Įkraunama...
Įkraunama...

Fraktalai - bioenergetiniai piešiniai

QUOTE(rutulux @ 2010 11 13, 06:23)
Kažkur užkliuvo sakinys, kad tuos pirmuosius (21) fraktalus reik nupiešti per 3 savaites, tai išeitų po fraktalą kožną dieną.

Teoriškai taip (turėtų užtekt mėnesio), bet praktiškai tai įgyvendint man nesigavo ax.gif
Nupiešiau 10 fraktalų (praktiškai po vieną kasdien), bet pradėjau dirbti ir kol 'įsivažiavau' į naują gyvenimo ritmą fraktalų nė nesinorėjo, tad buvo 2.5 mėn. pertrauka ir dabar jau ruošiuosi viską 'antru etapu' užbaigt, atsirado poreikis vėl piešt, kartai net norisi kurti net po vieną fratalą per dieną..Bet antrojo etapo fraktalai labai skiriasi nuo pirmojo, bent jau mano akimis..
Atsakyti
As irgi nenupiesiau per menesi, man reikejo daugiau laiko. Juk nekiekviena diena iseina tam rasti laiko, o ir nevisada tam nuotaika yra. Siaip man nelabai tas patinka, kad i tokius grieztus remus norima istatyti. Juk darau tai del saves, o ne kad piesti per menesi, bile nupiesti, bet svarbu ne ilgiau uztrukti blush2.gif Analizuoti fraktalu as nemoku dar. blush2.gif
Atsakyti

Nemoku ir aš pomidorai2.gif, bet su didžiausiu malonumu skaitau, kaip merginos analizuoja čia. Gal kada ir aš prisiversiu perskaityt tą knygą.

O dėl rėmų, tai man irgi labai nepatinka. Taip gaunas nori-nenori-reikia. Man išvis rėmai ir taisyklės-ne prie širdies. Tai jei įmanoma, stengiuos apeit, kartais net laužyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2010 11 13, 12:52)
Nemoku ir aš  pomidorai2.gif, bet su didžiausiu malonumu skaitau, kaip merginos analizuoja čia. Gal kada ir aš prisiversiu perskaityt tą knygą.

O dėl rėmų, tai man irgi labai nepatinka. Taip gaunas nori-nenori-reikia. Man išvis rėmai ir taisyklės-ne prie širdies. Tai jei įmanoma, stengiuos apeit, kartais net laužyt  ax.gif


Aš dabar piešiu, kai tik norisi. Jei nesinori - nepiešiu per prievartą.
Ir matau, kaip pradeda laisvėti fraktalų formos, o kartu ir mano pačios vidinė būsena. 4u.gif
Atsakyti
Vakar kai piešiau tikrai jau buvau net susinervinus, kad tiek daug reikia spalvinti, o ir ranką paskaudo doh.gif NU bet sukandus dantis pabaigiau aš jį ax.gif
Tai dabar galvoju ar galima vieną fraktalą per kelias dienas baiginėti g.gif
Man pirmiausia noras nusipirkti daugiau spalvų, nes vaikai taip sumėtę, sudaužę, kad daugiau drožimu užsiėmiau, nei spalvavimu ir spalvų nedaug belikę ax.gif
Dar pagalvojau, kad geriausia pirkti tokius pieštukus kur iš išorės jų spalvos nesimato. Yra keletas tokių pas mus tiesiog mediniai jie , tai labai patogu, nes tiesiog nematai kokią spalvą imi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2010 11 13, 12:11)
Dar pagalvojau, kad geriausia pirkti tokius pieštukus kur iš išorės jų spalvos nesimato. Yra keletas tokių pas mus tiesiog mediniai jie , tai labai patogu, nes tiesiog nematai kokią spalvą imi  bigsmile.gif

nei as pirksiu,nei reik,namie labai daug radau.as vistiek neziuriu,tai man jokio skirtumo


Papildyta:
PERSIKELSIME CIA,NAUJA TEMA
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2010 11 13, 11:11)
Tai dabar galvoju ar galima vieną fraktalą per kelias dienas baiginėti  g.gif

Nėra tokios taisyklės, kad pradėjai, tai ir būtinai baik. Galima ir kelias dienas užtrukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 11 12, 20:43)
Jeigu gerai įžiūriu, tai fraktale nemažai rožinės spalvos, o tai visiškai nebūdinga pirmajam fraktalui, dažniausiai žmonės praktiškai šios spalvos nepanaudoja.


paskaiciau si posta ir nubegau ziuret i savo pirmaji fraktala.Nu ir radau daug rozines bei rausvos spalvos g.gif Matyt ne visada pasiteisina toks aprasymas.

Vakar baigiau pagaliau 21 fraktala.Tas 21 buvo labai neiprastas mano akimis ziurint.Lyg banginis ,kuris vandeni purskia fontanu i virsu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2010 11 12, 22:33)
Nežinau ar yra kokia amžiaus riba, bet va įkelsiu savo mažosios (tuoj bus 5 metai) fraktalą  ax.gif  sorry ji čia šalia dar pripaišė nepamačiau  blush2.gif 
Žiūri ir man čia širdis matosi  rolleyes.gif
user posted image


Oi, kokią gyvybingą dukrą turi thumbup.gif


Man visai nebuvo sunku per mėnesį nupiešti 21-ą fraktalą. Pati sau iškėliau uždavinį bent kartą gyvenime užbaigti tai, ką pradėjau, nes man būdinga pradėti daug darbų ir atvėsus azartui jų neužbaigti...Bet užtat turiu info, kaip atrodė visas mano rugsėjis. thumbup.gif
21-as yra ezoterinis skaičius, todėl ne šiaip sau yra sukurtos tam tikros taisyklės ir, nors aš labai mėgstu jas laužyti, bet... kartais tenka jų ir laikytis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sarafea @ 2010 11 13, 11:56)
paskaiciau si posta ir nubegau ziuret i savo pirmaji fraktala.Nu ir radau daug rozines bei rausvos spalvos  g.gif Matyt ne visada pasiteisina toks aprasymas.



Mano pirmuose 21 fraktaluose buvo ypatingai daug rožinės spalvos ir Brigita tai įvertino teigiamai. Aš net nuėjau į konsultaciją apsimovus rožines kojinaites ir rausvu megztiniu. lotuliukas.gif Tai yra labai puiki spalva, parodanti, kad moteris yra išties moteriška.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 11 13, 11:59)
Mano pirmuose 21 fraktaluose buvo ypatingai daug rožinės spalvos ir Brigita tai įvertino teigiamai. Aš net nuėjau į konsultaciją apsimovus rožines kojinaites ir rausvu megztiniu.  lotuliukas.gif  Tai yra labai puiki spalva, parodanti, kad moteris yra išties moteriška.

na tai tada nera ko nerimauti,esu moteriska moteris biggrin.gif bet ir siaip as sia spalva labai megstu,gal daugiau ne svelniai rozine,o ta vadinama pink9net nezinau kaip sia spalva apibudint)
Atsakyti
QUOTE(sarafea @ 2010 11 13, 12:02)
na tai tada nera ko nerimauti,esu moteriska moteris  biggrin.gif bet ir siaip as sia spalva labai megstu,gal daugiau ne svelniai rozine,o ta vadinama pink9net nezinau kaip sia spalva apibudint)


Mano tuose 21-ame fraktale buvo daug švelniai rožinės spalvos. O va ta tokia su violetiniu atspalviu jau nėra tokia "teigiama". ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 11 13, 12:12)
Mano tuose 21-ame fraktale buvo daug švelniai rožinės spalvos. O va ta tokia su violetiniu atspalviu jau nėra tokia "teigiama".  ax.gif

pirmam fraktale ir nera tos su violetiniu atspalviu. ax.gif tik kad as ja pati labai megstu.Apziurejau,kad 4 fraktale prasideda sitos splavos ivedimas,pirmuose trijuose nebuvo.

cia mano paskutinis fraktalas

user posted image
Atsakyti