Įkraunama...
Įkraunama...

Smagi akimirka su MAXIMA!

QUOTE(Erszebeth @ 2006 01 15, 14:20)
Pritariu, šioje nuotraukoje - gana profesionalus reklaminis sprendimas. Dabar žiūrėsim, ar po pusmečio neatsiras stendų ar vaizdo klipų, prisatatančių prekybos centro "visašeimyniškumą" per X, XX ir XXX  tongue.gif Kaip pigiai būtų apsieita  biggrin.gif Už šią idėją ta išradinga šeima ne meškiną ar kepuraitę turėtų gauti. Kokie honorarai už reklaminius sprendimus?

blink.gif g.gif va ir man kalusimas pasistojo, kokys honoraras galėtų būti? g.gif unsure.gif
Atsakyti
Vovere, ši tema skirta konkurso nuotraukų aptarimui, apie prekybos centrus yra kelios atskiros temos kituose skyreliuose.

Man labiausiai patinka nuotraukos "maximiečiai" ir su saldainių pakeliu. Bet aš suprantu ir tas mamytes, kurios įdėjo nuotraukas su maišeliais.
Kiekviena šeima, kuri apsipirkinėja Maximoje turi tokių maišelių namie. Ir panaudoti maišelį nuotraukoje yra pats lengviausias būdas - nereikia daug galvoti, kažkur eiti ir kažką pirkti, todėl ir nuotraukų su maišeliais yra tiek daug. Tikriausiai ir maišelį galima panaudoti kažkaip originaliai, tik kol kas tokių idėjų mano nuomone nebuvo.

O dėl pačios konkurso koncepcijos galiu pasakyti, kad ir anksčiau buvo tokių, ir žurnalai praktikuoja ir kiti portalai. Buvo kažkada konkursas su Čili Pica viename iš portalų, buvo keliuose žurnaluose skirtuose mamoms tokie pat konkursai su Tutteli produkcijos panaudojimu, prieš metus-du viename iš žurnalų buvo konkursas su Happy sauskelnėm. Kiek pamenu ir ten mamos sodino vaikus į pakuotes nuo šių sauskelnių ir rengdavo nuo galvos iki kojų į šių sauskelnių pakuotę. Na, kiekvienas turi savo fantaziją. O viename didžiausių rusų portalų eva.ru buvo Pampers sauskelnių konkursas, kur viena iš sąlygų buvo kad į nuotrauką būtų įdėtas Pampers logotipas.

Na ir ką? Būna ir tokių konkursų. Žinoma, kad nuotraukų nebus tiek daug kaip per konkursą susijusį su Kalėdom ar Valentino diena ar kokia kita tema iš kasdieninio vaikų gyvenimo, kai tokios tematikos nuotraukų turi kiekvienas ir daug. O jei ir neturi, tai smagu fotografuoti ir vėliau įdėti į albumą.

Šiam konkursui reikia fotografuoti specialiai, nes tikriausiai retas turi savo archyve nuotraukų su Maxima. Todėl ir nuotraukų įdėjimui skirtos 3 savaitės.
Ir dalyvauja žmonės konkurse ne dėl kepuraitės su snapeliu, o dėl didelio meškino.

O kodėl ne? Jei jie ne tik yra Maximos pirkėjai, bet vaikui nori padaryti tokią staigmeną kaip didžiulis meškis ir nuotrauka su Maxima logo neprieštarauja jų kokiems nors įsitikinimams ar vertybėms.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2006 01 15, 14:20)
Pritariu, šioje nuotraukoje - gana profesionalus reklaminis sprendimas. Dabar žiūrėsim, ar po pusmečio neatsiras stendų ar vaizdo klipų, prisatatančių prekybos centro "visašeimyniškumą" per X, XX ir XXX  tongue.gif



Va sitas propoguojamas "visaseimyniskumas" man ir nepatinka. Ir dar pavadinimas - "...ieciai". Iskart nuoroda i sekta.
Sutinku, seima pasuko smegeneles kaip originaliau ta zenkla panaudot (nors i maisa nekiso), bet is tikruju neskanu, kas uz viso to slypi

Atsakyti
Hmmmmm unsure.gif , na aš pasakiau savo nuomonę apie nuotrauką, ir labai gerą ir paaiškinau kodėl g.gif ir nei žodžio apie šį prekybos centrą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE
O kas liečia nuomonę apie šį prekybos centrą ir visą jo sistemą, tai aš patylėsiu  ...............nenoriu nusižengti forumo taisyklėms


biggrin.gif aš ir turėjau omeny, kad tam skirtose temose galima ir pasisakyti, jei nesinori tylėtii ir taisyklėms nenusižengti .
Atsakyti
Man tai labiausiai patiko nuotrauka MAXIMIECIAI 4u.gif Labai gerai paaiskinti dydziai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joalin: 15 sausio 2006 - 18:44
Mikuti, nepergyvenk, iš tavo posto visai neaišku, kuri tavo nuotrauka. Be to, tu juk neagituoji balsuoti. Tiesa, aš šiame konkurse ne tik nedalyvausiu, bet ir nebalsuosiu. Laukiu kitų, "neutralių" konkursų rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Tai sakote gražiausia MAKSIMIEČIAI , o man tai ne , man gražiausia "Koks aš jums šuo?"
Atsakyti
O man gražiausia, kur mergaitės saldainius valgo, ir dar vaikis, batoną ilgą bandantis įveikti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Austutė: 16 sausio 2006 - 11:03
first.gif - man fainiausia MAXIMIEČIAI!
second.gif - Visi keliai veda į MAXIMA !!!
third.gif - Koks aš jums šuo!
Atsakyti
QUOTE(Eglute @ 2006 01 13, 16:45)
Mazai nuotrauku unsure.gif Turbut ir todel, kad uzsienyje gyvenancios mamos negalli dalyvauti (Maximos nera) ax.gif

as manau truksta mamytem fantazijos,matau tik kelias nuotraukas originales
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 01 16, 13:44)
first.gif - man fainiausia MAXIMIEČIAI! 
second.gif -  Visi keliai veda į MAXIMA !!! 
third.gif -  Koks aš jums šuo!

zinau tikrai ,kad balsuosiu uz
1 Visi keliai veda i Maxima!!!
2.Koks as tau suo,na o
3 jei niekas napasikeis tai uz Maximiecius
Atsakyti