Įkraunama...
Įkraunama...

Nubeždžioniauti receptai

O gal kas nubezdzioniavot ir Maximines spinatu-laukiniu ryziu salotas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 01 27, 18:11)
Visų pirma, reikėjo perskaityt VISĄ mano pasisakymą: Nubeždžionavau, tik truputį patobulinau. Gustavas gamino be alaus


O koks tas originalus Gustavo receptukas buvo? bigsmile.gif
Atsakyti
nusibeždžioniavau maximines laukinių ryžių salotas su menkių kepenėlėm, bet ne su špinatais.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ravser @ 2006 04 27, 13:35)
nusibeždžioniavau maximines laukinių ryžių salotas su menkių kepenėlėm, bet ne su špinatais..  ax.gif

Man tai tos spinatines tokios skanios cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 04 27, 14:57)
Man tai tos spinatines tokios skanios cray.gif


aha, bet tokios brangios cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Tai prasom pasidalinti tais skaniais receptukais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 04 26, 18:03)
O gal kas nubezdzioniavot ir Maximines spinatu-laukiniu ryziu salotas? ax.gif

As kelis kartus dariau: pradzioj pavyko, o dabar schmoll.gif . Kazkoki alyvuogiu alieju turejau, labai svelnus ir be kvapo. Tai imi spinatu, laukiniu ryziu virtu, spaudi citrina ir skanaus aliejaus (nors dabar galvoju, gal jie naudoja saulegrazu, bet buna toks vos ne kaip vandenukas)ir gerai pakratyti. As uzdaroma bliuda turiu tai vyra idarbinu, kad viskas "susiplaktu" biggrin.gif
Ir dar: spinatai turi buti pakankamai mazi, nes savaitgali IKI pirkau tai toks kartumas buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Mia#: 27 balandžio 2006 - 15:55
sveikos - o gal kam pavyko nubezdžioiauti Delano blynelius - na man niekaip neišeina tokia tešla ir kaip tą stebuklinga aviečių/vyšnių įdarą daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2006 04 27, 16:52)
As kelis kartus dariau: pradzioj pavyko, o dabar  schmoll.gif  . Kazkoki alyvuogiu alieju turejau, labai svelnus ir be kvapo. Tai imi spinatu, laukiniu ryziu virtu, spaudi citrina ir skanaus aliejaus (nors dabar galvoju, gal jie naudoja saulegrazu, bet buna toks vos ne kaip vandenukas)ir gerai pakratyti. As uzdaroma bliuda turiu tai vyra idarbinu, kad viskas "susiplaktu"  biggrin.gif
Ir dar: spinatai turi buti pakankamai mazi, nes savaitgali IKI pirkau tai toks kartumas buvo.


a nuplikyt spinatu negalima g.gif nes nuplikius kartumas dingsta.ar tie lapai turi neprarasti formos g.gif kazkaip nemacius as tos misraines,tai nelabai isivaizduoju kaip ten ji atrodo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(fajerė @ 2006 02 18, 00:00)
IR AŠ PRISIJUNGSIU PRIE JŪSŲ 4u.gif
IR AŠ VIENAS SALOTYTES IŠ MAXIMOS NUVOGIAU blush2.gif
JOS BUVO GAL KOKIEMS METAMS DINGUSIOS,BET DABAR VĖL ATSIRADO,TIK DAUG PRASTESNĖS KOKYBĖS.TAIGI PIETIETIŠKOS:
VIRTA JAUTIENA,PJAUSTYTA JUOSTELĖM,
SVOGUNAS,SUPJAUSTYTAS PLONAIS ŽIEDELIAIS,
MARINUOTI AGURKĖLIAI,PJAUSTYTI JUOSTELĖM,
AITRIOSIOS PAPRIKOS MILTELIAI,ANT ŠAUKŠTELIO GALO,
MAJONEZAS,MAIŠYTAS SU KEČIUPU.
VISKĄ SUMAIŠOME IR VISKAS thumbup.gif

P.S.SALOTOS TINKA TIK MĖGSTANTIEMS IR GALINTIEMS VALGYTI AŠTRIAI. smile.gif


šitoms salotoms aš svogūnus pakepinu, o vietoj jautienos galima deti liezuvį virtą pjaustytą ir širdį virtą pjaustytą. Labai paįvairina skonį smile.gif
Atsakyti
Mano nubeždžioniautos salots: salotos, kokių turit,geriau pamaištyti,pomidoras, svogūnai raudoni arba baltas(salotinis), truputi petražolių,alyvuogės, tunas savose sultyse(sultis nupilti), salotų užpilas :citrinos sultys, cukrus, druska, truputi vandens,švelnių garstyčių šaukštelis, alieju(geriau alyvų).Salotas išmaišot, ant viršaus dedat tuną, pabarstot sezamo sėklom. thumbup.gif
Atsakyti
Dvarkiemy nužiūrėjau karaimišką šaltą sriubą Jazma, namie pavyko padaryti thumbup.gif
reikia:
750 ml kefyro
250 ml pieno
4 agurkų
daug krapų
druskytės
pusės galvos česnako (čia jau gaunas jo nemažai, galima ir mažiau).
sumaišiau kefyrą su pienu, kad nebūtų taip rūgštu tongue.gif dar mikseriu truputuką paplakiau, kad neliktų gumuliukų,kurių negaliu praryti blush2.gif įtrėškiau česnaką, burokine tarka sutarkuotus agurkus, krapus,padruskinau, išmaišiau ir viskas bigsmile.gif
beveik šaltibarščiai be burokų tongue.gif
Atsakyti