Įkraunama...
Įkraunama...

Fraktalai - bioenergetiniai piešiniai

QUOTE(Rasma @ 2010 11 12, 21:43)
Aš, deja, nieko neišmanau apie piešinio 'nukrypimą į kairę', 'nukrypimą į viršų', 'nukrypimą į dešinę' ir to kalbėdama apie fraktalus net nevertinu blush2.gif Tiesiog labiau įsižiūriu, kiek užima lapo perimetro ax.gif


Jei diagnostinis fraktalas viduryje- viskas ok, jei aiškiai kairiau- žmogus gyvena labiau praeitimi nei dabartimi, jei pasislinkęs į dešinę- žmogus gyvena ne dabartimi, o ateitimi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linkon @ 2010 11 12, 21:07)
Raasma, jokiu būdu neteigsiu, esanti teisi

O aš irgi su jumis nesiginčysiu, nes čia bandant analizuoti galima labai daug ko išmokti, perprasti, ir visai nenoriu, kad ši tema virstų kažkokiu 'kovos' lauku, kur kirstųsi nuomones. Išmokti galima tik bandant mokytis drinks_cheers.gif tad man smagu, kad jūs rašot ir tikrai raginu, tai daryti ir toliau. O už pasiginčijimą, nepykit 4u.gif Aš beje, žemaitė iš prigimties, tad kartais tai 'pramuša' biggrin.gif
Aš pati labai daug fraktalų žmonėms aprašiau, apibūdinau, apie juos pasakojau (oi, neskaičiavau, bet tikrai ne viena dešimtis, nes žmonės labai noriai piešia pirmuosius, 'testinius' fraktalus ir būtinai nori, kad apie juos būtų papasakota, jie tarsi alksta įsitikint, kiek šis metodas tikslus, informatyvus ir pan.), bet aš irgi dažnai nesijaučiu teisi ir užtikrinta, tiesiog kuo tuoliau, tuo labiau 'pagaunu' šio metodo esmę, jo reikšmes ir pan. Bet man dar mokytis mokytis mokytis mokytis ir mokytis..

O pati esu nupiešusi nedaug, šiuo metu - viso 13. Bet vis dar piešiu 'nesąmoningai', t.y. spalvas traukiu nežiūrėdama ir spalvinu pagauta impulso, o ne stengdamąsi kažką koreguoti, keisti, įžiūrėti. Tačiau, manau, kad pasąmonė jau pati koreguoja mano fraktalus, nes aš jau žinau spalvų reikšmes ir t.t., ir pan., tad pati nesuvokdama 'nusikoreguoju' biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2010 11 12, 21:50)
Jei diagnostinis fraktalas viduryje- viskas ok, jei aiškiai kairiau- žmogus gyvena labiau praeitimi nei dabartimi, jei pasislinkęs į dešinę- žmogus gyvena ne dabartimi, o ateitimi... ax.gif

Labai ačiū - žinosiu 4u.gif
Atsakyti
nu va atvargau 2,5 val ir nupaišiau savo pirmą fraktalą . Man toks jis smulkus gavosi doh.gif , kad buvau beveik kantrybę praradus . sąžiningai stebgiausi kiekvieną mažą tarpeliuką atskirai spalvinti biggrin.gif
Laukiu įvertinimų blush2.gif
Gal šitam geriau forma matosi , o antram spalvos tikresnės gavosi
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudrene: 12 lapkričio 2010 - 22:12
cia mano antrasis,siandieninis ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 11 12, 22:10)
cia mano antrasis,siandieninis ax.gif

Dabar spec. daug oranžinės biggrin.gif bet pas Tave tokie dideli spalvinimai gavosi, o aš vargau laaaabbbai ilgai lens.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2010 11 12, 23:13)
Dabar spec. daug oranžinės  biggrin.gif  bet pas Tave tokie dideli spalvinimai gavosi, o aš vargau laaaabbbai ilgai lens.gif

nieko spec. nedariau ir emiau spalvas neziuredama tongue.gif
Spalvindama galvojau visai kitus dalykus rolleyes.gif
Beje isiziurek,oranzines ko gero cia maziausiai,tik stambesni ploteliai smile.gif
ten kur kita spalva panasi tik i oranzine,bet ten tokia sviesesne ruda i ryzuma mirksiukas.gif
zinok toki tavo fraktala ir tikejaus pamatyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 12 lapkričio 2010 - 22:40
QUOTE(Realybe @ 2010 11 12, 22:22)
nieko spec. nedariau ir emiau spalvas neziuredama tongue.gif
Spalvindama galvojau visai kitus dalykus rolleyes.gif
Beje isiziurek,oranzines ko gero cia maziausiai,tik stambesni ploteliai smile.gif
zinok toki tavo fraktala ir tikejaus pamatyt biggrin.gif
pribraizei daug ir prispalvinai pagal savo charakteri tongue.gif  4u.gif

Aš gi juokauju, kol kas nieko juose nesuprantu schmoll.gif

Kodėl taip įsivaizdavai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2010 11 12, 23:26)
Aš gi juokauju, kol kas nieko juose nesuprantu  schmoll.gif

Kodėl taip įsivaizdavai  biggrin.gif


ir as dar nesuprantu mirksiukas.gif
tiesiog atspindi tave,man taip atrodo ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 12 lapkričio 2010 - 22:33
sugalvojau, kur piešinius pritaikyti smile.gif ant šilko perkelt! nuostabūs dalykai išeis! reiks artimiausiom dienom skleist rėmą, tempt šilką ir darbuotis smile.gif
Atsakyti
Nežinau ar yra kokia amžiaus riba, bet va įkelsiu savo mažosios (tuoj bus 5 metai) fraktalą ax.gif sorry ji čia šalia dar pripaišė nepamačiau blush2.gif
Žiūri ir man čia širdis matosi rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudrene: 12 lapkričio 2010 - 23:11
Rasma, man dažnai , nors ir stengiuosi, nepavyksta aiškiai išdėstyti .
Dabar privedžiosiu teorijų.Uodegytės fraktalo perimetre laikoma kūrybiškumo požymiu, kai kuriais atvejais tai emocinio nestabilumo požymis.Fraktalas tai mūsų pasaulėlis, už jo išorinis pasaulis, riba fraktalo perimetras.Kuo mažiau išsikišimų, uodegų, tuo perimetras mažesnis, vadinasi mažesnis sąlytis su išore, kuo didesnis , tuo daugiau gaunama išorinių dirgiklių.Dabar kuo išsiskiria kūrybingas žmogus- lakia vaizduote,originalumu,smalsumu,išankstinio nusistatymo neturėjimu, laisve laužyti stereotipus,o pirmiausia jautrumu , nes sugeba giliau pajusti, pamatyti daugiau gyvenimo atspalvių ir viską išgyvena žymiai intensyviau(kaip ir jautresnis prietaisas būna žymiai tikslesnis).O kodėl vieni jautresni, kiti ne lemia nervų sistemos labilumas.Labili nervų sistema reaguoja į menkiausius išorinius dirgiklius , jų per dieną prisikaupia toks didelis kiekis , kad smegenys nebeapdoroja( čia viską labai supaprastintai rašau) informacijos ir išsiklibina psichika ,jie gali tapt išsiblaškę , arba tiek susikoncentravę veikloj, kad nieko aplink nebematys, jiems gi būdingas ekscentriškumas, impulsyvumas, nuotaikų svyravimai.Laikantis nuostatos, kad kiekvienas žmogus iš prigimties yra kūrybingas(skirtingose srityse), kūrybingumą užblokuoja visuomenės priimtos normos, baimė išsiskirti, noras būti „kaip visi“, Nes jei esi kitoks visuomenė netoleruoja, laiko „svetimu“.Jautresnis žmogus ima konfliktuot viduje,jaučiasi nesaugus,savisaugai atsiranda vienatvės, didesnės erdvės poreikis, kompensacinis fantazavimas, persikėliant į saugią erdvę, erzina menkiausi dirgikliai , į ką paprastai žmogus net neatkreiptų dėmesio(šviesa, triukšmas, kvapas)
Šiandien buvo užėjus pažįstama, pasiūliau papiešt ir stebėjau pradinį tinklo braižymo etapą.Pirmiausia buvo apibrėžta keli ratai,( apibrėžtos saugios ribos ), po to pabraižyta viduje, tada po letenėlę lauk ir vėl viduj.Piešiant sekančius fraktalus forma laisvėja , didindama perimetrą, didindama sąveiką su išore, išlaisvina nuo baimių ir kompleksų, atveria platesnes savirealizacijos galimybes,atsiranda daugiau pasirinkimų.Bet ir čia reikalinga pusiausvyra.Nesugalvoju dar ar galima būtų išskirti kūrybingus žmones ir labilios nervų sistemos kūrybingus žmones.
Vasarėle susirašiau kas kur išsidėstę, ryt mėginsiu susiet, aš ilgai kapstausi. gal per daug iš karto gilintis negerai,nes tapau irzli.
Atsakyti

Merginos, o jūs miegot einat g.gif smile.gif
Tokie kiekiai info ir tokiais greičiais doh.gif
Kažkur užkliuvo sakinys, kad tuos pirmuosius (21) fraktalus reik nupiešti per 3 savaites, tai išeitų po fraktalą kožną dieną. O jei nesinori pieš, tai jau negera, ania. Juk ir laiko ne visada būna.
Atsakyti