Įkraunama...
Įkraunama...

Nubeždžioniauti receptai

QUOTE(Hestija @ 2006 01 27, 18:11)
Visų pirma, reikėjo perskaityt VISĄ mano pasisakymą: Nubeždžionavau, tik truputį patobulinau. Gustavas gamino be alaus


Sorry, negalėjau įžvelgti ką nubeždžionavai tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
o as "nubezdzioniavau" Maximos salotas su makaronais ir tunu ax.gif labai man jos patiko ir visiems kas valge. o ju pagaminimui reikia:
makaronu spiraliniu arba kaspineliu,
saldytu zaliuju zirneliu,
3 virti kiausiniai,
tuno aliejuje,
paprikos geltonos arba raudonos
majonezo
druskytes, pipiru.
makaronus isvirti(tik nepervirti), kiausini supjaustyti (nelabai smulkiomis riekelemis), paprika supjaustyti kubeliais, saldytus zirnelius perpilti siltu vandeniu,iberti prieskoniu, deti tuna, viska sumaisyti su majonezu. Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ravser @ 2006 02 06, 10:49)
sveikos,
o as "nubezdzioniavau" Maximos salotas su makaronais ir tunu ax.gif  labai man jos patiko ir visiems kas valge. o ju pagaminimui reikia:
makaronu spiraliniu arba kaspineliu,
saldytu zaliuju zirneliu,
3 virti kiausiniai,
tuno aliejuje,
paprikos geltonos arba raudonos
majonezo
druskytes, pipiru.
makaronus isvirti(tik nepervirti), kiausini supjaustyti (nelabai smulkiomis riekelemis), paprika supjaustyti kubeliais, saldytus zirnelius perpilti siltu vandeniu,iberti prieskoniu, deti tuna, viska sumaisyti su majonezu. Skanaus 4u.gif


O aš vietoje makaronų dedu pekino kopūstą, šviežio agurko truputį įpjaustau ir pomidorą. Tik va žirnelių tai nededu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2006 02 06, 12:44)
O aš vietoje makaronų dedu pekino kopūstą, šviežio agurko truputį įpjaustau ir pomidorą. Tik va žirnelių tai nededu.... g.gif


na as norejau pasigaminti butent tokias salotas, kokias maximka parduoda. o patobulinimai ir pakeitimai, tai tik dar labiau pagerina skoni thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ravser @ 2006 02 07, 09:46)
na as norejau pasigaminti butent tokias salotas, kokias maximka parduoda. o patobulinimai ir pakeitimai, tai tik dar labiau pagerina skoni  thumbup.gif


Va dar i6 maximkos keletas mišrainyčių thumbup.gif
"SOSTINĖS"
Virtos bulvės, konservuoti žirneliai, kapta arba virta vištienos filė, marinuoti agurkai, švieži agurkai, prieskoniukai pagal skonį, majonezas.
Viską supjaustyti kubeliais ir sumaišyti su majonezu. essen.gif Tik aš dar virtą kiaušinį įpjaustau... biggrin.gif

"PEKINO KOPŪSTŲ SU KUMPIU IR SŪRIU"
Pekino kopūstas (ar salota kaip kam labiau patinka tongue.gif ), virtas kumpis, mėgstamas fermentinis sūris, pomodoras, majonezas, prieskoniai.
Mano patobulinimas - švbeižias agurkas...niam niam bigsmile.gif
Atsakyti
gal zinot kas nors, kaip pasigaminti padaza kinietiskom salotoms, toki skaidru, surstelejusio skonio? g.gif Pirkau salotas su krevetem, svieziais agurkais ir kazkokias riesutais. nu labai patiko tas padazas.. thumbup.gif
Atsakyti
Pamegink pati:

Alyvu aliejus, balzamiko actas, medus, sojos padazas, druska, pipirai.
Pagrindas aliejus, o visa kita pagal tavo skoni smile.gif
Atsakyti
As irgi pora tokiu paprastu patiekaliuku esu nusiziurejus ax.gif sita tikriausiai visi zino : ant keptos duonos uzdeti surio tarkuoto su majonezu ir ideti keliom sekundem i mikrobange drinks_cheers.gif Dar vienos tuno salotos ( valgiau kazkur Kaune gal berneliuose bet neesu tikra g.gif ) Taigi isverdame makaronus ( as verdu kaspinelius) supjaustome svogunu laiskus (pagal skoni as dedu nemazai nes man jie patinka), paprikas (galima keliu spalvu graziau atrodys), aliejuje konservuota tuna (tinka bet koks), viska sudedame i dubeni apsakstome citrinos sultimis ir uzdedame truputi majonezo. as dar isidedu alyvuogiu ir jeigu turiu kokiu kitu darzoviu ( agurku pomidoru) drinks_cheers.gif
Atsakyti
IR AŠ PRISIJUNGSIU PRIE JŪSŲ 4u.gif
IR AŠ VIENAS SALOTYTES IŠ MAXIMOS NUVOGIAU blush2.gif
JOS BUVO GAL KOKIEMS METAMS DINGUSIOS,BET DABAR VĖL ATSIRADO,TIK DAUG PRASTESNĖS KOKYBĖS.TAIGI PIETIETIŠKOS:
VIRTA JAUTIENA,PJAUSTYTA JUOSTELĖM,
SVOGUNAS,SUPJAUSTYTAS PLONAIS ŽIEDELIAIS,
MARINUOTI AGURKĖLIAI,PJAUSTYTI JUOSTELĖM,
AITRIOSIOS PAPRIKOS MILTELIAI,ANT ŠAUKŠTELIO GALO,
MAJONEZAS,MAIŠYTAS SU KEČIUPU.
VISKĄ SUMAIŠOME IR VISKAS thumbup.gif

P.S.SALOTOS TINKA TIK MĖGSTANTIEMS IR GALINTIEMS VALGYTI AŠTRIAI. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AMELY @ 2006 01 11, 20:12)
Turiu ir aš beždžionėlės receptą.
valgiaraštyje buvo parašyta:salotos "škvalas"
Mums labai patiko smile.gif 
  Kinietiškų salotų (supjaustyti gana stambiai arba sudraskyti)
  12 vidutinio dydžio pievagrybių (smulkiai supjaustyti)
  2 pomidorai (supjaustyti riekutėmis)
  1 mažas svogūnėlis
  150 gr. kumpio
  sumuštinių duonos 8 riekelės (riekeles supjaustyti nedideliais kubeliais  ir įkišti kelėtui minučių į orkaitę, kad apdžiūtų ir pasidarytų traškūs)
Taigi viską sumaišyti su majonezu helmans, tinka Santa Marijos picos prieskoniai, šiek tiek druskytės. Na bet čia jau fantazijos reikalas.


man ši mišrainytė skaniausia su česnakiniu padažu thumbup.gif teisiog į majonezą išsispaudi šiek tiek česnako, išmaišai, dar pridedu salotų prieskonių. ir tada jau jokios druskytės nereikia dėt smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

nežinau ar šitoje temoje galima klausti - bet pabandysiu - neseniai Mineralinių vandenų bouline ragavau fantastiškus sūrio rutuliukus su kažkokiu man atrodo česnakiniu padažu - gal kas įsivaizduoja kaip šį užkandį pasigaminti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2006 04 26, 15:24)
Sveikos,

nežinau ar šitoje temoje galima klausti - bet pabandysiu - neseniai Mineralinių vandenų bouline ragavau fantastiškus sūrio rutuliukus su kažkokiu man atrodo česnakiniu padažu - gal kas įsivaizduoja kaip šį užkandį pasigaminti? 4u.gif


Pažiūrėk temoje "užkandžiai prie alaus", ten yra receptėlis drinks_cheers.gif
Atsakyti