Įkraunama...
Įkraunama...

Nubeždžioniauti receptai

O man labai patinka "Žiuljenai" čia iš restorano "Sudaruška" repertuaro smile.gif
Žiuljenas su kiauliena:Į karščiui atsparų indą dedame sluoksniais kepintą mažais gabaliukais kiaulieną (prieš tai ją reiktų pamarinuoti su kiaulienos prieskoniais ir trupučiu acto), kepintus pievagrybius su svogūnais, griežinėliais supjaustytas virtas arba keptas bulves ir užpilti majonezo+sūrio padažiuku(sūrį sutarkuoti ir sumaišyti su majonezu). Tada indą į orkaitę ir kepti 200C temperatūroje apie 20-30 min. Ten restorane tokius patiekalus daro porcijinius, tai mnau kad laisvai galima pagaminti ir mikrobangėje biggrin.gif

[I]Žiuljenas su žuvimi:[/I]

lygiai taip pat sluoksniuoti - virtus ryžius, smulkinta žuvis (kokią labiausiai mėgstate),keptus svieste svogūnus pagardintus trupučiu grietinės, užpilti padažu majonezas+sūris

Tikras skanumėlis thumbup.gif
Atsakyti
galiu truputi patikslinti del sudaruskos repertuaro wink.gif siaip majonezo siulau nemaisyt su suriu, o visa ta sluoksni uzklot majonezu, o ant virsaus gausiai apiberti suriu - tada virsuj gaunasi skaniai apkepes suris, ji prakabinus - majonezo padazas, susimaises biski su suriu. beje, kepu tik orkaitej, ne mikrobangej. o bulves siulau det nevisai virtas, o tik apvirtas, islaikys labiau savo forma ir skonis geresnis bus wink.gif kazkada irgi vis bezdzioniavau sita recepta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilke: 17 sausio 2006 - 19:41
Dar vienas patiekaliukas, gal daugiau kavinių jį gamina, bet aš jį valgiau kavinėje "Kokočia". Tiksliai pavadinimo nepamenu, bet tai yra Sūrio kepsnys
vadinasi taip:
Imam mėgstamiausią fermentinį sūrį, atpjaunam ne visai ploną riekę. Tada pamirkom kiaušinio plakinyje, pavoliojam džiūvėsėliuose ir kepam keptuvėje. Garnyrui tinka fri bulvytės ir didelis kalnas šviežių daržovių bigsmile.gif Padažui sumaišom majonezą su kečiupu ir užpilame kepsnį. Aš asmeniškai naudoju Vilniaus "Pikantišką" majonezą....
Nu man tai super niam niam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš tokį valgiau "Katpėdėlėj", tik vadinasi jis ten slovakiškas kepsnys, tikrai skanu. O kai kepei jį namie ar gerai gavosi, nesunku? Sūris neprikepa?
Atsakyti
QUOTE(Anka @ 2006 01 20, 15:01)
Aš tokį valgiau  "Katpėdėlėj", tik vadinasi jis ten slovakiškas kepsnys, tikrai skanu. O kai kepei jį namie ar gerai gavosi, nesunku? Sūris neprikepa?


Nia, aš daraiu dvigupą paniruotę t.y. du kartus voliojau į kiaušinį ir džiūvėsius. Dar galima jį kepti fritiūrinėj, bet ir ant keptuvės gerai gaunasi thumbup.gif
Bet pavadinimas tai sakyčiau kiek kavinių tiek ir pavadinimų biggrin.gif nes vakar su kolegėm kaip tik pietavom"Kokočia" kavinėje, tai vadinosi "čekiškai keptas sūris su fri bulvėmis ir daržovėmis".... bigsmile.gif
Atsakyti
gal kuri mamyte zino ''Berneliu uzeigos''/''Bajorkiemio''saldziarugsti padaza, kuri pila ant daugelio salotu g.gif Man jis laaabai skanus thumbup.gif
Atsakyti
na svarbiausia ne pavadinimas, bet skonis essen.gif Labai mėgstu taip užkeptą sūrį, bet fritiūrinės neturiu, tai bandysiu keptubėj.
Atsakyti
[quote=Bitulka,2006 01 17, 13:44]
O man labai patinka "Žiuljenai" čia iš restorano "Sudaruška" repertuaro smile.gif
Žiuljenas su kiauliena:Į karščiui atsparų indą dedame sluoksniais kepintą mažais gabaliukais kiaulieną (prieš tai ją reiktų pamarinuoti su kiaulienos prieskoniais ir trupučiu acto), kepintus pievagrybius su svogūnais, griežinėliais supjaustytas virtas arba keptas bulves ir užpilti majonezo+sūrio padažiuku(sūrį sutarkuoti ir sumaišyti su majonezu). Tada indą į orkaitę ir kepti 200C temperatūroje apie 20-30 min. Ten restorane tokius patiekalus daro porcijinius, tai mnau kad laisvai galima pagaminti ir mikrobangėje biggrin.gif

[I]Žiuljenas su žuvimi:[/I]

lygiai taip pat sluoksniuoti - virtus ryžius, smulkinta žuvis (kokią labiausiai mėgstate),keptus svieste svogūnus pagardintus trupučiu grietinės, užpilti padažu majonezas+sūris

Tikras skanumėlis thumbup.gif
[/quote]

[/QUOTE]galiu truputi patikslinti del sudaruskos repertuaro siaip majonezo siulau nemaisyt su suriu, o visa ta sluoksni uzklot majonezu, o ant virsaus gausiai apiberti suriu - tada virsuj gaunasi skaniai apkepes suris, ji prakabinus - majonezo padazas, susimaises biski su suriu. beje, kepu tik orkaitej, ne mikrobangej. o bulves siulau det nevisai virtas, o tik apvirtas, islaikys labiau savo forma ir skonis geresnis bus kazkada irgi vis bezdzioniavau sita recepta
[QUOTE]

O kažin vandenuko ar sultinuko nereikia dapilti? (pagalvojau gal lb sausokas bus tas apkepėlis)
Atsakyti
tikrai nereikia. kepta mesa nenusausinta juk desi, kepinti svogunai irgi tures siek tiek aliejaus, o majonezas siaip ar taip neleis visiem produktam dziuti.

siaip as sita apkepele, jei skubu, tai darau keptuvej su dangciu smile.gif irgi skaniai labai gaunasi, tiesiog vaizdas gal ne toks grazus, kaip kad atskiram inde uzkepus - nes sudedi i lekste is keptuves viska taip padrikai, niu gaunas kaip troskinys su padazu, suriu smile.gif ale skonis vis tiek labai geras.

beje, dar galiu isduoti, kas skoni pagerintu tokios uzkepeles wink.gif nadokit hellman's majoneza su alyvuogiu aliejumi. skonis thumbup.gif

dar vienas uzkepeles ingredientu variantas: kiauliena, druska, pipirai, bazilikas, ( galima dar vidurzemio juros prieskoniu), smulkiai pjaustyti pomidorai, apvirtos bulves kubeliais arba griezineliais, hellmans alyvuoginis majonezas, paprastas fermentinis suris arba parmezanas. skanaus wink.gif

Atsakyti
Tai va, žiūrėjau anądien "Gustavo enciklopediją" tongue.gif Gustavas kepė pyragėlius su uogienė. Nubeždžionavau, tik truputį patobulinau mirksiukas.gif
Tešlai: alus, margarinas (vienodas kiekis), truputį druskos, truputį cukraus, miltai. Užminkom, kočiojam, pjaustom kvadratukais. Į vidurį dedam įdarus:
-uogienė,
-mėsos faršas+kepinti svogūnai,
-grybai+daržovės,
-kopūstų įdaras,
-sūrio- dešros įdaras,
-toliau pagal kiekvienos fantaziją ir šaldytuvo turinį.
Užlankstom tešlos kraštelius, aptepam kiaušinio plakiniu ir kepam. Niam niam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 01 26, 19:40)
Tai va, žiūrėjau anądien "Gustavo enciklopediją"  tongue.gif  Gustavas kepė pyragėlius su uogienė. Nubeždžionavau, tik truputį patobulinau  mirksiukas.gif
Tešlai: alus, margarinas (vienodas kiekis), truputį druskos, truputį cukraus, miltai. Užminkom, kočiojam, pjaustom kvadratukais. Į vidurį dedam įdarus:
-uogienė,
-mėsos faršas+kepinti svogūnai,
-grybai+daržovės,
-kopūstų įdaras,
-sūrio- dešros įdaras,
-toliau pagal kiekvienos fantaziją ir šaldytuvo turinį.
Užlankstom tešlos kraštelius, aptepam kiaušinio plakiniu ir kepam. Niam niam  wub.gif


Oho, Gustavas pasirodo gamina pyragėlius su alumi biggrin.gif , nuo to vaikai ir pradeda alu ragauti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 01 27, 13:42)
Oho, Gustavas pasirodo gamina pyragėlius su alumi biggrin.gif , nuo to vaikai ir pradeda alu ragauti  lotuliukas.gif

Visų pirma, reikėjo perskaityt VISĄ mano pasisakymą: Nubeždžionavau, tik truputį patobulinau. Gustavas gamino be alaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hestija: 27 sausio 2006 - 17:12