Įkraunama...
Įkraunama...

Smagi akimirka su MAXIMA!

Ką tik patvirtinau visas tinkamas nuotraukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2006 01 13, 10:53)
Ką tik patvirtinau visas tinkamas nuotraukas  smile.gif


Visas cielas dvi lotuliukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naglica @ 2006 01 13, 11:55)
Visas cielas dvi  lotuliukas.gif  bigsmile.gif

laugh.gif ahaaaa bigsmile.gif
Atsakyti
MAXIMIECIAI!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai orginali nuotraukyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kajote @ 2006 01 13, 11:29)
MAXIMIECIAI!!!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Labai orginali nuotraukyte thumbup.gif


100% drinks_cheers.gif , nes kitos kazkokios visos panasios maiseliai ir tiek, kazko norisi isradingesnio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kajote @ 2006 01 13, 19:29)
MAXIMIECIAI!!!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Labai orginali nuotraukyte thumbup.gif

As visus tris balsus atiduociau siai nuotraukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jei tik taip galeciau ax.gif
Atsakyti
kol kas fainiausia foto Maximiečiai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pati paciausia thumbup.gif

MAXIMIEČIAI!

X-mažiausiems
XX-didesniems
XXX-didžiausiems

Maxima visiems!

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2006 01 14, 22:40)
Pati paciausia thumbup.gif

MAXIMIEČIAI!

X-mažiausiems
XX-didesniems
XXX-didžiausiems

Maxima visiems!

thumbup.gif


Man irgi šita geriausia, kolkas. Na nepatingėjo tėveliai žirklutėmis padirbėti ir dar iš paklodės sukurti fotostudijos aplinką thumbup.gif Tėveliai matosi, tokie su "cinkeliu" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2006 01 15, 10:41)
Man irgi šita geriausia, kolkas. Na nepatingėjo tėveliai žirklutėmis padirbėti ir dar iš paklodės sukurti fotostudijos aplinką  thumbup.gif  Tėveliai matosi, tokie su "cinkeliu"  thumbup.gif


Nesuprantu, kodel visoms si nuotrauka patinka? unsure.gif Man kaip tik ji i akis krito kaip pernelyg fanatiska
Mane tikrai stebina toks atviras prekybcentrio slovinimas kisant savo vaikus i maiselius ir demonstruojant amzina istikimybe - as visada su (...)
Nu tikrai, jau taip tiesmukai, kaip Erzsbeth sake.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gerda @ 2006 01 15, 13:52)
Nesuprantu, kodel visoms si nuotrauka patinka? unsure.gif  Man kaip tik ji i akis krito kaip pernelyg fanatiska
Mane tikrai stebina toks atviras prekybcentrio slovinimas kisant savo vaikus i maiselius ir demonstruojant amzina istikimybe - as visada su (...)
Nu tikrai, jau taip tiesmukai, kaip Erzsbeth sake.. unsure.gif


Man ši nuotrauka tikrai tokia įdomi. Aš žiūrėjau nuotraukas, ir jų pateikimą į temą mirksiukas.gif
O kas liečia nuomonę apie šį prekybos centrą ir visą jo sistemą, tai aš patylėsiu rolleyes.gif ...............nenoriu nusižengti forumo taisyklėms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2006 01 15, 14:09)
Man ši nuotrauka tikrai tokia įdomi. Aš žiūrėjau nuotraukas, ir jų pateikimą į temą  mirksiukas.gif


Pritariu, šioje nuotraukoje - gana profesionalus reklaminis sprendimas. Dabar žiūrėsim, ar po pusmečio neatsiras stendų ar vaizdo klipų, prisatatančių prekybos centro "visašeimyniškumą" per X, XX ir XXX tongue.gif Kaip pigiai būtų apsieita biggrin.gif Už šią idėją ta išradinga šeima ne meškiną ar kepuraitę turėtų gauti. Kokie honorarai už reklaminius sprendimus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 15 sausio 2006 - 14:22