryžiai, grietinė, sviestas, krapai ir pan. Iš tešlos padariau apskritimus, juos dėjau į tokią ledainę kad išsigaubtų, kroviau virtus ryžius su apkepta lašiša, grietine ir sviesto šaldyto gabalėliu. Tada vožiau antrą apskritimą ir užlanksceu kraštus. gavosi tokios kaip skraidančios lėkštės. Jas kepiau orkaitėj ir serviravau karštas su grietinės-sviesto-krapų padažu. buvo nerealu smile.gif


smile.gif reiks pabandyti. skamba tikrai viliojančiai smile.gif o kokio dydžio jie?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 01 09, 14:27)
smile.gif reiks pabandyti. skamba tikrai viliojančiai smile.gif o kokio dydžio jie?

na kai perki bemielę sluoksniuotą tešlą 500 g pakuotę, kurioje yra 6 lapeliai, tai iš vieno lapelio išpjauni du apskritimus. Tokio vat dydžio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2006 01 09, 15:58)
na kai perki bemielę sluoksniuotą tešlą 500 g pakuotę, kurioje yra 6 lapeliai, tai iš vieno lapelio išpjauni du apskritimus. Tokio vat dydžio smile.gif


smile.gif)) aiškumėlis smile.gif

O gal kas kokį nesunkų ir skanu receptą nubezdžionavo?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 01 09, 15:01)
smile.gif)) aiškumėlis smile.gif

O gal kas kokį nesunkų ir skanu receptą nubezdžionavo?


Kad tešlos galų neliktų galima ir kampuotus daryt
(beje, beŽdžionė, ne beZdžionė... manau čia ne nuo bezdėjimo smile.gif )
Atsakyti
Neseniai picerijoje valgiau tokias salotas, po to dariau namie, visiems patiko:
Rūkytas kumpis, ryžiai, žirneliai, konservuoti kukurūzai, porai, majonezas.
Atsakyti
Turiu ir aš beždžionėlės receptą.
valgiaraštyje buvo parašyta:salotos "škvalas"
Mums labai patiko smile.gif
Kinietiškų salotų (supjaustyti gana stambiai arba sudraskyti)
12 vidutinio dydžio pievagrybių (smulkiai supjaustyti)
2 pomidorai (supjaustyti riekutėmis)
1 mažas svogūnėlis
150 gr. kumpio
sumuštinių duonos 8 riekelės (riekeles supjaustyti nedideliais kubeliais ir įkišti kelėtui minučių į orkaitę, kad apdžiūtų ir pasidarytų traškūs)
Taigi viską sumaišyti su majonezu helmans, tinka Santa Marijos picos prieskoniai, šiek tiek druskytės. Na bet čia jau fantazijos reikalas.
Atsakyti
Aš tai "vagiu" visokių salotų receptukus
Čia kumpio ir daržovių salotos iš Piza jazz: Kumpis, kopūstas, agurkas, pievagrybiai, sūris, paprika ir majonezas arba koks kitas padažiukas.
čia dar tokios neblogos vištienos salotytės iš vietinės picerijos: pek. kopūstas, paprika, alyvuogės, pomidoras, virta vištienos krūtinėlė, padažas (majonezas, sojų ar kt.)
dar va šitos skanios: sūris, česnakas, pupelės, razinos, kukūrūzai, majonezas.
Atsakyti
Drauge kepa pyragelius su krabu lazdelem: i sluoksniuota tesla i ivynioja krabu lazdeles ir pasauna i orkaite. Skanu, greita ir labai paprasta.
Atsakyti
Man nerealiai skanios salotos Laikinojoj sostinės su menkės kepenėlėm. Dedama: Salotų lapai, pomidorai, avokadas, kiaušinis, menkės kepenėlės ir kažkoks padažiukas su česnakiukais :00 niam niam kaip skanu...
Atsakyti
Čia mano sesrs firminis, kuris man patinka:
pekino kopūstas, paprika, pomidorai, konservuoti kukurūzai, tame tarpe majonezas, kumpiukas karšto rūkymo ir skrudintas batonas. Pirštus apsilaižysi.
Atsakyti